Sayfa 2 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 119 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğiller

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Siğiller

Araştırırsan stres olursun, yorulursun. Yeni bir bilgi bulduğunda kafaya takarsın. Araştırma. Doktora gitme. Bu konuyu akışına bırak bir süre. 19 yaşındasın daha. 1 doz aşı ol D3 K2 al ve bu konuyu kafandan çıkar. 30 yaş üzeri olsan kafaya tak derim ama 19 yaşındasın daha. Daha fazla araştırma yapıp kafanı bulandırma.

Durum
    Lıly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı ilayda1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seni çok iyi anlıyorum, ben de benzer şeyleri hissediyorum. elinden geldiğince sağlıklı tut kendini. ben önce beden sonra zihin dedim. ahcc’ye bütçem yetmiyor ama beta glukan ve propolis falan aldım. arya’nın blogtaki beslenme yazılarına bak. klişe gibi, herkes de söylemiş zaten ama yaş olarak çok avantajlısın, parayı aşı için kullan derim. gelecek deneyimlerin için. burada atlatmış bir sürü insan var, her şey geçecek. kendine ve bedenine inan. bedeni iyi tutunca zihin de iyileşiyor. çok geçmiş olsun, atlatacaksın.
    Çok teşekkür ederim umarım hepimiz için her şey iyi olur. Siz kaç yaşınızdasınız acaba?

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araştırırsan stres olursun, yorulursun. Yeni bir bilgi bulduğunda kafaya takarsın. Araştırma. Doktora gitme. Bu konuyu akışına bırak bir süre. 19 yaşındasın daha. 1 doz aşı ol D3 K2 al ve bu konuyu kafandan çıkar. 30 yaş üzeri olsan kafaya tak derim ama 19 yaşındasın daha. Daha fazla araştırma yapıp kafanı bulandırma.
    Çıkan siğiller için de mi gitmeyeyim o sağlıksız olmaz mı? Bu arada her şey için teşekkür ederim ederim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Lıly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arya cevabın için çok teşekkür ederim. Annem biraz okuyup araştıran bir kadın bu durumu duyduğunda araştırıp bana inanmayacaktır maalesef. Ve cinsellik konusunda o kadar sertler ki beni en çok bu korkutuyor. Doktorum bana şöyle bir şey söyledi eğer devlet hastanesinde bu işlemi yaptırırsam yatılı kalmam gerekirmiş bu yüzden özelde yapıyoruz 2500 ciddi yüksek bir miktar normalde ailem bile veremez cidden arya o kadar korku doluyum ki anlatamam sana
    Şuna seni temin edebilirim ki çok şanslısın. Çünkü hala çok büyük bir yanlış olarak biliniyor hpv'nin havuzdan, havludan, wc den bulaştığı. Ama gerçeği sadece doktorlar ve çooook ciddi araştıranlar biliyor. Bu foruma gelene kadar insanlar tabii ki cinsel yolla bulaştıgını da biliyordu ama sanıyordu ki başka bir şekilde de bulaşıyor... sonra ögrendiler gerçeği. Doktorların çoğu insanlar eşlerini aldattıgı ortaya cıkmasın diye kıvırıyor bilerek, bizzat bir youtube kanalında video'da doktor bunu dedi... bu sıkıntılı bir soru dedi.

Yani sana diyeceğim şu ki; annen bu gerçeği hemen ögrenmez. Aç bak kendin araştır hpv ne ile bulaşır diye. Bir sürü yalan dolan yazı göreceksin.

Durum
    Özel Üye

Çıkan siğiller için de mi gitmeyeyim o sağlıksız olmaz mı? Bu arada her şey için teşekkür ederim ederim
    Çıkan siğiller için de gitme. Bir süre akışına bırak. Yaşın gereği bırak diyorum. 30 yaşın üzerinde olsan direkt müdahale et derim.
    Stres yapma ve konuyu kafana takma. 19 yaşında HPV insana zarar vermiş olsaydı Dünya'da insan kalmazdı.
    HPV normal hayatını yaşayan, sigara içmeyen, alkol almayan , düzenli sporunu yapan insana çok çok çok düşük ihtimal zarar verir. Bir de buna 19 yaşında olması durumu da eklersek o ihtimal nerdeyse sıfıra yakın olur.
    Sen çok şanslısın. Bu konuda 19 yaşında bilgi sahibi oldun.
    Koy bu bilgiyi cebine hayatına bak. Daha fazla yorum ve detay okuma.
    Siğillere takılma. Zamanla kaybolacak. Siğillerine en az 6 ay ver. Bu arada Dvitamini seviyeni 50 nin üzerine çıkar.
    D vitamini HPV de kilit nokta. 1 senelik araştırmalarım sonucunda bu kanıya vardım ben. Asıl kilit nokta D vitamini.
    D vitamini seviyeni D3K2 vitamin takviyesi ile 50 nin üzerine çıkar. 6 ay boyunca da 50 ila 75 arasında tut ve Kalsiyum seviyeni de 9.5 seviyesinde tut. HPV yi 6 ayda atman yüksek ihtimal.

