Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süreç Başladı

Durum
    Piyanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Süreç Başladı

Merhaba, ben 28 yaşında erkek bir bireyim. Bundan yaklaşık 3 ay önce siğiller çıkmaya başladı, başlarda çok aldırış etmesem de birden çoğalmaya başladılar. Sağlıksız beslendiğim, sürekli alkol aldığım ve spor yapmadığım bir dönemdi. Ne zaman kaptım bilmiyorum. Belki uzun zamandır vardı ama bağışıklık çökünce ortaya çıktı.

Doktora gittim, öncelikle krem ve bir ilaç verdi, bir miktar kullan haftaya kontrole gel yakalım dedi. O şekilde 2 seansta tüm siğilleri yaktı. Haftaya tekrar kontrole gideceğim.

Bu süre zarfında yapabileceğim tüm araştırmaları yaptım ve time health AHCC kullanmaya karar verdim. Benim sürecim bu şekilde başlamış oldu.

Ayrıca bu forum sitesi büyük bir şans. Birçok insanın yaşadığı deneyimi paylaşması yalnız olmadığın hissi veriyor. Bu hastalıkta motivasyon çok önemli onu anladım.

Herkese sağlıklı günler.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Süreç Başladı

Alıntı Piyanist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ben 28 yaşında erkek bir bireyim. Bundan yaklaşık 3 ay önce siğiller çıkmaya başladı, başlarda çok aldırış etmesem de birden çoğalmaya başladılar. Sağlıksız beslendiğim, sürekli alkol aldığım ve spor yapmadığım bir dönemdi. Ne zaman kaptım bilmiyorum. Belki uzun zamandır vardı ama bağışıklık çökünce ortaya çıktı.

Doktora gittim, öncelikle krem ve bir ilaç verdi, bir miktar kullan haftaya kontrole gel yakalım dedi. O şekilde 2 seansta tüm siğilleri yaktı. Haftaya tekrar kontrole gideceğim.

Bu süre zarfında yapabileceğim tüm araştırmaları yaptım ve time health AHCC kullanmaya karar verdim. Benim sürecim bu şekilde başlamış oldu.

Ayrıca bu forum sitesi büyük bir şans. Birçok insanın yaşadığı deneyimi paylaşması yalnız olmadığın hissi veriyor. Bu hastalıkta motivasyon çok önemli onu anladım.

Herkese sağlıklı günler.
    Merhabalar geçmiş olsun öncelikle,

Evet motive olmamız, hepimizin aynı seyleri yapıyor olması cok önemli Çok teşekkürler forum için güzel konuşmana sevindim.

Bunun dısında ahcc'ye basladıysan sana önlem olarak bazı seyler söyleyeceğim bunları da mutlaka yap ki süreç boşa gitmesin:
    ahcc kullanırken cinsellik yasama, yani cinsel organ teması olmasın, oral yolla bir şey olmasın.
    sigara varsa lütfen bırak cunku etkisini azaltıyor ve hpv gucleniyor.. bırakamıyorsan dene en azından ama, gunde 2 taneye indir...
    alkol kullanma ama ayda 1 sorun olmaz abartmadıgın sürece.
    tüylerine epilasyon olarak kesinlikle jilet kullanma. Makasla kısalt, makina ile kısalt sigillere degmesin.
    Kış geliyor bol bol brokoli, kivi ye. Yeşil çay iç günde 1-2 kupa hpv'yi geriletiyor cunku bilimsel onaylı.
    Siğiller her çıktıgında geciktirmeden gidip dondur veya yaktır. Ayda 1 mutlaka... Ay 1-2 tane cıktı bir şey olmaz deme.

Bunları yaparsan iyi olur, bir de stresten uzak durup kendine tam 1 yıl ver.

Durum
    Piyanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Süreç Başladı

Aradan çok uzun bir zaman geçmiş olsa da bu konuya mesaj yazmam gerektiğini düşünüyorum. Süreç başlangıcını buraya kendime not düşmek için yazmıştım. Ekim 2022’de düzenli olarak AHCC kullandım, yaklaşık 6 ay kadar. İlk dönemlerde çıkan siğilleri Aldara krem kullanarak yok ettim. Bir süre sonra hiç çıkmadı. Düzenli AHCC kullandım. Şu güne kadar bir daha siğil çıkmadı. Fakat test yapmadım. Negatife döndüğümü düşünüyorum.