Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tip değiştirme

Durum
    gülse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tip değiştirme

Merhabalar daha önce ismim manolyaydı. Şifremi unuttuğum için baştan kayıt yaptırdım. Tip 39 vardı bende 12 ocakta ahcc başladım ve kullanmaya devam ediyordum. Devlet hastanesinde tiplendirme yaptım 7 ay kullanmış oldum. 2 ekimde sonucum negatif geldi. İçinde bir tek 6 ve 82 yoktu. Sonra kesin olsun diye pazartesi günü gelişim labta yaptırdım. Ve bu 2 si pozitif geldi. Böyle bir şey olabilir mi? Bu arada ben bu süreç boyunca hiç siğil çıkarmadım. Evliyim eşimde 6 vardı ve siğili vardı onun ama o da çıkarmıyor artık siğil ona test yaptırmadık henüz. İlişkiye de ilaca başladığımızdan beri 3 kez girdik. O da en başındaydı. Sonucum negatif gelince sevindim ve ilacı bıraktım. Yarın tekrar başlıcam biraz üzüldüm gerçekten geçti sanıyordum. Yardımcı olursanız sevinirim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Tip değiştirme

Ben anlamadım sizde tip 39 vardı siz tip 39'dan negatif olup tip 6 ve tip82 ile pozitif mi oldunuz?
    Öyle ise diğer tipler zaten sizde olabilirdi, belki de devlet dastanesinde çıkmadı? Yani sonucta belli bir tip sayısına bakıyor devlet hastaneleri? 4-10 tip arası bakar fazla değil.
    14-21 tip arasına da özel laboratuvarlar bakar, bu sebepten özel labları tercih etmek en başta daha dogru oluyor.
    Belki 3 tipe sahiptiniz farkında değildiniz, olabilir mi böyle?

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhaba, ilaç dediğiniz ahcc sanırım. Yanlış bir algı olmasın ahcc ilaç değildir, bir gıda takviyesidir. Yeni duyanlar olması halinde yanlış bir algı olmaması adına yazmak istedim.

Bence sizde 39, 6 ve 82 pozitifti. Fakat devlet hastanesindeki testler 6 ve 82yi kapsamadığı için siz 39u tespit edip negatife döndü sandınız. 6 ve 82 için gelişimde yatırdıysanız viral yüklerini de görürsünüz orda yükünüzün yüksek mı düşük mü olduğunu bulabilirsiniz. Siğil vs de yoksa belki artkk iyice düşmüştür viral yükünüz. Mücadeleye devam

Durum
    Yeni Üye

Kusura bakmayın mukaddes ilaç dediğim ahcc. Dün öğrendiğim için stresliydim biraz o yüzden öyle yazmışım. Evet arya Devlet hastanesinde yaptırdım. O zaman 39 vardı ve o zamanda aslında gelişim labta yaptırdım ve sadece 39 pozitifti 2 sonuçta aynıydı. Devlet hastanesinde 6 ve 82 çalışılmıyor evet ama o zaman gelişim labta neden çıkmadı bu pozitiflik zaten anlamadığım da bu. Devlette yaptırdığım zaman 7. Ay 39 negatif görünce o yüzden sevindim bende. Yinede gelişim labta bir daha yaptırayım diyince bu sefer 6 ve 82 geldi. Bunu anlayamadım o yüzden sordum. O zaman iyi sürüntü alınmadı mı o zaman yoktu şimdi mi aktif oldu hiçbir bilgim yok size danışmak istedim. 82 tipin 2.9. 6 tipin 2.2 değeri. Bu duruma da canım sıkıldı iyileştim sanıyordum. Bu arada smearlarım hep temiz geldi 6 aya bir düzenli yaptırıyorum.

Durum
    Dayettine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Yüksek ihtimalle 39u attınız fakat cinsel perhiz uygulamadıysanız yeniden enfekte oldunuz eşiniz negatif olmadığı için. Kaldı ki viral yükünüz çok düşük yani atılmaya çok yakın vücudunuzdan.

Durum
    Yeni Üye

Eşimle cinsel birlikteliğimiz çok başında olmuştu 3 defa prezervatifle korunmuştuk. Sonra da hiç olmadı. Sanırım o zamana yeterli numune alınmadı ya da aynı DNA dizilimine sahip baskılandı ve çıktı bugün bir kaç yazı ve bir kaç kişiyle görüştüm onlar da öyle dedi. Tip değiştirebiliyormuş aynı DNA dizilimine sahipseler olabiliyormuş böyle. İnşallah çabucak geçer. Tekrar ahcc sipariş verdim 1 ay ara vermiştim iyileştim sanıp şimdi tekrar devam edeceğim.

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Viral yükleriniz baya baya düşmüş yani nerdeyse bitmek üzere. Cinsel perhiz, ahcc, sağlıklı yaşama devam edin bitti bitecek
    Yalnız eşinizin de negatife döndüğünden nasıl emin olunur bilmiyorum bir doktora danışmadan cinsel hayatınızı başlatmayın.

Durum
    Yeni Üye

İnşallah çok teşekkür ederim hepimiz atlatırız bu süreçleri zor ve yıpratıcı bir dönem tip 39 u negatif yaptığım gibi bunları da yapacağım inşallah. Eşim için de Aralık gibi test vereceğiz erkeklerede bakıyorlar gelişim labta İnşallah o da atlatmıştır. Kurtulmuş oluruz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

3 tip olduğu için bence süreç istiyor, çünkü normalde 3 tip taşıyan kişilerde 6 ayda vücuttan attım durumu olmuyor biraz daha süreç gerekiyor, tiplerden 1 veya 2 tanesi atılsa da hepsi birden atılmayabiliyor. Umarım bunu da atlatacaksınız

Durum
    Yeni Üye

Teşekkür ederim arya inşallah bende inanıyorum