Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Üyeler çok mu gamsız

Durum
    Yıkıldım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Eski Üyeler çok mu gamsız

Ben mi yanlış düşünüyorum acaba bilmiyorum bu site uzun zamandır var hep gelen giden olmuş herkes pozitifken yazmış uğramış.

Zaman gelmiş geçmiş insanlar dönüp de arkadaşlar ben negatif oldum haberiniz olsun içiniz rahat olsun sorun yok demek zor mu heleki böyle pis bir illetten

Yada ben mi yanlış düşünüyorum

Veya bu insanlar öldü 😀

Yada iyilesmedi girmek istemiyorlar bilemiyorum.

Durum
    Dayettine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Eski Üyeler çok mu gamsız

1000üye olsa 900ü en azından bir şey yazmamıştır.Diyelim ki kötü bir sonuç oluştu, ilk yapacağım şey buraya gelip bende böyle böyle oldu önleminizi alın demek olurdu sanırım sitem etmeden.
    Herkes atlatıp bir şekilde hayatına devam ediyor, aksi olsa corona gibi çoğu kişi ölmeye sonrasında tüm tıp dünyası buna önlem almaya çalışırdı. Peki neden negatif olanların çoğu yazmıyor derseniz aklıma güzel bir
    atasözü geliyor açıkcası , “Körün gözü açıldığında, kırdığı ilk şey bastonudur.”

Durum
    Yıkıldım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

İnşallah öyledir kardeşim yani bu psikolojiyi onlar da yaşadı azıcık empati kurup yazsa idiler çoğu insan rahat edeceğinden şüphem yok

Özel değilse sizin durum nedir acaba

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Forum sahibi olmama rağmen hpv negatif olduktan bir süre sonra forumdaki arkadaşlara söyleyeek yaklaşık 3-4 ay pek foruma girmediğim olmuştu. Hayatımda hpv dışında bir şeyler olsun istiyordum artık. Bu psikolojiyi anca yaşayarak anlarsınız, ama şunu söyleyebilirim burada vefalı olan az arkadaşımız var. Negatif olunca yazacagım, öykümü anlatacağım diyor çoğu kişi ama negatif olduktan sonra %30u anca yazıyor. Bazısı direkt gidiyor... Bazısı sadece bana özel mesaj atıyor, süreç ve negatiflik haberi verip gidiyor, umut ışığı ol yazı yazar mısın diyorum, tamam yazacağım diyor unutuyor...

Kısaca kötü bir etki olsa, dayettine'ye aynen katılıyorum. Herkesin üyelikleri var, forum burada senelerdir, yazan yazar. Ben de olsa yazardım. Burada etki değil de, artık kurtulmuşluk var. O sebeple negatiflik yazılarıyla idare edeceğiz artık