Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC yanılsama olabilir mi?

Durum
    yeso01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

AHCC yanılsama olabilir mi?

2 senedir ufak tefek siğil çıkartmaya devam eden birisi olarak artık çok yoruldum birkaç ayda bir kılları kes, doktora git, ilişkilerden uzak dur döngüsü beni çok yıprattı. O nedenle hep mesafeli olduğum AHCC'yi son çare olarak denemeyi düşünüyorum. Bu zamana kadar kullanmama nedenim virüsü aşağı yukarı kendimin de benzer zamanda atacağını düşünmemdi ama olmadı. Şu an başlayacağım ama aklıma yatmayan tek noktası acaba bu haplar yüzünden vücut virüsü baskılıyorsa yıllar sonra veya hapı bıraktıktan sonra nüks olur mu?

Durum
    Roberto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: AHCC yanılsama olabilir mi?

Virüsü baskılamıyor imha ediyor. Ahcc, daha dogrusu reishi mantarı, bağışıklık hucrelerinden cd ile başlayan cd4 cd8 hucrelerini, T lenfositleri olarak da adlandırılır, 3 ila 8 kat arttırıyor. Ufak bir araştırma yaparsanız T lenfositleri bağışıklık sisteminin katil hücrelerdir, vucuttaki tumorlu, enfekte zararli hucreleri oldurmek rolünü oynarlar, hatta hiv dogrudan cd4 hucrelerini imha eder dolayisiyla hiv enfeksiyonu bağışıklığın cokmesine yol açar. Velhasıl ahcc ile vucudunuzdaki komandoları arttirirsiniz, onlarda gidip düşmanı avlar. Bu nedenle ahcc dogrudan bir hpv ilacı olarak görülmez çünkü hpvye direkt etki etmez. Bu tedavi ile de hemen sonuç beklemeyiniz, sureklilik ve duzen ister, 6-12 ay gibi süreleri goze alarak yolunuza bakın, atlatmış biri olarak soylemeliyim ki her şey daha iyi olacak, arkaya baktığınızda komik gelecek.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: AHCC yanılsama olabilir mi?

@Roberto, baya açıklayıcı yazmışsın ben de benzer şeyleri yazacaktım, teşekkür ederim

@Yeso, bir şey kaybetmezsin, biz de bu yola böyle çıktık ama ilaç kategorisinde değil ahcc, gıda takviyesi - destekleyici gibi düşün. Hpv'nin şu an tıbbi net bir çözümü yok, ahcc deneyini kendi üzerimizde deneyerek çoğumuz negatif olduk. Bu sebepten ötürü virüsü baskılayan şeyin ahcc olmadığına emin olabilirsin, başlıktaki yanılsama kelimesi de bence doğru değil, pek çok kişi bununla negatif oldu, sadece Türkiye'de değil, tüm yurtdışı kaynaklara bak, adı mutlaka geçer.
    Kişisel olarak çok mesafeliysen ok saygı duyarım ama bence denemekten bir şey kaybetmezsin. Ama ahcc kullanırken lütfen kendine de iyi bak. Örneğin ahcc kullanırken cinsel yaşama devam etmek, jilet yapmaya devam etmek, sigilleri aldırmamak, sigara ve alkole devam etmek gibi şeyler yaparsan ahcc'nin işini epey zorlaştırmış olursun. Bağışıklığı desteklemen lazım, kösteklik değil. Bu sebepten bunlara da dikkat et eger ahcc kullanacak isen.