Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kafamdan atamıyorum destek lutfen

Durum
    Aanil52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Kafamdan atamıyorum destek lutfen

Belki arya engelleyecek beni ama buraya yazmaktan aşka çare bulamadım.

Kafam dan bir türlü atamıyorum bende sigil çıktı.

Eşimde suanlik yok 15 in de hpv dna testi yapılacak smear testi verdik onda da var diye çok korkuyorum.

Sanki hiç gitmiyecek sanki bununla ölecem gibi hissediyorum nasıl geçecek bu zaman nasıl atlatucam bilmiyorum.

Çocuğum da var yaklasamiyorum bile ona bulaşır diye.

Çok araştırdım çok makale okudum çoğu 2 senede gidiyor vücut kazanıyor diyor.

2 3 tane doktor gitmiyor diyor ne cacık birsey.

Birde çoğu kişi bu durumu ticarete dökmüş gibi hpv lileri yolma peşindeler gibi hissettim.

Ben eşimle 4 aydır hiç beraber olmadım sadece 1 kere oldu ondada bulaşmadiysa çok iyi olacak ve testi o yüzden bekliyorum üzerinden 20 gün geçsin diye onda yoksa ben kafaya takmıycam bekliycem 2 3 sene artık ne zaman vücuttan giderse.

Bu forum da var mı şuan bu süreci atlatan sigil olup veya 18 16 tip olup aradan 10 yıl geçmiş sorun yaşamayan var mi yada bildiğiniz biri var mı lütfen anlayış gösterin

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Kafamdan atamıyorum destek lutfen

Alıntı Aanil52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki arya engelleyecek beni ama buraya yazmaktan aşka çare bulamadım.

Kafam dan bir türlü atamıyorum bende sigil çıktı.

Eşimde suanlik yok 15 in de hpv dna testi yapılacak smear testi verdik onda da var diye çok korkuyorum.

Sanki hiç gitmiyecek sanki bununla ölecem gibi hissediyorum nasıl geçecek bu zaman nasıl atlatucam bilmiyorum.

Çocuğum da var yaklasamiyorum bile ona bulaşır diye.

Çok araştırdım çok makale okudum çoğu 2 senede gidiyor vücut kazanıyor diyor.

2 3 tane doktor gitmiyor diyor ne cacık birsey.

Birde çoğu kişi bu durumu ticarete dökmüş gibi hpv lileri yolma peşindeler gibi hissettim.

Ben eşimle 4 aydır hiç beraber olmadım sadece 1 kere oldu ondada bulaşmadiysa çok iyi olacak ve testi o yüzden bekliyorum üzerinden 20 gün geçsin diye onda yoksa ben kafaya takmıycam bekliycem 2 3 sene artık ne zaman vücuttan giderse.

Bu forum da var mı şuan bu süreci atlatan sigil olup veya 18 16 tip olup aradan 10 yıl geçmiş sorun yaşamayan var mi yada bildiğiniz biri var mı lütfen anlayış gösterin
    Bakın endiselerinizi anlıyorum bizlerde aynı durumlardan geçtik hatta hala atlatmış deiliz. Burda olmamimizin amacı birbirimize destek olmak ve atlatacagimiza inanmak ama siz böyle hergun endişe dolu yazılarla buraya gelirseniz başta kendinizi sonrada bizleri çok kötü etkilersiniz. Sizden ricam forumu bilgi almak, moral depolamak için kullanmanız. 1 yıldır hpv olan ben yazilarinizdan endişe duyduysam yeni gelen arkadaşlar daha çok etkilenecektir. Hassasiyet göstermek bizlerin elinde sakin kalmakta fayda var. Geçmiş olsun

Durum
    Aanil52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Pişman ben kötü birsey yazmadım 1 yıl olmuş senin alışamadınmi garip benim 1 hafta oldu ben vücut temizliyor ile temizleniyor arasında gidip geliyorum sen onu kendi içinde noktayı koymuş olman lazım idi şimdiye kadar ben olmasam başkası olacak burada böyle ama gerçekten şuan bu durumdayım ben

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Anıl bey, biz burada herkese yardımcı olmaya çalışırız ama forumdan uyarmama rağmen, demek ki anlıyorsunuz ve ''beni arya engelleyecek ama yine de açıcam gereksiz başlık'' diyorsunuz. Halbuki ben size tek bir başlık açıp oradan devamlı yazabilirsiniz üyeler gördükçe cevaplar sorularınızı, keza ben de öyle demişim. Yani foruma yazmayın, soru sormayın dememişim. Beni anlamanıza rağmen, hala yapmaya devam etmenizi çok saygısızca buldum.

Birde bana başka uyarılarıma rağmen ''neden takıyorsunuz'' yazmışsınız. Bu forum çöp değil, ne kadar bencil bir insansınız yahu siz Gerçekten üstüme iyilik sağlık.
    Ben çocuk gibi peşinizde koşup sizin açtığınız başlıklarla uğraşamam, düzeltmeye tenezzül bile etmediğiniz yazım hatalarıyla uğraşamam. Önce anlaşmak önemli, dünya sizin etrafınızda dönmüyor, forumda bunca insan var kurallara uyan.. Daha dün bir bugün iki.. Dün geldiniz, illallah ettim sizden.. açtığınız başlıkları takip edip uyaracağım, yazım hatalarınızı düzelteceğim diye. Size müsamaha göstermek; diğer üyelere yaptığım saygısızlık olur. Forumu bu şekilde kullanamazsınız. Hayatta başarılar size. Hamile halimle sürekli bilgisayar başında bir de sizinle uğraşamam dakika başı açtığınız başlıkları kontrol ederek, saygı duymuyorsanız bir yerin işleyişine, o zaman o yeri terk etmek mecburiyetinde kalacaksınız demektir.