Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tedavi

Durum
    Nick.Tefere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

tedavi

Arkadaşlar merhaba,
    benim sağlık sigortam var ancak özel kliniklerdeki tedaviyi karşılamıyor. Özel hastanedeki tedavileri karşılıyor. ama herhangi bir hastaneye de gitmek istemiyorum. sizden tavsiyeler alıp gitmek tercihim. İstanbul Avrupa yakasında bana önereceğiniz hastane ve doktor var mı ?

Durum
    Portakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: tedavi

Surp pirgic vahe Kösem dostum. Ben ona gittim memnundum.

Durum
    emelgumus21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bugun aktarla görüştüm çay ağacı yapı ile İsveç şurubu karıştır sprey gibi oraya sık abim dedi inan virüslerini öldürür siğilleri yaymaz dedi yapan var mı aranızda

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı emelgumus21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun aktarla görüştüm çay ağacı yapı ile İsveç şurubu karıştır sprey gibi oraya sık abim dedi inan virüslerini öldürür siğilleri yaymaz dedi yapan var mı aranızda
    Emel hanım, alakalı alakasız her başlığa yaşadığınız şeyleri yazamazsınız. Forumun işleyişi böyle değil. Aktarın size söylediği şu bilgiyi ''tedavi'' adlı başlığa yazmışsınız. Yetmemiş gitmiş aşağıdaki ''hpvli hastalar nelerle beslenmeli'' adlı başlığa da yazmışsınız. Beslenme konusuyla siğillerin yayılmamasının aktarın bir şeyler demesinin ne gibi bir alakası var ki oraya yazdınız? Dün de benzer bir davranışta bulundunuz panik olmanıza verdim, ama forum işleyişini aktarmak zorundayım size. İlk uyarıdır.

http://www.hpvliyiz.com/showthread.p...lenmeli/page10

1-2 gün önce foruma geldiğinizde paniktiniz anlıyorum ama aynı şeyleri çevirip çevirip farklı başlıklara/konulara yazamazsınız. Forum kurallarına aykırı, söyleyeceğiniz ne ise onla ilintili bir başlık bulunuz ya da konunuz gereksiz değilse başlık açınız, yalnız gereksiz başlık açılması da yasaktır. İlk uyarıdır.

Durum
    mert97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sağlık sigortanız nedir. GSS mi acaba. Bende ayda 190 Tl genel sağlık sigortası yaptırıyorum. Gss klinikleri kapsıyor mu bilmiyorum hiç

Durum
    Nick.Tefere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Axa dan tamamlayıcı sağlık sigortam var. hastane de tedavi olursam karşılıyor ama örneğin Hakan Beyde siğil yaktırırsam karşılamıyor. ilk siğillerimi Hakan Bey de yaktırdım. biraz pahalı oldu.