Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cin 1-2 icin tedavi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Cin 1-2 icin tedavi

Alıntı erincgemi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet gercekten cok zor bi surec. Insanin basina gelen baya kotu seylerden biri bence. Cunku ne zaman ne olcagini bilemiyosun pozitif sonuclar da var siz de oldugu gibi. Doktora guvenebilmek de cok onemli. Ben su an istiyorum ki gittigim doktor ne derse ona guveniyim kendimi birakiyim.
    leep falan yapacaksa tolga beye ben de gözüm kapalı güvenirdim bu arada. Ya benim hpv'den sonraki 1 sene aralıklarla düzenli smear testi yaptırdığım ilk doktorum tolga beydi, severim, doçentti, profesor oldu 1 yıl önce falan helal olsun diyorum, sonra aşırı yoğunluktan randevu alamadım hahaha, yani ilk smear testlerimi falan onda yaptırdım ama bir gün randevu bulmakta zorlanıp (2 hafta sonraya bulabiliyordum özel hastane olmasına ragmen) baska bir doktora gittim, valla tolga beyden iyi olmasın o doktorum da çok iyi çıktı, geçtiğimiz zamandaki düzenli smear ve hamilelik takibimi onda yaptırıyorum.

Eğer tolga beyle bir şekilde enerjiniz tutmazsa size baska birini daha öneririm yani bu anlamda merak etmeyin

Durum
    erincgemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Tamam cok tesekkur ederim 🙏🏻 Keske bastan gidebilseydim o ara randevu bulamamistim. Asiri anksiyete gelisti ben de. Bu donemlerde antidepresan kullandiniz mi? Bir de isleme bagli rahim agzi darligi oldu mu? Su an kafayi ona taktim ya olduysa diye bunun da cozumleri var mi acaba?

Durum
    Tecrübeli Üye

Ben bu duruma dayanamiyorum ne yazi okusam kanser miyim diyorum. Regl donemindeyim ama rahimde dolgunluk var. Bi ara kalcamda da agri olmustu. Biyopsi sonuclarim yanlis miydi acaba diye dusunuyorum

Durum
    Admin

Tamam cok tesekkur ederim 🙏🏻 Keske bastan gidebilseydim o ara randevu bulamamistim. Asiri anksiyete gelisti ben de. Bu donemlerde antidepresan kullandiniz mi? Bir de isleme bagli rahim agzi darligi oldu mu? Su an kafayi ona taktim ya olduysa diye bunun da cozumleri var mi acaba?
    Yok rahim ağzı darlığım olmadı sanırım, olduysa da haberim yok Yani hissedilir bir şey mi bilmiyorum.
    Antidepresanı aslında çok kısa bir süre kullandım, ama ahcc aldığım dönemde kullanmadım sanırım, size de tavsiye etmem.

Durum
    Tecrübeli Üye

Olsa regliniz etkilenirdi zaten olmamistir hrlde..Cok icim icimi yiyo keske en bastan Tolga beye gitseydim. Randevu vaktine kadar zaman gecmiyor ilk defa bugun xanax alarak uyuyabildim.

Durum
    Admin

Olsa regliniz etkilenirdi zaten olmamistir hrlde..Cok icim icimi yiyo keske en bastan Tolga beye gitseydim. Randevu vaktine kadar zaman gecmiyor ilk defa bugun xanax alarak uyuyabildim.
    Kendini xanax'a alıştırma ama, evet galiba bende bir şey olmamış çünkü regl etkilenmesi yaşamadım.

Durum
    Tecrübeli Üye

Bu arada Gokhan Boyraz diye bir doktor duydunuz mu?

Durum
    Admin

Bu arada Gokhan Boyraz diye bir doktor duydunuz mu?
    Ben duymadım.

Durum
    austenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

merhaba, geçmiş olsun. bende tip 18 var ama biyopsi sonuçlarımız aynı, sizde nasıl bir yol izlediler acaba? bende de bir bölgede cin 2 var ancak leep mi yapılır, takip mi edilir bilemedim. henüz doktora da gidemedim, o nedenle merak ediyorum.