Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kefir ve yeşilçay turnuvaları

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Kefir ve yeşilçay turnuvaları

Arkadaşlar,

Az önce mutfaga gittim, kendime 1 bardak kefir doldurdum. Altınkılıç'ın mavi kutusunda da ''içerdiği probiyotik sebebiyle sindirim ve bagısıklık sisteminin duzenlenmesinde rol oynar'' gibi bir şey yazıyordu. Ay nasıl mutlu oldum hahaha. Şu an bu yazıyı da buz gibi bir kefirle birlikte yazıyorum. Ben son zamanlarda ahcc'ye güvenerek yeşil çay'ı da kefir'i de bırakmıştım. Sizlere söylemedim tabi, sizde savsavklamayın diye Abi ben son gunlerde imutor bile içmiyorum ya, ne biçim insan oldum hahaha. Neyse sonra dedim ki ''kızım bu kadar bırakma, bir yerden devam et diyorum bari imutor içmeye artık üşeniyorum(8 aydır içiyorum yeter lan) yeşil çay ve kefir'e aban'' dedim.

Evet yarın itibariyle yeşil çay ve kefir turnuvalarına başlıyoruz

Turnuvaya katılacak arkadaşlar iş yerlerinde, evlerinde ve dısarıdaki mekanlarda içtiklerinden sorumludur. En çok tüketen haftanın birincisi olur. Haftanın üyesi olacaktır, gerekirse bunu eglence haline getirip haftanın üyesi diye nick altına not düşebilir, nickini renklendirebiliriiiz Dürüstlük en büyük ilkedir, herkes ne kadar içtiyse dürüstçe yazacak hahaha. Mesela bak bana? Bugün hayvan gibi kahve içmişim zerre faydalı bir şey içmiş miyim? Hayır. Ama kefir......

Umarım katılım yüksek olur, amaç birbirimizle yarışıp rekabet duygusuyla hareket edersek daha saglıklı seyler içmiş olacağız

Durum
    warpalawas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Kefir ve yeşilçay turnuvaları

benim de ismimi yazın turnuvaya, galon galon kefir içmeye başlıyorum

Durum
    Admin

Alıntı warpalawas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim de ismimi yazın turnuvaya, galon galon kefir içmeye başlıyorum
    Yazıldı bile

Yalnız bi dakika ya benim yarına kefirim bitti, markete gidip almak zorunda kalıcam, benden önce ya 2 bardak içersen? Bana neeee oynamıyorum hahahaha benden önce içme

Durum
    warpalawas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazıldı bile

Yalnız bi dakika ya benim yarına kefirim bitti, markete gidip almak zorunda kalıcam, benden önce ya 2 bardak içersen? Bana neeee oynamıyorum hahahaha benden önce içme
    şu an 6ıncı bardağı içiyorum. miğdemden guruldamalar gelmeye başladı. sanırım işe yarıyo bu kefir

Durum
    Admin

şu an 6ıncı bardağı içiyorum. miğdemden guruldamalar gelmeye başladı. sanırım işe yarıyo bu kefir
    Oha ölcen sakin ol günde 3 bardak yeterli Hadi 4 olsun, çişin sarı değil beyaz gelecek yakında (demoralize ederek birinciliği almaya calısıyorum su an )

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Ohaa tuvaletten cıkamayacaksın sindirim sistemi sokta �� ben simdilik katılmıycam cünkü hergün yogurt imutör yesilcay tüketiyorum zaten 🙃

Durum
    Admin

Heyyy baslamayin lan �� bizim evde su an kefir yok yarin baslasin. Warpalavas bugunku ictiklerin sayilmaz hahahah

Durum
    Gleen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

4 gündür, günde 1 bardak kefir (zor alıştım kokusuna) 4-5 bardakta yesil çay içiyorum inş iyi gelir tipitiplerime ��

Durum
    Fells - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

bugün ilk yeşil çayımı içtim, sanırım içine bal pekmez ne varsa dökünce daha güzel oluyor

Durum
    heisenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

çay kültürüm pek yok ama hpv öncesinde de yeşil çay sevdiğim için(normal çayı sevmeyen tek türk olabilirim) liderliği alabilirim bu başlıkta bıraksalar günde 5 bardak falan içebilirim sdfghj

Bu Konu için Etiketler