Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv tip 11

Durum
    HPVGUNLUGU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv tip 11

Merhaba,

Genital bölgemde kendimi bildim bileli sadece iki tane ben vardı HPV kaynaklıymış bende yeni öğrendim. Parça aldırdım tip 11 çıktı.
    Kurtulması kolay bir tip mi acaba ? 2 yıl önce nişanlımdan ayrıldıktan sonra yaşadığım çok eşliliğin ürünü sanırım işin kötüsü şuan da evlilik niyetinde olduğum ciddi bir ilişkim var ne yapacağımı bilmiyorum. Oral birliktelik yaşadık bir kaç defa ben farkına varmadan önce şimdide ona söylemeliyim bilmiyorum.

Daha da kötüsü daha yeni yaktırdım ve 2 hafta geçmeden daha çok bir sürü küçük küçük çıkıntı çıktı.. Şimdi tekrar gitmem lazım doktora ama farklı bir doktor bakıyorum iş yerinden hafta içi izin alıp gidemediğim için hafta sonu görüşme sağlamam lazım. İnternette bir sürü yorum var. Tip 11 ile karşılaşmış tedavisi başarılı olmuş istanbulda bir doktor öneriniz varmı ? Ayrıca yakma işlemi bayağı can acıtıyor ne kadar devam edecek bu süreç başka yöntem yok mu ? Benimkiler princ tanesinden daha küçükler

Trendyoldan SİLVER SHELL Ahcc 500 mg 120 Vegan Kapsül aldım
    satıcının yorumları iyi puanı yüksek iyi güvenilir bir markamıdır bilen var mı
    eczaneye sordum çok yüksek bir fiyat söylediler

sizin ne önerileriniz var ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv tip 11

Alıntı HPVGUNLUGU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Genital bölgemde kendimi bildim bileli sadece iki tane ben vardı HPV kaynaklıymış bende yeni öğrendim. Parça aldırdım tip 11 çıktı.
    Kurtulması kolay bir tip mi acaba ? 2 yıl önce nişanlımdan ayrıldıktan sonra yaşadığım çok eşliliğin ürünü sanırım işin kötüsü şuan da evlilik niyetinde olduğum ciddi bir ilişkim var ne yapacağımı bilmiyorum. Oral birliktelik yaşadık bir kaç defa ben farkına varmadan önce şimdide ona söylemeliyim bilmiyorum.

Daha da kötüsü daha yeni yaktırdım ve 2 hafta geçmeden daha çok bir sürü küçük küçük çıkıntı çıktı.. Şimdi tekrar gitmem lazım doktora ama farklı bir doktor bakıyorum iş yerinden hafta içi izin alıp gidemediğim için hafta sonu görüşme sağlamam lazım. İnternette bir sürü yorum var. Tip 11 ile karşılaşmış tedavisi başarılı olmuş istanbulda bir doktor öneriniz varmı ? Ayrıca yakma işlemi bayağı can acıtıyor ne kadar devam edecek bu süreç başka yöntem yok mu ? Benimkiler princ tanesinden daha küçükler

Trendyoldan SİLVER SHELL Ahcc 500 mg 120 Vegan Kapsül aldım
    satıcının yorumları iyi puanı yüksek iyi güvenilir bir markamıdır bilen var mı
    eczaneye sordum çok yüksek bir fiyat söylediler

sizin ne önerileriniz var ?
    Selamlar, tip 11 agırlıklı olarak sigil yapar, kanser yapma ihtimali çok düşüktür. o sigillerden düzenli olarak kurtulman, iyi beslenmen, sigara varsa bırakman gerekir. Bu süreç böyle ama işin uc noktaları kansere gitmez veya sadece tip 11 var ise leep falan olmazsın yani, sadece bulaşıcı biliyorsun ve cinselliği bir süre 6-8 ay bırakman lazım. Sigil varken asla birliktelik olmamalı, yokken de bence olmamalı ama varken kesinlikle olmamalı, bulaş ihtimali cok yüksek. Oral hpv için test yaptırsın veya sen yaptır, cinsiyetini tahmin edemedim, yazından anlaşılmıyor

Bunun dışında dediğin ahcc markasını kullanan yok forumumuzda, biz hepimiz time health markası ile negatif olduk ve ahcc kullananlar kategorisindeki bütün ahcc ile negatif olma yazıları o markayı kullananlarla ilgili, kendim de 8 ay time health kullandım bundan 5 sene önc, böyle negatif oldum. Kendin araştırmışsın, canın neyi kullanmak isterse onu kullanabilirsin ama her ahcc markası negatif yapmıyor, bu çok önemli bir ayrıntı; bu sebeple sana tavsiyem sadece trendyol tarzı sitelerde değil başka sitelerde de bu ürün negatif yapıyor mu herkesi? diye bi araştır. Ben bir yorum yapmayayım, sadece insanları negatif yapan bir ürün kullan bu çünkü hem senin icin önemli, buna bir emek harcıyorsun umut baglıyorsun hem de parasal acıdan ahcc ucuz bir takviye değil biliyorsun.

Durum
    HPVGUNLUK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

ilk hesabın şifresini unutmuşum ne yaptıysam kurtaramadım

ben erkeğim partnerim kadın
    Hiç ilişkisi olmamış kadına şimdi bu durumu açıkla moralim çok fena bozuk anlatamam ya..