Durum
    Kıdemli Üye

Çıkan siğiller için de gitme. Bir süre akışına bırak. Yaşın gereği bırak diyorum. 30 yaşın üzerinde olsan direkt müdahale et derim.
    Stres yapma ve konuyu kafana takma. 19 yaşında HPV insana zarar vermiş olsaydı Dünya'da insan kalmazdı.
    HPV normal hayatını yaşayan, sigara içmeyen, alkol almayan , düzenli sporunu yapan insana çok çok çok düşük ihtimal zarar verir. Bir de buna 19 yaşında olması durumu da eklersek o ihtimal nerdeyse sıfıra yakın olur.
    Sen çok şanslısın. Bu konuda 19 yaşında bilgi sahibi oldun.
    Koy bu bilgiyi cebine hayatına bak. Daha fazla yorum ve detay okuma.
    Siğillere takılma. Zamanla kaybolacak. Siğillerine en az 6 ay ver. Bu arada Dvitamini seviyeni 50 nin üzerine çıkar.
    D vitamini HPV de kilit nokta. 1 senelik araştırmalarım sonucunda bu kanıya vardım ben. Asıl kilit nokta D vitamini.
    D vitamini seviyeni D3K2 vitamin takviyesi ile 50 nin üzerine çıkar. 6 ay boyunca da 50 ila 75 arasında tut ve Kalsiyum seviyeni de 9.5 seviyesinde tut. HPV yi 6 ayda atman yüksek ihtimal.
    Her şey için çok teşekkür ederim. Peki sizin siğilleriniz çıkmayı durdurdu mu bu takviyeler ile? Sizce Propolis falan almalı mıyım? Ve acaba siğiller çıkmayı durdurduğunda tekrar jilet kullanabilir miyim? Biliyorum çok soru soruyorum ama kafam çok dolu o yüzden

Durum
    Özel Üye

Her şey için çok teşekkür ederim. Peki sizin siğilleriniz çıkmayı durdurdu mu bu takviyeler ile? Sizce Propolis falan almalı mıyım? Ve acaba siğiller çıkmayı durdurduğunda tekrar jilet kullanabilir miyim? Biliyorum çok soru soruyorum ama kafam çok dolu o yüzden
    Jilet 1 sene kullanma,
    Propolis alkol bazlı olandan al
    Eğriçayır veya BEEO
    D3K2 al

Başka bir şey alma. Stres yapma yeterli.
    Beni boşver, ben 38 yaşındaydım. Benimle kendini kıyaslama. Kimseyle kendini kıyaslama.
    Herkesin bağışıklık seviyesi farklıdır.
    Bir kişi 3 ayda CIN3 oldu diye sen 3 ayda CIN3 olmazsın.
    Soru sor önemli değil lakin şu mantığı benimsemen lazım.

19 yaşındasın.
    19 yaşında cinsel yönden aktif olan herkeste HPV var
    HPV 19 yaşındaki bir kişiye bir şey yapmaz.
    Sigara veya alkol yoksa HPV yüksek ihtimal 2 senede atılır
    19 yaşında vurulan aşı yüksek ihtimal tutar ve etkisini gösterir.

Yani tüm pozitif durumlar senin yanında. Hayatına bak. Bu konuyu da kapat lütfen

Durum
    Kıdemli Üye

Jilet 1 sene kullanma,
    Propolis alkol bazlı olandan al
    Eğriçayır veya BEEO
    D3K2 al

Başka bir şey alma. Stres yapma yeterli.
    Beni boşver, ben 38 yaşındaydım. Benimle kendini kıyaslama. Kimseyle kendini kıyaslama.
    Herkesin bağışıklık seviyesi farklıdır.
    Bir kişi 3 ayda CIN3 oldu diye sen 3 ayda CIN3 olmazsın.
    Soru sor önemli değil lakin şu mantığı benimsemen lazım.

19 yaşındasın.
    19 yaşında cinsel yönden aktif olan herkeste HPV var
    HPV 19 yaşındaki bir kişiye bir şey yapmaz.
    Sigara veya alkol yoksa HPV yüksek ihtimal 2 senede atılır
    19 yaşında vurulan aşı yüksek ihtimal tutar ve etkisini gösterir.

Yani tüm pozitif durumlar senin yanında. Hayatına bak. Bu konuyu da kapat lütfen
    Her şey için çok teşekkür ederim dedikleriniizi alacağım umarım siğiller en yakın zamanda geçer çünkü tekrar çıktıklarını görünce yıkılıyorum daha çok küçüğüm ve kafamda o kadar olumsuz hikayeler kuruyorum ki sizlere anlatamam
    Umarım dedikleriniz doğru çıkar 🙏🏻

Durum
    Özel Üye

Kafanda kurarsan ve siğil gördükçe yıkılırsan dediklerim doğru çıkmaz. Stres kortizol hormonu üretir. Kortizol de bağışıklığı baskılar. Baskılanan bağışıklık HPV yi atamaz. Eğer kafana takmazsan atarsın.

Durum
    Kıdemli Üye

Kafanda kurarsan ve siğil gördükçe yıkılırsan dediklerim doğru çıkmaz. Stres kortizol hormonu üretir. Kortizol de bağışıklığı baskılar. Baskılanan bağışıklık HPV yi atamaz. Eğer kafana takmazsan atarsın.
    Yeniden çok teşekkür ederim dediğiniz ilaçları alacağım umarım yavaşlatma konusunda ahcc kadar başarılı olur. Keşke maddi imkanım olsa da ahcc'ye başlasam ama ne yazık

Bu Konu için Etiketler