Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 43 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardım eder misiniz😞

Durum
    ruya111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Yardım eder misiniz😞

Alıntı Supracond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siğilim olmadığı için jilet kullanıyorum lazere de gittim bu yeni hpv tiplere siğile neden oluyor mu bırakmalı mıyım?
    sigilin olmadıgına emin misin? jilet kimse onermiyor bu surecte. ben 6 aydır makasla kısaltıyorum. cunku bu virus deri uzerinde yasıyor diye biliyorum. jiletle tetikliyorsun. bilemiyorum bu arada ben de lazere baslamak istiyorum ama negatifi bekliyorum sırf. cunku lazer jiletle almamızı istiyor

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Siğiliniz olsada olmasada jilet kullanmamalısınız sebebi jiletin deride mikro kesikler oluşturması, hpv zaten deri hastalığı deride olusturdugunuz gozle görülmeyen deformasyon virüsün bu mikro kesiklerden girerek çoğalmasına neden oluyor. Yani kendi negatife dönme süresini uzatıyorsunuz.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siğiliniz olsada olmasada jilet kullanmamalısınız sebebi jiletin deride mikro kesikler oluşturması, hpv zaten deri hastalığı deride olusturdugunuz gozle görülmeyen deformasyon virüsün bu mikro kesiklerden girerek çoğalmasına neden oluyor. Yani kendi negatife dönme süresini uzatıyorsunuz.
    katılıyorum