Kimden kaptım, kimlere bulaştırdım, ne zamandır aktif bilmiyorum bile. 1-2 ay kadar önce ufak bir sivilce gibi bir şey çıktı biriyle birlikte olduktan sonra çok üzerinde durmadım sonra birlikte olduğum kişi söyledi onda da çıkmış doktora gidince HPV demişler. Kendimi bildim bileli 2 tane benim vardı hiç umursamadım çünkü belki 10 defa doktora gitmiştim hiç kimse bir şey dememişti..
    Bana söyleyen kişi ile konuştuktan sonra doktora gittim ve doktor bile çok önem vermedi ama hem benleri alıp yaktı hem de o çıkan sivilceyi yaktı. Şüphelendiğim için de teste gönderdi parçaları öyle çıktı ortaya.
    İşin kötüsü Şuan ki partnerim öncesinde yoğun bir hayatım vardı ama artık sadece o var ve onunla bir gelecek istiyordum.
    Yakma sonrası bir süre herşey normal geçtiği için bir şeyler yaşadık. Ama şimdi ise bayağı yayıldı, test sonucumda geldi tip 11 çıktı. Bu kadar ciddi bir şey olacağını bilmiyordum. ,
    Gene tedaviye gideceğim ama arkadaşıma durumu açıklamaya korkuyorum..
    Ne yapsam bilemedim arada derede kaldım
    Belki bulaşmamıştır ona ve gereksiz kuruntu yaparak onu korkutmak istemiyorum. Ne önerirsiniz bana ?

Bu arada SİLVER SHELL Ahcc bu gün geldi ilk kullanımı yaptım. durum ile ilgili bilgi veririm

teşekkürler

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Siğiller varken mı yakınlaşma oldu acaba? Virüsün geçişi deri teması ile olduğu için tam penetrasyon olmasa bile sürtünmeyle dahi geçebilir. Siğil olmadığında bulaşma olasılığı görece bir tık daha azalıyor ama sıfıra inmediğini de söylemek lazım.

Korkunuzu endişenizi anlıyorum ama dürüst olmaktan başka yol göremiyorum. Çünkü ona da geçmiş olması gayet mümkün. Belki iyi ihtimal bağışıklığı ile vs vücudu virüsü almamış olabilir ama yine de takip etmenizi öneririm. Her birliktelikte virüse yakalanma olasılığı da arttığı için ilişkiyi kesmeyi tercih etmeniz iyi bir seçenek olacaktır. Bir de benim şahsi fikrim, kız arkadaşınızın henüz bir ilişkisi olmamışsa gardasil aşısını olmasını ben öneririm. Ama aşıyla ilgili herkesin görüşü farklı olabilir. Birlikte konuşun okuyun araştırın öyle bir karara varın. Evet tatsız bir durum ama birbirinize destek olarak atlatabilirsiniz. Geçmiş olsun şimdiden.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı HPVGUNLUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk hesabın şifresini unutmuşum ne yaptıysam kurtaramadım

ben erkeğim partnerim kadın
    Hiç ilişkisi olmamış kadına şimdi bu durumu açıkla moralim çok fena bozuk anlatamam ya..

Kimden kaptım, kimlere bulaştırdım, ne zamandır aktif bilmiyorum bile. 1-2 ay kadar önce ufak bir sivilce gibi bir şey çıktı biriyle birlikte olduktan sonra çok üzerinde durmadım sonra birlikte olduğum kişi söyledi onda da çıkmış doktora gidince HPV demişler. Kendimi bildim bileli 2 tane benim vardı hiç umursamadım çünkü belki 10 defa doktora gitmiştim hiç kimse bir şey dememişti..
    Bana söyleyen kişi ile konuştuktan sonra doktora gittim ve doktor bile çok önem vermedi ama hem benleri alıp yaktı hem de o çıkan sivilceyi yaktı. Şüphelendiğim için de teste gönderdi parçaları öyle çıktı ortaya.
    İşin kötüsü Şuan ki partnerim öncesinde yoğun bir hayatım vardı ama artık sadece o var ve onunla bir gelecek istiyordum.
    Yakma sonrası bir süre herşey normal geçtiği için bir şeyler yaşadık. Ama şimdi ise bayağı yayıldı, test sonucumda geldi tip 11 çıktı. Bu kadar ciddi bir şey olacağını bilmiyordum. ,
    Gene tedaviye gideceğim ama arkadaşıma durumu açıklamaya korkuyorum..
    Ne yapsam bilemedim arada derede kaldım
    Belki bulaşmamıştır ona ve gereksiz kuruntu yaparak onu korkutmak istemiyorum. Ne önerirsiniz bana ?

Bu arada SİLVER SHELL Ahcc bu gün geldi ilk kullanımı yaptım. durum ile ilgili bilgi veririm

teşekkürler
    Doktor bile önem vermedi demeyin, bulaş yaşandığı zaman doktorun umrunda olmuyorsunuz zaten burda bununla uğraşan pek çok kişi ne yaşadığını biliyor

Arkadaşınıza durumu direkt açıklayın ama kızı asla yalnız bırakmayın. Birlikte önce jinekologa gidecek, daha sonra dermatologa gidecek kendisi. Smear testi yapılır, ama virüsün kendini gösterme süresi 2-8 ay arası sigiller çıkar veya virüs su an kulucka döneminde olabilir. Farkında olmadıgınızı o sigilleri gördügünüzü ama bunun hastalık olabileceginizi bilmediğinizi söyleyin, çoğu kişi bile isteye bulaştırmıyor zaten bu şekilde bulaşıyor genelde.

3 kereden sonra bulaş riski %100 oluyor. Yani ilk birliktelikte %60, sonrakinde %80 ve sonra %100 gibi. Beraberliğiniz bir süredir devam ediyorsa bulaşma olmuş olması yüksektir.