Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Leep sonrası deflagyn kullanımı

Durum
    Milaperry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Leep sonrası deflagyn kullanımı

Arkadaşlar merhaba, forumda deflagyn olayı tartışılıyor arada negatife çevirme etkisi vs vs. Ben doktorlarının söyledikleri ve araştırmalarım neticesinde bu durumun negtife çevirme gibi bir etkisi olmadığını, yalnızca cin geriletme (büyük oranda cin1) işlevi olduğunu çıkardım.

Leep işlemini yapan doktorum deflagyni vermediğini, elimde varsa kullanabilecegimi söyledi.

Elimde iki kutu var ve ben her tuşa basan biri olarak tabiki kullanmak istiyorum. Sadece cerrahi sinirlar negatif gelmişken şu an kullanmamın bir anlamı var mı? Sizce ne zaman kullanmaliyim?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Leep sonrası deflagyn kullanımı

Alıntı Milaperry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, forumda deflagyn olayı tartışılıyor arada negatife çevirme etkisi vs vs. Ben doktorlarının söyledikleri ve araştırmalarım neticesinde bu durumun negtife çevirme gibi bir etkisi olmadığını, yalnızca cin geriletme (büyük oranda cin1) işlevi olduğunu çıkardım.

Leep işlemini yapan doktorum deflagyni vermediğini, elimde varsa kullanabilecegimi söyledi.

Elimde iki kutu var ve ben her tuşa basan biri olarak tabiki kullanmak istiyorum. Sadece cerrahi sinirlar negatif gelmişken şu an kullanmamın bir anlamı var mı? Sizce ne zaman kullanmaliyim?
    Hep söylediğimiz bir şey bu zaten.
    Deflagn'inin kim negatif yaptırdıgını söyledi, burada bir üyenin doktoru önermiş ona da etkisi olur diye, alakası bile yok. İnsanları yanlıs yönlendiriyorlar.

Deflagyn sadece cin geriletir, hpv'yi geriletmez, negatif yapmaz...

Sınırlar negatif ise kullanmana gerek yok canım çünkü zaten leep olarak kurtulmuş oldun bu problemden.

Durum
    Milaperry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Leep sonrası deflagyn kullanımı

Teşekkür ederim gidişata bakacağım artik