Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sanırım Sonunda Yendim!

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sanırım Sonunda Yendim!

2020 Ocak'ta hpv tip 33 ve tip 56'ya sahip oldugumu ve cin1 oldugunu öğrenmiştim. Ikisi de yuksek riskli tipler. 2021 subatta siteye uye oldum. Cin1 kendi kendine geriledi ve time health Ahcc'ye baslayip ve 12 ay kadar kullandim. Sitede gordugum tum rutinleri bu 12 ayda uyguladim. Yesilcay, propolis, saglikli beslenme, uyku, biraz spor, immuneks vs. Ahccyle bir yili devirmemin ardindan 26 ocak 2022 de bir suredir hic sigilimin cikmadigini ve son 3 smearimin temiz ciktigini not almisim. 10 agustos 2022 bugun ve hala hicbirsey yok. Erkek arkadasimda 2 yildir hicbir sigil olusumu olmadi. Sanirim biz atlattik ama tiplendirme yapturmayi dusunmuyoruz. Tum saglikli rutinleri hayatimiza ekledik zaten. Buradan herkese umut olsun istedim. Arya'ya ve siteyi birakmayan sevgili arkadaslara selam olsun ��

Durum
    ercüment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Sanırım Sonunda Yendim!

tebrik ederim. ikinize de geçmiş olsun. Mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir gelecek dilerim

Durum
    Özel Üye

Tesekkurler, sizlere de cook gecmis olsun. Ben sunu anliyorum, hastaligin geçeceğine inanmayan arkadaslar hicbirsey yapmadigi icin 5-6 sene sigil cikarmaya devam edenler oluyor. Burada hastaligin ilacinin olmamasi caresi yok gibi yanlis anlasiliyor. Hicbir virüsün ilaci yoktur ki. Çare sizin bagisiklik sisteminizdir. Ben ahcc kullandim erkek arkadasim kullanmadi ama her ikimizde sigarayi ve alkolu biraktik. Duzenli uyku beslenme ve spora gectik. Bagisikligimiz direnc kazanmasi icin özen gosterdik. Bu muhtesem aliskanliklar da bize bu süreçten hediye kaldi. Sağlıklı mutlu gunler diliyorum 💐

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Hpvbursa, ya cok ama cok sevindim. Seni ve nickini önceden sık sık görüyordum ama bu ara pek görememiştim, negatif olmanıza çok sevindim, 26 ocaktan beri sigilin cıkmıyorsa 8 ay olmuş demektir bence de negatif olmuş olabilirsiniz. 1 yıl dişinizi sıkarak, takviye kullanarak ve kendinize iyi bakarak atlattınız 💙 bundan sonra hayatında daha bilinçli olacagına eminim, mutlu ol keyfini çıkar hayatın, ilişkinin, bizi unutma arada bir gir, yeni üyelere umut ol bu yazı için de teşekkürler

Durum
    Özel Üye

Arya ben tesekkur ederim bu siteyi kurdugun icin. Siteyi okuyup bunlari ogrenmesem belki doktorlarin belirsiz sozleriyle umutsuzluga kapilip bunlari yapamazdım. Buradan cok destek aldim, ara ara gelip ben de yazabildigim kadar yazacagim, sevgiler 💐

Durum
    Admin

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya ben tesekkur ederim bu siteyi kurdugun icin. Siteyi okuyup bunlari ogrenmesem belki doktorlarin belirsiz sozleriyle umutsuzluga kapilip bunlari yapamazdım. Buradan cok destek aldim, ara ara gelip ben de yazabildigim kadar yazacagim, sevgiler 💐
    Ben teşekkür ederim bu güzel katkın için, negatif olanlar gidiyor ama arkalarında bir umut yazısı bırakarak. Ve böylece kocaman bir aile oldugumuzu hissediyorum, hpv ile ilgili yaşadıklarımızı paylaşabileceğimiz, aynı amaç (hpv'den kurtulmak) için burada bulunmak çok güzel.

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ulan başkası adına sevinmek böyle birşey demekki beee bu kız bana soru sorardı o da sürece yeni başlamıştı. Bu başlığı görünce içim huzurla doldu yemin ediyorum. Geçmiş olsun

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan başkası adına sevinmek böyle birşey demekki beee bu kız bana soru sorardı o da sürece yeni başlamıştı. Bu başlığı görünce içim huzurla doldu yemin ediyorum. Geçmiş olsun
    Ya ne kadar güzel bir topluluk oluşturmuşsunuz burada çok duygulanıyorum negatif olupta güzel enerji verenlere💖 iyi ki varsınız,varız. Hepiniz adına çok mutluyum inşallah ben ve diğer arkadaşlarım hemcinslerim de birgün atlatırız

Durum
    Admin

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düşün ben de bu negatif olan üyeleri hep forumda görüyorum, yeri geliyor özel mesajla konuşuyoruz, teselli ediyorum gerçekçi düşüncelerle umut aşılıyorum, sabırlı olması gerektiğini söylüyorum vs. vs. sonra bir gün negatif olduğunu öğreniyorsun. Kardeşimin başına gelmiş kadar seviniyorum insanların benim gibi kurtulması çok güzel, bunu öyle ya da böyle, takviyeyle veya destekle, ya da kendi bünyemizi güçlendirerek başarıyoruz.

Durum
    Özel Üye

Kesinlikle 🙏😍 Ahmet sen ne yaptın umarım daha iyisindir 🙌 Arkadaslar güncelleme yapmak istedim 2022 Aralık neredeyse bitiyor hala herhangi bir sigil ya da rahatsizlik yok 💐 Artik testi bebek dusunecegimiz zaman yaptıracağım o zaman tekrar guncellerim💐

Bu Konu için Etiketler