Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV16 Vücuttan Tam Olarak Atılır mı?

Durum
    overthinker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

HPV16 Vücuttan Tam Olarak Atılır mı?

Merhaba, HPV16 olduğumu öğreneli 1 yıldan fazla süre geçti. Bu süreçte çok fazla doktorla görüştüm ve hepsi vücuttan atılması konusunda farklı şeyler söylediler. En son birkaç gün önce yeniden detaylı HPV testi verdim. Doktor negatife döndüysem bulaştırıcılığımın geçeceğini ancak virüsün vücudumda kalmaya devam edeceğini söyledi. Negatife dönen insanların da ileride kansere yakalanma durumlarının olabildiğinden ve düzenli kontrole devam etmem gerektiğinden bahsetti. Sizler bu konuda ne gibi bilgiler edindiniz? Ben HPV'nin vücudumdan atılıp atılmadığını testim negatife dönse bile öğrenemeyecek miyim?

Durum
    Lateralrise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: HPV16 Vücuttan Tam Olarak Atılır mı?

Keşke herkes doktor olmasa. Veya her doktor her naneye fikir vermese! Size ilk tavsiyem hemen hemen o zat-ı muhtereme bir daha gitmemeniz zira cehaletin vücut bulmuş haliymis kendileri. Negatife dönen birisi yani teknik olarak vücudunda virüs taşımayan birisinin nuks hatta hattaa kansere yakalanabilecegini söylemek nedir yaa😂😂🤣🤣🤣

Neyse, gelelim ikinci mevzuya. Gayet de atılır. Bende de 16 var, atacağım. Atacağız. Forumda bir sürü 16 negatif hikayeler var, okuyunuz lütfen.. Tedavinizde başarılar sağlıklı günler

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Lateralrise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke herkes doktor olmasa. Veya her doktor her naneye fikir vermese! Size ilk tavsiyem hemen hemen o zat-ı muhtereme bir daha gitmemeniz zira cehaletin vücut bulmuş haliymis kendileri. Negatife dönen birisi yani teknik olarak vücudunda virüs taşımayan birisinin nuks hatta hattaa kansere yakalanabilecegini söylemek nedir yaa😂😂🤣🤣🤣

Neyse, gelelim ikinci mevzuya. Gayet de atılır. Bende de 16 var, atacağım. Atacağız. Forumda bir sürü 16 negatif hikayeler var, okuyunuz lütfen.. Tedavinizde başarılar sağlıklı günler
    Kesinlikle katılıyorum.

Ayrıca forumda hpv'nin vucuttan atılması üzerine veya bu konuda açılmış başlıklar var. Onları okumadan, araştırmadan başlık açmıyoruz, sağ ustte arama butonu var lütfen orayı kullanın, gereksiz baslık açmak yasaktır.

Durum
    Tecrübeli Üye

DNA'ya işleyen bir virüs olduğu için tam olarak kaybolmaz dedi. Bir de sanırım tam olarak kaybolma olayı ancak 21 yaşından küçüksen olabiliyor gibi bir şey söylemişti. Vallahi her doktora gittiğimde başka bir şey söylüyorlar ben bile daha çok bilgi sahibiymişim gibi geliyor artık.

Durum
    Dayettine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Baskılandığı için negatif çıkıyorsun dese saygı duyacaktım bir nebze de madem dnamıza işlediği için atamıyoruz, 21 yaşından küçüklerde dnaya işlemiyor muymuş? 21 yaşından küçük oldukları için onlar insan değillermiymiş 😂 Tıbbi onkologlar, onkolog jinekologların alanı bence bu ve bütün iyi proflar bunun temizlendiğini söylüyorlar o yüzden bence kafana takma bu meseleyi.

Durum
    Milaperry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Niye başımın etini yiyorsun o zaman atılıyor mu diye millete ne güzel anlatmissin 😂 @dayettine

Durum
    Dayettine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

İnsanın kankasına nazı geçiyor napayım @milaperry 😂

Durum
    Tecrübeli Üye

Merhaba arkadaşlar, birkaç hafta önce yaptırdığım test sonucum negatif geldi. Aslında mutluyum ancak yine de başka bir zamanda başka bir laboratuvarda testi tekrarladığımda sonuçtan daha mutlu olurmuşum gibi geliyor. Bende HPV16 olduğu için bir yıl gibi kısa bir sürede negatif olduğuma inanamıyorum sanırım. Bir de vücudun virüsü baskıladığı ve ileride yeniden sorunla karşılaşabileceğim yönünde fikirler olunca hayat düzenimi korumaya devam etmem gerektiğini düşünüyorum. Yine de sizinle durumu paylaşmak istedim.

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı overthinker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, birkaç hafta önce yaptırdığım test sonucum negatif geldi. Aslında mutluyum ancak yine de başka bir zamanda başka bir laboratuvarda testi tekrarladığımda sonuçtan daha mutlu olurmuşum gibi geliyor. Bende HPV16 olduğu için bir yıl gibi kısa bir sürede negatif olduğuma inanamıyorum sanırım. Bir de vücudun virüsü baskıladığı ve ileride yeniden sorunla karşılaşabileceğim yönünde fikirler olunca hayat düzenimi korumaya devam etmem gerektiğini düşünüyorum. Yine de sizinle durumu paylaşmak istedim.
    Çok sevindim senin adına bence o negatifi görmek bile çok çok güzel Bi duygu bunun tadını çıkar hayat çok kısa 😊

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı overthinker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun tebrik ediyorum öykünü anlat bize ama 1 yıl gayet iyi bir süreç. tip 16 takviye ile 1 yılda zaten yenilebiliyor tek tip var ise.. Takviyesiz genelde 2 yılı buluyor. Takviye kullanmadıysan ahcc tarzında; gerçekten çok mutlu oldum ne güzel çok fazla ugrasmadan yenmiş oldun

Bu Konu için Etiketler