Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hpv olduğumu öğrendim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: hpv olduğumu öğrendim

Alıntı sclscl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamalar herkese. Bir kaç yeni güncelleme ile geldim. İkinci bir jinekolog görüşmesi için gittim ve süreci anlattım doktora. Baya rahatlatıcı konuştu. Ahcc ile ilgili bilgisi olmadığını o yüzden kullan ya da kullanma diyemeyeceğini söyledi. Siğil çıkmadı hala ne eşimde ne bende. Ko-test için erken olduğunu 2 ay sonra gelmem gerektiğini söyledi. Bir de ilk fırsatta gardasil yaptırmamı önerdi. Ben de gardasil yaptırdım ilk dozumu. Gerçi ne kadar etkili olacaktır bilmiyorum ama bir an önce negatif olmayı istiyorum. Eşimle cinsel ilişkiye kondom ile devam ediyoruz. Ben ahcc kullanmaya devam ediyorum. Bir kaç takviye daha almaya başladım. b12 spreyi, d3 vitamini, balık yağı gibi. Kan değerlerim düşük olduğu için kullanıyorum bunları direk hpv etkisi olması için değil. Birde hayıt tohumu çayı diye bir çay önerdi bir arkadaşım. Genel olarak kadın üreme sağlığını destekleyen bir çaymış o yüzden günde 1 fincan da ondan içmeye başladım. Ocak ayında ko-test için gideceğim.
    Yeşil çay içmeni de öneririm. Bilimsel olarak hpv'yi geriletiyormuş. Günde 1 veya 2 kupa

Durum
    sclscl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeşil çay içmeni de öneririm. Bilimsel olarak hpv'yi geriletiyormuş. Günde 1 veya 2 kupa
    Aaa yeşil çay boynumuzun borcu zaten her gün 2 kupa demleme yeşil çay içiyorum. Teşekkür ederim öneri için yine de

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı sclscl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aaa yeşil çay boynumuzun borcu zaten her gün 2 kupa demleme yeşil çay içiyorum. Teşekkür ederim öneri için yine de
    oh süper, zaten hayatında olan bir şeymiş. devam rica ederim

Durum
    Margaret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hangi yeşil çayı önerirsiniz?

Durum
    sclscl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Margaret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi yeşil çayı önerirsiniz?
    Valla ben hiç özel bir seçim yapmıyorum ne bulursam onu içiyorum ama genelde demleme yeşil çay alıyorum aktardan. Yaseminli yeşil çayı çok seviyorum içimi çok keyifli. Sallamadan uzak duruyorum ama çok sağlıklı olmadığını düşündüğüm için