Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 32 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tek başına kolposkopi??

Durum
    katzenpull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Tek başına kolposkopi??

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun süredir çıkmamış bu çok güzel. Şimdi ise 1 tane çıkmış, sadece 1 tanecik. Yani iyiye işaret ama bitmediğini gösteriyor. Ekimden bu yana nerdeyse 4-5 ay olmuş yani, evet normalde çıkmamasını bekleriz ama olabilir yani, sadece 1 tane çıkması ve çoğalmaması olumluya işaret, bence canını sıkma, bitecek.
    Yaa inşallah teşekkür ederim Aryacım🥲🤍

Durum
    Berilmutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Tek başına kolposkopi??

Alıntı strongenough Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün bende kolposkopi işlemini yaptırdım devlet hastanesinde arkadaşım çalıştığı için orada yaptırdım çünkü özelde inanılmaz saçma bir rakam istediler. (Medicana 17bin) Özel sağlık sigorta limitimi kullanmamak için ben devleti tercih ettim ama diğer özel hastanelerde bu işlem için ne kadar alınıyordur bilmiyorum. Bende uyuşturma işlemi yapılmadı. Ancak canım çok tatlı olmasa da ne yazık ki işlem acısızdı diyemeyeceğim. Bir an ben hiç bitmeyeceğini düşündüm açıkçası işlemi yapan kişiye göre de değişiyordur belki bu acı durumu bilemiyorum. Bende hafif enfeksiyon olduğu için belki bu da sebebiyet vermiş olabilir. Bende çok hafif bozulma var gibi dedi işlemi yapan doktor ancak enfeksiyon olduğunda da renklendirme böyle sonuç verebiliyormuş. Sonuçlarım 20 güne çıkacakmış sonucu merakla bekliyorum.
    Hangi hastaneye gittiniz acaba, kolposkopi ve biyopsi için kolposkopi ve biyopsi mi yaptırmak istiyorjm diyorsunuz doktora tam olarak nasıl oluyor