Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nasıl besleniyorsunuz?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Talking Nasıl besleniyorsunuz?

Bağışıklığınızı güçlendirmek için beslenme şeklinizde ekstra uyguladığınız bir şey var mı? Faydasını gördüğünüz şeyler nelerdir?

Durum
    Mr Müfettiş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Nasıl besleniyorsunuz?

Günlük Kefir içiyorum ama pek bi faydası olduğunu düşünmüyorum.

Durum
    Admin

Alıntı Mr Müfettiş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günlük Kefir içiyorum ama pek bi faydası olduğunu düşünmüyorum.
    Her gün 2 büyük kupa yeşil çay iç, kahveyi ve şekeri azalt. Yeşil çay hpv konusunda bilimsel olarak kanıtlanmış bir içecek.
    Kefir'i bir süre ben de içtim, psikolojik olarak iyi hissediyordum ama ben de cidden çok bir faydasını göremedim. Gerçi kefiri tedavi amaçlı kullanıyorsanız 2 bardak içilmesi öneriliyor.

Durum
    Mr Müfettiş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Aslında ben kefiri irritabl bağırsak sendromu için kullanıyordum,tabi bağışıklığı güçlendirmesi bonusu oldu en azından kışın grip yada diğer kış hastalıklarına yakalanmadım 2 yıldır.
    2 kupa yeşil çay çok olmaz mı başka bir yerlere zarar vermesin

Durum
    Admin

Alıntı Mr Müfettiş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında ben kefiri irritabl bağırsak sendromu için kullanıyordum,tabi bağışıklığı güçlendirmesi bonusu oldu en azından kışın grip yada diğer kış hastalıklarına yakalanmadım 2 yıldır.
    2 kupa yeşil çay çok olmaz mı başka bir yerlere zarar vermesin
    Yeşil çay antioksidan bakımından inanılmaz iyi bir içecek, 2 kupadan hiçbir şey olmaz merak etme. Sitemizde drmedusa nickli bir doktorumuz var, Levent Türk kendisi hpvsitesi.ws'de yazıyordu önceden, çok başarılı ve tanınan bir doktor. Kendisi ile konuştum ve aslında günde etkin dozun 4-5 bardak yeşil çay olduğunu söyledi. 5 bardak içmek zor olabilir ama sen yine 2-3 bardak iç, bak göreceksin 1-2 ay içinde değişimi. Ben düzenli olarak 4 aydır içiyorum, tek tük siğilim çıkıyor ve artık uzun aralıklarla.. Sanırım virüsü yenicem bir süre sonra, hissediyorum.

Durum
    alineor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Doğal beslenme. Dışarıdan kimyasal olarak ek takviye alınmasına karşıyım. Ev yapımı yoğurt favorim aynı zaman da yoğurt vajinite de iyi geliyor.(tecrübeyle sabit). Sanırım yeşillikte eksikliklerim vardı bunun üstüne düşücem şimdi. Bitki çayına başlamaya karar verdim. Folik asit içeren yiyecekleri tüketmeye özen gösteriyorum. Bu hastalık ilaç sektöründe para için kullanılıyor anladığım kadarıyla (aslında her hastalıkta var emin olamadım). Çok bilinmeyen ve önceden kullanan birisinden yorum almadan takviye almamaya karar verdim.

Durum
    byasar6983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

15 gun boyunca sabak aksam sogan kuru iciyorum. 2 3 bardak yesil cay iciyorum. Arı sutu-bal-polen-propolis karışımı ac karnina sabah aksam. 1 tatli kasigi corekotu yogurtla karistiriyorum. Meyve yesillik bol su iciyorym. Hpv'yle tanisali 10 gun oldu. 10 gundur bunlari yapiyorum.

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

ya ben beslenmemde çok değişiklik yapmadım. sadece kefir, yeşil çay, sarımsak ve çörek otu tüketimini arttırdım.

şimdi çinko takviyesi alacağım bir değişiklik olursa haber ederim

Bu Konu için Etiketler