Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papil off, papivir ve iside hpv fitil kullananlar

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Papil off, papivir ve iside hpv fitil kullananlar

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana da papil-of fitil doktorum tarafından reçete edildi. Kolposkobi cin 1 gelince deflagyn jel ile değstirdim ama papilof icinde deflagyn icinde sunu söyleyebilirim. Her ikiside bölgesel bağışıklık için. Hpv kana karışmiyor dolayisiyla bu yüzden bagisiklik guclendirmeye calisiyoruz ya doktorum bana sey demisti "vucut bagisikligi tabiki onemli ve dolayli yoldan etkili ama asil onemli olan bölgesel bagisiklik."
    Düşündürücü bunu da dikkate almak lazım, bence hem vücut + hem bölgesel bağışıklık ile daha kolay hallolur hpv'den kurtulmak.

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Evet mesela kolposkobi sonucum çıkmadan bana fitil verdi ahcc icin maliyetli olur gerek yok dedi. Sonra sonuc cin1 gelince genel bagisikliginida destekleyelim dedi ve ahcc kullanmami onerdi. Bende deflagyn+ ahcc kullaniyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet mesela kolposkobi sonucum çıkmadan bana fitil verdi ahcc icin maliyetli olur gerek yok dedi. Sonra sonuc cin1 gelince genel bagisikliginida destekleyelim dedi ve ahcc kullanmami onerdi. Bende deflagyn+ ahcc kullaniyorum
    Cin1'i yenmede deflagyn, hpv'yi yenmede ahcc etkili olacaktır muhtemelen, hadi bakalım

Durum
    Carpediemmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Kıvırcık1104 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba hpv 16 + tanı aldım ne yazıkki..
    Dr önerisi ile papil off aldım dün gece ilk fitili kullandım yerleştirirken bilerek olabildiğince derine yerleştirdim ki çıkmasın ve rahim ağzına etki edebilsin.
    Sabah günlük pedde her hangi bi renk değişimi yoktu fakat idrarım beyaz köpükler ve yağ katmanı ile doluydu ve ne yazıkki tuvaleti de yağladı.
    Ciddi yağlı bir ürün. Dış genitali silerken elim de biraz yağlandı. Onun dışında bi sıkıntısı yok. Tabii çok ciddi fiyata sahip olması dışında..
    Kullanırken yaşadığım başka extrem şeyler olursa buraya yazacağım.
    Umarım bigün hepimiz negatif çıkarız.
    Sağlıkla kalın.
    Meraba papil off kullandiginizi yazmissiniz? Uzerinden bayada zaman gecmis herhangi bir olumlu olumsuz etkisini gordunuz mu?