Sayfa 7 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu
Toplam 119 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğiller

Durum
    Lıly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Siğiller

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar umutsuz olma, ilk zamanlar hpv hep zorlar, sonra zamanla sigiller azalır veya nüks sıklığı aynı olsa da daha az siğil çıkar. Elbet geçecek, ömür boyu sizle kalmayacak, dikkat edilmesi gereken şeyler var.
    Merhaba arya evet dediklerinin farkındayım siteye ilk geldiğimde içim huzur dolmuştu umutlanmıştım ama sitede dolaşırken gördüğüm 5 yıldır geçmeyen kişiler var ve onları görmek beni umutsuzluğa sürükledi biraz.. Ümitlenmeye çalıştıkça düşüyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Lıly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arya evet dediklerinin farkındayım siteye ilk geldiğimde içim huzur dolmuştu umutlanmıştım ama sitede dolaşırken gördüğüm 5 yıldır geçmeyen kişiler var ve onları görmek beni umutsuzluğa sürükledi biraz.. Ümitlenmeye çalıştıkça düşüyorum
    Bu forum 6 yıldır var ve onlar azınlıkta emin olabilirsin. Ve onlar kim biliyor musun? hiçbir şekilde ugrasmayanlar. Siğili olsa da önemsememiş cinselliğe devam etmiş mesela.... Uğraşıp da savaşıp da bu virüsü 5+ yıl taşıyan az kişi var.

Düşünce şeklini değiştir, onlardan biri olmayı düşünüp korkmaktansa, neden çoğunluktan biri olmayayım? de

Durum
    Kıdemli Üye

Sürekli acaba bir şeyleri doğru yapmıyor muyum diyorum arya sürekli yaptıklarım yetersiz geliyor bana neden bilmiyorum

Durum
    Admin

Sürekli acaba bir şeyleri doğru yapmıyor muyum diyorum arya sürekli yaptıklarım yetersiz geliyor bana neden bilmiyorum

Gereken şeyleri hep yazıyoruz, onları yaptıktan sonra inan ki zamana bırakmak gerekiyor. Bu sebeple hep hpv sabır isteyen bir süreç diyoruz. Yetersiz değil, bu kadar yani. Keşke tek bir hapı veya iğnesi olsa, vurulduğumuz / aldığımız anda hpv vücudumuzdan gitseydi, biraz yıpratıcı bir süreç haklısın, anlıyorum seni yaşamayan bilmez.

Durum
    Kıdemli Üye

Merhabalar yeniden ben
    Bugün eğitim araştırma hastanesine kontrole gittim. Bu bu ay gittiğim 3. Doktor oldu. Vajina içinde sağ tarafta ufak bir lezyon var ve 3 doktor da siğil olup olmadığından emin olamıyor sol taraftaysa beyaz minik bir iki tane küçük lezyon var ve bunlar da yakılamayacak kadar küçüklermiş. 3 doktorun 2si bekleyelim izleyelim dedi diğer doktorsa yaşım 19 olduğu için bu davayı bırak hpv değil bunlar dedi.. İnanın artık aklım almıyor beklemek de beni çok geriyor. Şimdi üniversite hastanesine randevu alacağım. Sizce ne yapmalıyım biraz daha beklemeli miyim?

Durum
    Admin

Sonuncu doktoru boşvermeni öneririm 19 yaşındasın ve hpv olup olmadığından emin değilsin diye bu davayı bırak demesi tuhaf geldi. Eee hpv vücudumdaysa eğer? taşıyıcısın + siğilse onlar nüks edebilir.

Diğer 2 dokoru dinleyip izleme durumuna gir derim. Bakalım çoğalacaklar mı, büyüyecekler mi.. O doktorlarda ikisine eşzamanlı veya birini seçip gidersin sonraki aşamalarda.
    Ha ama eğer başka yerlerden randevu alıp gösterme şansın varsa, yap derim tabii ki.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuncu doktoru boşvermeni öneririm 19 yaşındasın ve hpv olup olmadığından emin değilsin diye bu davayı bırak demesi tuhaf geldi. Eee hpv vücudumdaysa eğer? taşıyıcısın + siğilse onlar nüks edebilir.

Diğer 2 dokoru dinleyip izleme durumuna gir derim. Bakalım çoğalacaklar mı, büyüyecekler mi.. O doktorlarda ikisine eşzamanlı veya birini seçip gidersin sonraki aşamalarda.
    Ha ama eğer başka yerlerden randevu alıp gösterme şansın varsa, yap derim tabii ki.
    Arya evet başka doktora daha bakacağım ama beklemek bu süreci uzatmaz mı doktor immutor almamı istedi her şeyi yaptığımı bundan sonrasının sadece sabır oldupunu ve beklemem söylüyor.. İnan bilmiyorum ama süreç daha da uzasın istemiyorum

Durum
    Admin

Arya evet başka doktora daha bakacağım ama beklemek bu süreci uzatmaz mı doktor immutor almamı istedi her şeyi yaptığımı bundan sonrasının sadece sabır oldupunu ve beklemem söylüyor.. İnan bilmiyorum ama süreç daha da uzasın istemiyorum
    Yok başka doktora daha görüneceksen bekleme zaten, ben duracaksın başka doktora gözükmeyeceksin sandım.

Durum
    ee1606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Lily bana ulaşır mısın ? Geçirmiş biri olarak sana yardımcı olmak istiyorum

Durum
    Kıdemli Üye

Merhabalar herkese yeniden ben!
    Duerumu hatırlatmam gerekirse en son gittiğim doktorum bunlara siğil diyemiyorum demişti ve beklemem istemişti siğiller artarsa gel demişti. Bu olayın üzerinden 20 gün geçti ve ben bugün yeni bir doktora daha gittim üniversite hastanesinde ve maalesef ki o da bunlara siğil diyemiyorum bekleyelim dedi gerçekten inanamıyorum son 2 ayda gittiğim 5. Doktor ve hiçbiri net bir şey diyemiyor. Kendisine beklemenin beni gerdiğini söyledim ve şöyle söyledi bu hastalık 25 yaşından küçük kimseye bir şey yapmaz sadece Rahat ol sağlıklı beslen ve kendini akışa bırak illa bir şey yapıcam diyorsan Nioli yağı var onu kullanabilirsin 3 hafta dedi. Ve eğer gereksiz yere yakma işlemi yaparsak zarar görürsün bekle lütfen dedi. Size sorum sizce bu olanlar mantıklı mı ve nioli yağını hiç duydunuz mu

Bu Konu için Etiketler