Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: erkeklerde hpv iltihap

Durum
    ghostriider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

erkeklerde hpv iltihap

Arkadaslar merhaba 6 aydır siğillerle ugrasıyorum 22 yasında erkeğim sigaram yok ve sporcuyum kryoyla bir kısmını halettim ama sünnet derisine yakın kısmı bir türlü azalma olmadı hatta daha da cogaldı. Bende uzun bir süre yaktırmadım geçenlerde baş kısmına doğru kızarıklık farkettım ve masturbasyon yaparken canım yandı. Hemen özel hastaneye gittim dermatologa doktorum hpv nin iltihap yapabileceğini söyledi ve fito, antibakteriyel bir krem daha yazdı 5 gun uygulamamı söyledi suan uyguluyorum ağrı yok ama kızarıklık geçmedi bende tedirgin olmaya başladım . Erkeklerde kanser görülüyor mu peniste?

Durum
    Portakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: erkeklerde hpv iltihap

Merhaba geçmiş olsun. Önlemini aldığın sürece ve bu hastalıkla savaştığın sürece kanser tabiki de yapmıyor. Ne kadın ne erkek bu durumda gerekeni yaptığı sürece belli bir süreç sonra atıyor.
    İyi akşamlar dilerim

Durum
    ghostriider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Portakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba geçmiş olsun. Önlemini aldığın sürece ve bu hastalıkla savaştığın sürece kanser tabiki de yapmıyor. Ne kadın ne erkek bu durumda gerekeni yaptığı sürece belli bir süreç sonra atıyor.
    İyi akşamlar dilerim
    Merhaba yanıtınız ıcın tesekkur ederım genıtal siğil bogazdaki lenfleri sisirebilir mi pekı?

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı ghostriider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba yanıtınız ıcın tesekkur ederım genıtal siğil bogazdaki lenfleri sisirebilir mi pekı?
    Genital siğili kafana takarsan bağışıklık baskılanır
    Bağışıklık baskılanırsa boyunda bogazda enfeksiyon olur. Yani normal zamanda sana bir şey yakmayacak ne kadar mikrop bakteri varsa daha çabuk alırsın. Bu mikroplar da enfeksiyon oluşturur. Oluşan enfeksiyona karşı da lenfler savaşır ve enfeksiyonu vücuda yaymamak için reaktif lenf nodu oluştururlar. Bu iyi bir şeydir

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı ghostriider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba 6 aydır siğillerle ugrasıyorum 22 yasında erkeğim sigaram yok ve sporcuyum kryoyla bir kısmını halettim ama sünnet derisine yakın kısmı bir türlü azalma olmadı hatta daha da cogaldı. Bende uzun bir süre yaktırmadım geçenlerde baş kısmına doğru kızarıklık farkettım ve masturbasyon yaparken canım yandı. Hemen özel hastaneye gittim dermatologa doktorum hpv nin iltihap yapabileceğini söyledi ve fito, antibakteriyel bir krem daha yazdı 5 gun uygulamamı söyledi suan uyguluyorum ağrı yok ama kızarıklık geçmedi bende tedirgin olmaya başladım . Erkeklerde kanser görülüyor mu peniste?
    Erkeklerde hpv kaynaklı kanser neredeyse hiç yok diyebilirim. Yani bu forum yaklaşık 6 yıldır var ve hiç görmedik böyle bir vaka

Durum
    Bergkamp1859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hpv tek başına kanser yapmaz. Ko faktörleri sebebi ile kanser başlar. Erkeklerde kanser yapma oranı neredeyse milyonda 1. Oda bağışıklığı düşük, çok sigara içen veya farklı viral hastalığı olanlarda meydana gelir. Ficudin krem sür kutusunda aslan resmi olan. Çörekotu yağıda tavsiye ederim.

Durum
    mert97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

O kızarıklık bende de var. Yakın zamanda levent beye muayne olacağım

Durum
    808killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

merhaba dostum bende de aynı sekilde sureklı yaktırıyorum ve sureklı 1 ay ıcerısınde cıkıyor. aynı sekılde bende sporcuyum ve sıgaram vs yok ama cok tuhaf. yılardır ayı gıbı spor yaptıgım halde cok cok cok kotu gecırıyorum bu hastalıgı

Bu Konu için Etiketler