Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bakirelerde cin/rahim ağzi kanseri olur mu?

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Bakirelerde cin/rahim ağzi kanseri olur mu?

Alıntı napacazboyle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet doğru söylüyorsunuz ama bu kadar şiddetli değildi. Bu psikolojiye hepimiz girmişizdir o yüzden beni anlayacağınızı düşünüyorum. Haklısınız kısacası yine de onaylanma ihtiyacı duyuyorum istemsizce.

Bir sorum olacaktı, bu durum haricinde forumda aktif olan biri olaraktan bakire olup hpv olan birinde cin 1-2-3, kanser gelişen biri gördünüz mü? Gerçekten içim rahat olabilir mi bu konuda?
    Hayir görmedim ben kendim de bakireyim konuştuğum her doktor bakirede bu evreler olmaz dedi. Zaten benim 1 buçuk yıl olcak atlattım gibi birsey . Sizde takılmayın buna lütfen bu ihtimal çok çok düşük.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Evet doğru söylüyorsunuz ama bu kadar şiddetli değildi. Bu psikolojiye hepimiz girmişizdir o yüzden beni anlayacağınızı düşünüyorum. Haklısınız kısacası yine de onaylanma ihtiyacı duyuyorum istemsizce.

Bir sorum olacaktı, bu durum haricinde forumda aktif olan biri olaraktan bakire olup hpv olan birinde cin 1-2-3, kanser gelişen biri gördünüz mü? Gerçekten içim rahat olabilir mi bu konuda?
    ben de cevabını vereyim, ben de pek görmedim

Durum
    napacazboyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de cevabını vereyim, ben de pek görmedim
    Pek görmedim derken... var mı yani

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Biz ne desek de sen en olumsuzu cekiceksin😅

Durum
    Admin

Alıntı Pişman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen @pişman'a katılıyorum. Pek görmedim deme sebebim ''büyük konuşmak istemiyorum'' demek aslında, çünkü ben doktor değilim bakirelerde cin ne kadar çıkmış, az mı çıkmış hiç mi çıkmamış bilemiyorum.

Bazen insan karşı tarafı rahatlatmak için bildiği ve tecrübe ettiği kadarıyla bir şey söylüyor ama pek görmedim derken, var mı yani tarzı sıkıştırmalara ne cevap vereceğimi de bilemiyorum.. vardır belki, siz de onlardan biri olabilirsiniz, olmayadabilirsiniz... kimbilir.. bilmiyoruz. böylesi bir cevap daha mantıklıydı belki de.

Durum
    napacazboyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen @pişman'a katılıyorum. Pek görmedim deme sebebim ''büyük konuşmak istemiyorum'' demek aslında, çünkü ben doktor değilim bakirelerde cin ne kadar çıkmış, az mı çıkmış hiç mi çıkmamış bilemiyorum.

Bazen insan karşı tarafı rahatlatmak için bildiği ve tecrübe ettiği kadarıyla bir şey söylüyor ama pek görmedim derken, var mı yani tarzı sıkıştırmalara ne cevap vereceğimi de bilemiyorum.. vardır belki, siz de onlardan biri olabilirsiniz, olmayadabilirsiniz... kimbilir.. bilmiyoruz. böylesi bir cevap daha mantıklıydı belki de.
    Kızlar gerçekten kusura bakmayın haklısınız bu süreçten hepimiz geçtik beni anlıyorsunuzdur amacım asla sıkmak değil sizi. Çok doktorla görüştüm onlar da bunun pek mümkün olmadığını söyledi. Açıkçası ben de korktuğum durumda olan kimseyi görmedim.

Forum için sormuştum, forumda bakire olup böyle bir durumla karşılaşan oldu mu diye

Yoksa tabi ki en doğrusunu yapıyorsunuz hiçbirimiz kesin ve net konuşamıyoruz. Cevaplarınız için çok teşekkür ederim bardağın dolu kısmına bakmak daha mantıklı.

İyi haber bu hafta siğillerden kurtulduktan sonra AHCC kullanmaya başlıyorum. Bence bana psikolojik olarak da iyi gelecek bu durum.

Durum
    Hepkahır34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Pişman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba pişman iletişime gecebilirmisin benimle yarın süleyman engin hocaya gidiyorum

Durum
    Admin

Kızlar gerçekten kusura bakmayın haklısınız bu süreçten hepimiz geçtik beni anlıyorsunuzdur amacım asla sıkmak değil sizi. Çok doktorla görüştüm onlar da bunun pek mümkün olmadığını söyledi. Açıkçası ben de korktuğum durumda olan kimseyi görmedim.

Forum için sormuştum, forumda bakire olup böyle bir durumla karşılaşan oldu mu diye

Yoksa tabi ki en doğrusunu yapıyorsunuz hiçbirimiz kesin ve net konuşamıyoruz. Cevaplarınız için çok teşekkür ederim bardağın dolu kısmına bakmak daha mantıklı.

İyi haber bu hafta siğillerden kurtulduktan sonra AHCC kullanmaya başlıyorum. Bence bana psikolojik olarak da iyi gelecek bu durum.
    Ahcc'nin olumlu etkisi olacak, zaten iç kısımlarda hpv'nin yarattığı bir cin durumu da olmayacağı için olay sadece hpv'yi atmak kalıyor geriye. Sürekli kötü senaryolar kurmadan hatta kurdugunda da ''ben su an kendimi bilerek kötü etkiliyorum ve hpv'nin bir oyunu bu bana'' diye farkındalık kazanarak olumluya çekil. Her zaman kötüyü düşünerek bir yere varamayız bu aşırı stres olmanı saglar ve hpv stresi çok sever

Bu Konu için Etiketler