Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Veregen ve Yeşil Çay Ekstresi ile Tedavi

Durum
    MaviAdam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Veregen ve Yeşil Çay Ekstresi ile Tedavi

Merhabalar. Tip 11 ve 6 için sinecatechins 15% ointment (veregen ) isimli bir krem ile aynı anda günlük 500 mg en az olacak şekilde yeşil çay ektre gıda takviyesi alarak yurt dışında tedavi olanlar varmış sürecin 6 aydan kısa sürede negatife döndürdüğümü duydum. Tabiki tedavi öncesi siğilleri koter yada başka yöntemler ile yine temizletmemiz gerekiyor. Yeşil çay ekstresini bulmak kolay oldu fakat veregen isimli kremi bir türlü Tr de satan bulamadım aranızda bu kremi kullananlar varsa nasıl tedarik edilir edilemezse en az % 10 yeşil çay içeren özel bölgede güvenle kullanılanilecek başka bir emsal krem varmıdır. Gibi soruların cevapları ile Tecrübelerinizi konu altında paylaşırsanız çok sevinirim.

Durum
    Bergkamp1859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Veregen ve Yeşil Çay Ekstresi ile Tedavi

Veregen Türkiyede yok. Yabancı ülkelerden belki getirirsin ama oda zor. Ancak kendin yapabilirsin;
    Vazelin ile yeşil çay tozunu karıştır. Al sana veregen.

Durum
    Bitkinhpvli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Mavi Bu dediğin biraz saçma geldi sadece duyumla birşeyler denemek çok doğru değil bence iyi bir doktor bul bir plan yap bağışıklığını ve moralini yüksek tut devamlı kontrollerini yaptır çok daha iyi

Durum
    gerigelmediyenigeldi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı MaviAdam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Tip 11 ve 6 için sinecatechins 15% ointment (veregen ) isimli bir krem ile aynı anda günlük 500 mg en az olacak şekilde yeşil çay ektre gıda takviyesi alarak yurt dışında tedavi olanlar varmış sürecin 6 aydan kısa sürede negatife döndürdüğümü duydum. Tabiki tedavi öncesi siğilleri koter yada başka yöntemler ile yine temizletmemiz gerekiyor. Yeşil çay ekstresini bulmak kolay oldu fakat veregen isimli kremi bir türlü Tr de satan bulamadım aranızda bu kremi kullananlar varsa nasıl tedarik edilir edilemezse en az % 10 yeşil çay içeren özel bölgede güvenle kullanılanilecek başka bir emsal krem varmıdır. Gibi soruların cevapları ile Tecrübelerinizi konu altında paylaşırsanız çok sevinirim.
    Merhaba yeşil çay ekstresini nerden almıştınız acaba

Bu Konu için Etiketler