Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: test sonucu konusunda yardımcı olurmusunuz

Durum
    Elisa_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: test sonucu konusunda yardımcı olurmusunuz

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orda time health bulabiliyorsanız sorun olmaz, eger şimdi hemen baslamıyorsanız kinoko da iyi bir ürün ve onla da negatif olunuyor ama tabi onun da varyasyonları var sanırım yabancı kaynaklarda yabancılar kinokonun da negatif yaptıgını söylüyordu çünkü.
    Neyse önemli değil, en azından kullandıgınıza da, emeğinize de, verdiğiniz paraya da değsin ve negatif yapsın da, burdan da alıp götürürsünüz gerekirse. Hepsini bir arada alınca indirim yapıyorlar diye biliyorum bi sorun onu, önceden öyleydi çünkü.
    Çok tessekürler aldım 3-4 kutu almanya ya giderken hpv yi bi sekilde çözdük simdi cin1 den korkuyorun cin2-3 olmasından oyüzden deflagyn kremini sordum cin hasarını yok edermi diye cünkü leep olmaktan korkuyom bide almanyada leep yap diyince yaparlarmi ille ilerlesin öylemi yapalım derler bilmediğime deflagyn o yüzden sordum.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: test sonucu konusunda yardımcı olurmusunuz

Leep yap diyince burdaki doktor da yapmaz, şöyle ki leep yapılmasında önemli husus; yüksek riskli bir tip taşıyor olmanız. cin1'e kimse leep yapmaz onu söyliyim, cin2 tamamen doktor insiyatifindedir, cin3 olmussan tipe bakılmaksızın leep yapılır. Yani bu biraz hem şans hem de hangi tipi tasıdıgına baglı. Almanlar bu konuda daha katıdır ve mutlaka prensiplere uygun ilerler, garanticidirler.