Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tip35 . 39. 68

Durum
    Elisa_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tip35 . 39. 68

Merhaba tip 35, 39 ve 68 pozitif cıktı gardasil 1 ci dozu yaptırdım ve inanın nasil bir tedavi uygulamam gerekli bilmiyorum bi yandan almanya gitmem gerekli arada kaçar gelirim diyorum doktor için ahcc almanya da hangi marka almam gerek piskoloji 0 oldu. 7 aylık bebeğim var ve en tatlı dönenimde çok zorlu süreç.

Durum
    Dayettine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Tip35 . 39. 68

Gardasil mevcut olanı yok etmeye çalışan bir aşı değil, bazı doktorlar viral yükü azalttığını ve çapraz reaksiyonla sizde mevcut olmayan diğer türlere karşı koruduğu için yaptırın diyorlar sadece. Tiplerin tesbiti dışında bir bozulma var mı ve hangi seviyede ona baktırmanız gerek. Ahcc için ise sitede yazan alva sitesinden timehealth marka aldım ben sitedeki üyeler onunla negatif almışlar. 120kapsül var içinde sabah aç karna 6 adet (3mg) içmeniz tavsiye ediliyor en az 6 ay boyunca, ama dediğim gibi bozulma var mı ve hangi seviyede bu önemli.Bunun dışında b12, çinko , propolis tarzı şeyler kullanıp sağlıklı bir yaşamla atlatabilirsiniz diye düşünüyorum, sağlıkla kalın

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Dayettine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gardasil mevcut olanı yok etmeye çalışan bir aşı değil, bazı doktorlar viral yükü azalttığını ve çapraz reaksiyonla sizde mevcut olmayan diğer türlere karşı koruduğu için yaptırın diyorlar sadece. Tiplerin tesbiti dışında bir bozulma var mı ve hangi seviyede ona baktırmanız gerek. Ahcc için ise sitede yazan alva sitesinden timehealth marka aldım ben sitedeki üyeler onunla negatif almışlar. 120kapsül var içinde sabah aç karna 6 adet (3mg) içmeniz tavsiye ediliyor en az 6 ay boyunca, ama dediğim gibi bozulma var mı ve hangi seviyede bu önemli.Bunun dışında b12, çinko , propolis tarzı şeyler kullanıp sağlıklı bir yaşamla atlatabilirsiniz diye düşünüyorum, sağlıkla kalın
    Merhaba bilgi için cok teşekürler fakat bu konuda hic bilgim yok tip bozulma testi nasil yapılır bi adı falan varmı ?

Durum
    Dayettine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Pap smear testi yapıyorlar kadınlara, tabii ki yanılma payı var fakat smear temiz cıksa da riskli tipli hpvlerde kolposkopi yaparak tanı koyuyorlar. Mesela cin1 çıkarsa izlemeye alıyorlar ama cin2 ise bazı doktorlar genelde hpv tip 16-18 başta olmak üzere leep yapmayı tercih ediyorlar bazıları cin2 de bile izlemeye alıyor bu yüzden güvendiğiniz bir doktora gitmenizde fayda var süreci en iyi öyle yönetebilirsiniz.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Elisa_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba tip 35, 39 ve 68 pozitif cıktı gardasil 1 ci dozu yaptırdım ve inanın nasil bir tedavi uygulamam gerekli bilmiyorum bi yandan almanya gitmem gerekli arada kaçar gelirim diyorum doktor için ahcc almanya da hangi marka almam gerek piskoloji 0 oldu. 7 aylık bebeğim var ve en tatlı dönenimde çok zorlu süreç.
    Emziriyorsanız ahcc'yi kimseye danışmadan almayın.
    Özellikel anne iseniz ve bebekle ilişiğiniz varsa siz özellikle doktora sormalısınız cunku emziren kadınlar ahcc kullanamıyor diye biliyorum.
    Almanyayı bilmiyorum 2 ahcc markasına güvenin derim; 1)time health 2) yurtdısında satılan Kinoko.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emziriyorsanız ahcc'yi kimseye danışmadan almayın.
    Özellikel anne iseniz ve bebekle ilişiğiniz varsa siz özellikle doktora sormalısınız cunku emziren kadınlar ahcc kullanamıyor diye biliyorum.
    Almanyayı bilmiyorum 2 ahcc markasına güvenin derim; 1)time health 2) yurtdısında satılan Kinoko.
    Benim doktorum prof tu ama ahcc hic duymamış zaten 2 ay sonra emekli olcakmiş 1 yil sonra gel diyince bende dedim a-us tan cin1 e cevirdi git 1 sene sonra gel demekle öyle diyince zaten ilerlemen müdale edemiyoz mercekle kontrol et yok daha edilmez kısaca uğrasmak istemiyo. Ahcc ben arastirdim emziren kadınlar kesinlikle kullanamiyo icerisindeki mantardan dolayı. sütüm azaldı günlük 120 mil zor cıkıyo. Mama hep veriyoz zaten sabahları anne sütü veriyodum. almanyada evraklarim 1 ay içinde olcak orda da doktora gitcem doktor bi ahcc markadası önerir belki.