Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2 buçuk sene hpv, 3 ay ahcc..

Durum
    2bucuksene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

2 buçuk sene hpv, 3 ay ahcc..

Herkese merhaba.

2.5 senedir hatta nerdeyse 3, hpv belasıyla uğraşıyorum. Denemediğim bir tek ahcc kaldı. Onu da bu forumdan etkilenip aldım. 3 aydır kullanıyorum. Hala çıkmaya devam ediyor ve ben kriyo ile yaktırmaya devam ediyorum. Umutsuzluk da artıyor her çıkışta… her kriyodan sonra bu son diyorum.. 3 ay hatta 4 ay daha devam edeceğim ama sonunda geçmezse napacağımı bilmiyorum. Umarım birileri iç rahatlatır

Herkese şifalar

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: 2 buçuk sene hpv, 3 ay ahcc..

Alıntı 2bucuksene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba.

2.5 senedir hatta nerdeyse 3, hpv belasıyla uğraşıyorum. Denemediğim bir tek ahcc kaldı. Onu da bu forumdan etkilenip aldım. 3 aydır kullanıyorum. Hala çıkmaya devam ediyor ve ben kriyo ile yaktırmaya devam ediyorum. Umutsuzluk da artıyor her çıkışta… her kriyodan sonra bu son diyorum.. 3 ay hatta 4 ay daha devam edeceğim ama sonunda geçmezse napacağımı bilmiyorum. Umarım birileri iç rahatlatır

Herkese şifalar
    Geçmiş olsun. Bu süreçte alkol sigara kullanmamaya, sağlıklı beslenmeye ,cinsel perhiz ve jilet kullanmamaya dikkat ettiniz mi acaba

Durum
    Yeni Üye

Teşekkür ederim. Ahccye başladığım gün sigarayı bıraktım. Alkol zaten kullanmıyorum. Cinsel perhiz 2.5 senedir yapıyorum. Jilet de 2.5 senedir yok. Tüm uyarılara dikkat ettim.

Kan verdim eksik bişey varsa toparlayayım diye kan değerlerim de iyi.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

D vitaminine de baktırır mısınız son olarak? Forumda @detaycı'nın keşfi ile d vitaminin de önemli olduğunu anladık. Yani d vitamini seviyeniz düsük ise bu da bir etken. Ama alacağınız zaman sadece d vitamini almak yerine d3k2'li bir şeyler alın, doktor yönlendirir zaten.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    D vitaminine de baktırır mısınız son olarak? Forumda @detaycı'nın keşfi ile d vitaminin de önemli olduğunu anladık. Yani d vitamini seviyeniz düsük ise bu da bir etken. Ama alacağınız zaman sadece d vitamini almak yerine d3k2'li bir şeyler alın, doktor yönlendirir zaten.
    Baktırdım hepsi yeterli seviyede. 2.5 senedir devam etmesi ve 3 aylık ahccye rağmen sürmesi normal mi sizce? Ve var mı benim gibi olup negatife dönebilen biri

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

MERHABA,

ALT
    AST
    LDH
    GGT
    KALSİYUM
    KOLESTROL
    HGB
    WBC
    PLT
    B12
    FOLİK ASİT
    D VİTAMİNİ
    SELENYUM
    ÇİNKO
    MAGNEZYUM
    POTASYUM

Hepsine baktırdınız mı?
    Özellikle vitaminleriniz tam mıydı? D vitamini 50 nin üzerinde miydi?

Durum
    Hepkahır34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı 2bucuksene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba.

Herkese şifalar
    Geçmiş olsun ben de son çareyi allokin alfa aşısında arıyorum onun için ugraşıyorum kac aydır

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MERHABA,

ALT
    AST
    LDH
    GGT
    KALSİYUM
    KOLESTROL
    HGB
    WBC
    PLT
    B12
    FOLİK ASİT
    D VİTAMİNİ
    SELENYUM
    ÇİNKO
    MAGNEZYUM
    POTASYUM

Hepsine baktırdınız mı?
    Özellikle vitaminleriniz tam mıydı? D vitamini 50 nin üzerinde miydi?
    Tüm bunları tek tek sayamam baktırdım baktırmadım diye. Ama listedeki birçok şeye baktırdığıma ve normal olduğuna eminim. Kolestrolüm düşük çıktı hem iyisi hem kötüsü o da egzersiz yap dedi başladım yapıyorum

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Hepkahır34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun ben de son çareyi allokin alfa aşısında arıyorum onun için ugraşıyorum kac aydır
    Size de çok geçmiş olsun

Durum
    yeso01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

geçmiş olsun ben de benzer durumdayım hatta şaşırdım acaba ben böyle bir şey mi yazmıştım diye sizin durumunuz nedir bilmiyorum ama ben 2 defa yaktırdıktan sonra 1 sene boyunca tedavi alamadım(doktor hatası) ardından tekrar başka ve daha iyi bir doktorla sürece başladım ve yaklaşık 1 sene oldu artık sonlara geldim gibi(en son bir iki tane şüpheli yaktı). Seni çok iyi anlıyorum senelerdir kılları kesmekten tut bir ilişki yaşayamamak ve kaygılı halde dolanmak çok zor ayrıyeten sadece genital bölgeyle de sınırlı değil insan tedirgin oluyor acaba ağzımda var mı veya anal bölgeye de geçmiş midir diye ama ben artık kabullendim olan oldu belki bu hastalıkla 1 sene daha uğraşacağım ama elbet geçecek ve bir şeyler daha iyi hale gelecek. AHCC kullanmıyorum çünkü virüsün işleyişi tam olarak kafama yatmadı aslında kimsenin kafasına yatmış değil, bu hastalık o kadar kişiye özel ve kişiden kişiye farklılaşıyor ki standart bir tedavi protokolü bile oluşturamıyorlar. Durumun ne kadar bağışıklıkla alakalı ne kadar deri tipiyle alakalı ya da ne kadar virüsün tipiyle alakalı olduğu muallakta. Belirsiz olan şeyler ise insanda daima kaygı ve stres oluşturur. O nedenle ben ilk önce bu belirsizlikte kurtulmam gerektiğini anladım o yüzden şu adımları takip ettim: Olabildiğince kendini meşgul et ve hastalığı düşünme, iyi bir doktor bul ve sadece onun tavsiyelerini takip et, hastalığın psikolojik açıdan zorlaştırıcı yanlarını(tedavinin iz bırakması veya epilasyonun aşırı stres yaratması gibi) minimalize edecek yöntemler bul. Yoksa bunun sonu yok bir sürü beslenme tavsiyesi var, bir sürü değişik tedavi yöntemleri var bir sürü kafa karışıklıkları var...

Yeri gelmişken sorayım ben kriyoterapiyi ilk seansımda yaptırmıştım daha sonra başka doktora geçtim ama nasıl yakmışsa beyaz/kırmızı izler kaldı ve 2 senedir de geçmedi. Sanırsam kalıcı yanık izi gibi bir daha geçmeyecek ve bu durum özgüvenimi düşürüyor. Doktor izler için sana bir şey önermiş miydi?