Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV İle Mücadelem..

Durum
    Yasmin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

HPV İle Mücadelem..

Merhaba Aranıza yeni katıldım. 18 Ağustos doktora gitmem ile Genital siğil teşhisi kondu. Ve o günden bu yana psikolojim dağıldı inanılmaz derecede üzüldüm ve yıprandım. Takiiii bu siteyi görünceye kadar. Kimseye bişey anlatamadım. Ne diyebilirdim ki ? Bekar bir anne olarak ne yapabilirdim kimi suçlardım kimden geçti emin bile değilim. Tabi bunlar bitmedi Bana polip kist dedi , enfeksiyon var dedi doktor , dedim böyle ölmem füze at bana Neyse sonra ben deli gibi araştırmaya başladım. Sonra gittim Önce beni yaktı bazılarını ise cerrahi bir şekilde aldı. 1 hafta oturamadım ağrıdan .Oh dedim ya bitti kurtuldum nasıl bakıyorum oraya bebek gibi .Sonra banyo yaparken bir baktım farklı yerlerde var. Ben yıkıldım o an. Doktora yazdım yine gel yakalım dedi , ama artık acısından bir hafta üzerine oturamadığım işlemi tekrar yaptırmak istemedim.Kontrole gitim HPV testi hala yapamadı bana çünkü yoğun enfeksiyonum var. Onun bitmesi içinde ilaç verdi 1 aydır antibotik kullanıyorum. Sonra bana aldara krem verdi ona başladım. Bu siteyi keşfettim. Msj ları okudum nasıl mutlu oldum yalnız değildim....
    Bu site de yazılan propolis,ahcc gibi bilgileri hemen başladım araştırdım. Bu arada aldara krem 3 gün sürüyorum kalan günlerde propolise başladım alkol bazlı olan... Bu sitedeki kişilerin yorumlarına istinaden.Sonra ben AHCC aldım Amino up markası 2 kutu alabildim maddi durumdan dolayı her gün propolis içiyorum ve ahcc kullanıyorum. Şimdilik bu şekilde devam. Sonrasında güncelleme yaparım durumumu ama siğiller de sanki küçülme oldu bende toplam 6 tane var. Herkesin sağlığına kavuşması ümidi ile... Bu siteyi düşünüp yapan kişilere ayrıca teşekkür ediyorum.
    Ayırca bu süreçte ilişkim vardı bitirdim. Herşey üst üste geldi bana artık erkeklere karşı bakış açım değişti gerçetekn korkuyorum artık. Umarım hızlıca bunu atarım hpsv test sonucu yazacağım ama önce enfeksiyon bitmesi lazım dedi dr..

Durum
    Portakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: HPV İle Mücadelem..

Merhabalar,
    Öncelikle sakin kalın ve atlatacağız bu hastalığa mental kontrolü vermeyin.
    Bu zamanlar hepsi geçecek. Yapılması gerekenleri forumdan özellikle kadın hastalarımız dan okursanız. Her şey var bine yakın zamanda atlatacaksınız o saye de

Durum
    Yeni Üye

Merhaba evet burada yazılanları okuyunca kendime geldim. Benim gibi bir çok insan varmış diye düşündüm. Zaman lazım dediğiniz gibi. Şimdi 2 hafta sonra kontrol ve test yapılacak buradan güncellerim durumumu . Umarım en kısa zamanda atlatırız. Teşekkür ederim destek için

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhabalar geçmiş olsun, siğilleri yaktırmak dışında dondurmak da (kriyoterapi) bir seçenek. Yaktırmaya göre çok daha acısız, çabuk iyileşen ve anestezi vs gerektirmeyen bir işlem. Ancak jinekologlar değil dermatologlar yapıyor, bunu da düşünebilirsiniz. Birde tamamen ''maddi durumumdan ötürü'' yazdığınız için cevaplamak istiyorum, amino up ahcc iyi bir üreticidir lakin bizim kullandığımız ve bizi hpv negatif yapan ahcc'den (time healht ahcc) kat be kat pahalıdır, yine de onunla devam edebilirsiniz sadece maddiyat söz konusuysa türkiyedeki en pahalı ahcc'yi aldığınızı söylemek istedim. Birde her ahcc negatif yapmayabiliyor, iyi araştırın negatif yapan bir şeyler kullandığııza emin olun.

Durum
    Yeni Üye

Merhaba Arya Evet senin tavsiyen ile (time healht ahcc) aldım 5 kutu şimdilik 3 aylık , sonrasında ise devam etmeyi düşünüyorum yine.
    Artık sağlığım için maddi olarak zorlayacağım kendimi. Sizin burada ki tavsiyeleriniz ile propolis ve ahcc kullanmaya başladım. Doktorum bile şaşırdı nerden duydun dedi bende araştırdım dedim ) Yani bana herkese faydası olması umudu ile kullanmaya devam ediyorum. Burası beni moral olarak çok güzel toparladı. İyiki var çünkü herkes ile konuşulmuyor bu konular .Ailem bilmiyor arkadaşlarımda . Ama burada bir çok kişi ile aynı duyguları paylaşmak çok güzel. Ayrıca seni tebrik ediyorum Bebeğin için ) Sağlıkla doğsun inş kuzucuk inş.