Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir umut🙂

Durum
    alineor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Bir umut🙂

İlk öğrendiğim zamanlarda bende sürekli sitedeki yazıları takip ediyordum. Şimdi yazılanlara yetişemiyorum girme sıklığım baya azaldı. Alışıyorsun belli süre sonra. İlk halimi arya bilir benimde

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı alineor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk öğrendiğim zamanlarda bende sürekli sitedeki yazıları takip ediyordum. Şimdi yazılanlara yetişemiyorum girme sıklığım baya azaldı. Alışıyorsun belli süre sonra. İlk halimi arya bilir benimde
    Ah bilmem mi

Ne zor zamanlardı.

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Alıntı alineor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siğil çıkmadığı zaman unutabiliyor tabi insan...

Durum
    darius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bende o siteden 5-6 kisiye email attim. Bazilari dönüş yaptı. Örneğin 4 sene önce yazmış, tip 16, leep oldum şuana kadar sıkıntım olmadı, buyutmeyin diyor.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı darius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende o siteden 5-6 kisiye email attim. Bazilari dönüş yaptı. Örneğin 4 sene önce yazmış, tip 16, leep oldum şuana kadar sıkıntım olmadı, buyutmeyin diyor.
    bu hastalıgın fiziksel oldugu kadar en yıkıcı olayı psikolojiktir insanın kendini hasta olmadıgına inandırması gerekiyor en zoru b u. büyütmemek yanlış olur.keşke büyütmesek keşke hpv olmasa daha cok bilinçlenmesi lazım sevgili ülkemin daha cok arastırılması gerek hpv . daha cok bilgi sahibi olmamız gerek.umarım olur.negatif sonuc alan olmamısmı hiç acaba?

Durum
    acelyayım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Herkese Merhaba,

11 Mayıs 2012 idi smear sonucum cin 1 çıktı.Ben şok.Daha sonra hpv tip testi yapıldı ve sonuç hpv 33 (yüksek riskli tipinden) Benimki siğil yapan türünden değil rahim ağzında lezyon oluşturan türündendi.Hemen leep konizasyon yapıldı. Daha sonrasında her 6 ayda bir rutin kontroller....bazen 3 ayda 1 bile smear aldırdığım oluyordu.

2014 yılının ocak ayında tekrar kontrole gittim ve bu defa dr um dedi ki: Sana hpv testini tekrarlayacağım.Bakalım Hpv ye ne olmuş.Bir yanım öğrenmek istiyor ama diğer yanımda istemiyor.Bir tedirginlik oluyor.Dr um 15 gün sonra sonucun çıkacağını söyledi ve benim 15 gün boyunca tek aklımdaki şey hpv idi.15 günün sonunda aradılar beni ve hpv negatifti.O gün benim 2.bikez doğduğum gündü.O sevinci anlatamam size.

5 senedir forumları okuyorum ve hatta başka sitede üyeliğim de var.Buraya yeni üye oldum.

Sizlere de UMUT olsun.Ben HPV yi YENDİM.ve SİZLER DE BU BELADAN KURTULACAKSINIZ.

Arya ya özelden mesaj yazdım ahcc temini konusunda.Bana senin HPV negatifmiş niye kullanacaksın dedi.Arkadaşlar AHCC yi temin edin ve kullanın.Ben bir daha bu hpv ile karşılaşmamak için istemiştim Arya dan.

Arya ya çok güveniyorum çünkü bu onun için ticaret olmamış ; olsaydı bana da temin ederdi.

HERKESE HPV SİZ GÜNLER DİLERİM.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı acelyayım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba,

11 mayıs 2012 idi smear sonucum cin 1 çıktı.ben şok.daha sonra hpv tip testi yapıldı ve sonuç hpv 33 (yüksek riskli tipinden) benimki siğil yapan türünden değil rahim ağzında lezyon oluşturan türündendi.hemen leep konizasyon yapıldı. Daha sonrasında her 6 ayda bir rutin kontroller....bazen 3 ayda 1 bile smear aldırdığım oluyordu.

2014 yılının ocak ayında tekrar kontrole gittim ve bu defa dr um dedi ki: Sana hpv testini tekrarlayacağım.bakalım hpv ye ne olmuş.bir yanım öğrenmek istiyor ama diğer yanımda istemiyor.bir tedirginlik oluyor.dr um 15 gün sonra sonucun çıkacağını söyledi ve benim 15 gün boyunca tek aklımdaki şey hpv idi.15 günün sonunda aradılar beni ve hpv negatifti.o gün benim 2.bikez doğduğum gündü.o sevinci anlatamam size.

5 senedir forumları okuyorum ve hatta başka sitede üyeliğim de var.buraya yeni üye oldum.

Sizlere de umut olsun.ben hpv yi yendim.ve sizler de bu beladan kurtulacaksiniz.

Arya ya özelden mesaj yazdım ahcc temini konusunda.bana senin hpv negatifmiş niye kullanacaksın dedi.arkadaşlar ahcc yi temin edin ve kullanın.ben bir daha bu hpv ile karşılaşmamak için istemiştim arya dan.

Arya ya çok güveniyorum çünkü bu onun için ticaret olmamış ; olsaydı bana da temin ederdi.

Herkese hpv siz günler dilerim.
    cok teşekkürler yazi için açelyayim umarim herşey dediğiniz gibi olur.<3

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Herkese Merhaba,

11 Mayıs 2012 idi smear sonucum cin 1 çıktı.Ben şok.Daha sonra hpv tip testi yapıldı ve sonuç hpv 33 (yüksek riskli tipinden) Benimki siğil yapan türünden değil rahim ağzında lezyon oluşturan türündendi.Hemen leep konizasyon yapıldı. Daha sonrasında her 6 ayda bir rutin kontroller....bazen 3 ayda 1 bile smear aldırdığım oluyordu.

2014 yılının ocak ayında tekrar kontrole gittim ve bu defa dr um dedi ki: Sana hpv testini tekrarlayacağım.Bakalım Hpv ye ne olmuş.Bir yanım öğrenmek istiyor ama diğer yanımda istemiyor.Bir tedirginlik oluyor.Dr um 15 gün sonra sonucun çıkacağını söyledi ve benim 15 gün boyunca tek aklımdaki şey hpv idi.15 günün sonunda aradılar beni ve hpv negatifti.O gün benim 2.bikez doğduğum gündü.O sevinci anlatamam size.

5 senedir forumları okuyorum ve hatta başka sitede üyeliğim de var.Buraya yeni üye oldum.

Sizlere de UMUT olsun.Ben HPV yi YENDİM.ve SİZLER DE BU BELADAN KURTULACAKSINIZ.

Arya ya özelden mesaj yazdım ahcc temini konusunda.Bana senin HPV negatifmiş niye kullanacaksın dedi.Arkadaşlar AHCC yi temin edin ve kullanın.Ben bir daha bu hpv ile karşılaşmamak için istemiştim Arya dan.

HERKESE HPV SİZ GÜNLER DİLERİM.
    hangi tip vardı sizde biliyor musunuz?

Durum
    acelyayım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

evet biliyorum ve yazmıştım da.Tip 33 pozitifti...

Durum
    Bade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

evet biliyorum ve yazmıştım da.Tip 33 pozitifti...
    Lezyonlar nasil gorunumdeydi ? Bende de sigil gibi digiller kucuk kucuk ben gibi seylerdi.

Bu Konu için Etiketler