Herkese merhaba. Hpv nin vücuttan atılması için bağışıklığımızın temel faktör olduğunu hepimiz biliyoruz.Bunun dışındaki tek bilinen yol ise allokin alfa.Fda onayı almamış yan etkileri bulunan interferon üretimini arttırarak vücuttan virüslerin atılmasını sağlayan aynı zamanda akyuvarlarımızın sentezleyip ürettiği tıpta interferon diye geçen bir madde. Bu madde aynı zamanda mısır,badem ve yeşil sebzelerde de bulunmakta. Her ilacın ,aşının muadili vardır diyerekten bunu araştırmaya başladım yakın bir zamanda. Bir şey çok gözüme çarptı. İlk olarak şundan bahsetmek istiyorum interferon 4 çeşittir. Bizi ilgilendiren interferon alfa olduğu için diğerlerini yazmıyorum şuan. İnterferon alfa , kanserden , hepatit b-c den ve viral hastalıkların atılmasını sağlayan,yardımcı olan bir madde. Allokinin rus kaynaklarından bir çok makalelerini okudum. Onkolojik tipler için 6 doz kullanılması gerektiği, aynı zamanda antikorlarımızın anormaliye uğramış hücrelere yönlendirdiği ve bu virüsü,enfeksiyonu vücudumuzdan atmasını sağladığı,yardımcı olduğu, karından veya koldan 1 er gün arayla vurulduğu , 3 ay sonra insanların %96 sından fazlasının negatife döndüğü yazıyor. Enteresan kısım şurda başlıyor. Allokin hepatit b-c,hsv ve hpv tedavisi için kullanılıyor ve interferon alfa içeren benim mudaili olduğunu düşündüğüm aşı ise hepatit b-c,viral hastalıklar,bir çok kanser tipi ve aids e karşı kullanılıyor. Bu da 6 doz ve gün aşırı vuruluyor,benzer yan etkileri var,2-8 derecede saklanması gerekiyor ve bir çok benzer şeyler. Fakat bunları bilmek bunu muadil yapmaz bunu da biliyorum. Demeye çalıştığım şey şu, eğer bir hepatit hastası aynı zamanda hpv olsa ve bu iğneyi kullansa , ahcc gibi bir deney yapsa bunu anlayabilirdik fakat hpv hastaları için bir çalışma bile yok doğru dürüst. Sadece şunu düşünüyorum, vücuda verilen interferon çalışma prensibi dolayısıyla virüsü baskılayıp yayılmasını önlüyor ve vücudun bağışıklık sistemini virüse yönlendirebiliyor ise bu bizim bir kurtuluşumuz olabilir mi? 1-2 yıl içerisinde dikkat ederek ve elimizden geleni yaparak atacağımız bir virüsün hızlandırılması bununla beraber mümkün mü? Bunu buraya yazma sebebim gidip bilinçsiz bir şekilde interferon içeren bir iğneyi kendinize yaptırmanız değil, kaldı ki yaptıramazsınız reçetelidir.Bunun rahatlığıyla bunu buraya yazdım zaten, yinede araştırmaya değecek bir şey olduğunu düşündüğüm için siz değerli arkadaşlarımla bunu paylaşmak istedim.Bu aklımdakileri çok ünlü bir enfeksiyon hastalıkları profesörü ve onkolog jinekolog profesörüyle konuşup soracağım ve tekrar bu bilgiyi buraya yazacağım, doktorların sen manyak mısın zaten geçecek bir şey için neden bu kadar kendini riske atasın diyeceklerini bilmeme rağmen.Yinede kim bilir belki bir şeyler başarırız Saygılarımla.