Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankara'da Hpv Tedavisi İçin Önerebileceğiniz Doktor/Klinik?

Durum
    napacazboyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ankara'da Hpv Tedavisi İçin Önerebileceğiniz Doktor/Klinik?

Devlet hastanesiyle bu işi çözüme kavuşturamayacağımı anladım. Öğrenciyim maddi durumum iyi değil. Ankara içerisinde "hpvnin tamamen vücuttan atılabileceğine inancı olan" ve düzgün tedavi uygulayan doktor önerebilir misiniz? Özellikle belirttim çünkü şu ana kadar gittiğim çoğu doktor bunu atlatamayacağımı söyledi. Boşuna evham yapıyormuşum, abartıyormuşum bu durumu 😂 hpv olduğumu öğrenmemin üstünden 3 aya yakın zaman dilimi geçti. Toplam 1-2 siğilim vardı çoğalma olmadı. 1ini patoloji için aldırdım ve sanırım siğil tekrarlıyor. Diğerini de yaktıracağım. Ayrıca bakireyim. Yeterince zor bir tedavi sürecim var. Ne tip biliyorum ne smear yaptırabiliyorum ne viral yükümü biliyorum. Doktor Önerilerinizi bekliyorum. 🥲

Durum
    Milaperry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Ankara'da Hpv Tedavisi İçin Önerebileceğiniz Doktor/Klinik?

Onkolog jinekolog Polat dursun. Ama biraz pahalı, öğrenci olduğunu belirttiğin için söyledim bunu

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Milaperry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onkolog jinekolog Polat dursun. Ama biraz pahalı, öğrenci olduğunu belirttiğin için söyledim bunu
    Muayene ücreti ne kadar ya da siğillere müdahale için ne kadar ücret istiyor bilginiz var mı?

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı napacazboyle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muayene ücreti ne kadar ya da siğillere müdahale için ne kadar ücret istiyor bilginiz var mı?
    Siğil müdahalesi bilmiyorum ben direkt leep için gitmiştim ama muayene ücreti 750-1000 civariydi

Durum
    Tecrübeli Üye

Siğil müdahalesi bilmiyorum ben direkt leep için gitmiştim ama muayene ücreti 750-1000 civariydi
    Muayene ücreti bu kadarsa siğil tedavisi için söylenecek fiyatı tahmin edemiyorum. Çok teşekkür ederim yine de 🙏🏻

Durum
    Kıdemli Üye

@napacazboyle evet haklısın. Hacettepe Hastanesi'nde Prof. Coşkun hoca vardı. (Soyadını hatırlayamadım.) O da zamanında bir tanıdığımiçin rahim kanseri riskini takip etmişti. Mizacı biraz sert ama işinin ehli bir adamdı. Ona bir bakabilirsin, emekli olmuş mu.

Aslında Hacettepe Hastanesi'nde tüm Prof hocaları bir arastirabilirsin. Ben bu hastalığa kadar rutin kontrollerimde oraya gidiyordum. Memnun kalmadığım bir şey olmadı ama bu hastalık için oraya gitmedigimden bir şey diyemiyorum. Yalnızca Prof ücreti odersin o da geçen sene 200 TL gibi bir şeydi

Durum
    Tecrübeli Üye

@napacazboyle evet haklısın. Hacettepe Hastanesi'nde Prof. Coşkun hoca vardı. (Soyadını hatırlayamadım.) O da zamanında bir tanıdığımiçin rahim kanseri riskini takip etmişti. Mizacı biraz sert ama işinin ehli bir adamdı. Ona bir bakabilirsin, emekli olmuş mu.

Aslında Hacettepe Hastanesi'nde tüm Prof hocaları bir arastirabilirsin. Ben bu hastalığa kadar rutin kontrollerimde oraya gidiyordum. Memnun kalmadığım bir şey olmadı ama bu hastalık için oraya gitmedigimden bir şey diyemiyorum. Yalnızca Prof ücreti odersin o da geçen sene 200 TL gibi bir şeydi
    Merhaba tavsiyenizle randevu aldım. Coşkun hocayı bulamadım maalesef. Murat Gültekin'e aldım. Umarım iletişim kurabilirim. Siz daha önce bu doktora muayene oldunuz mu?

Durum
    Kıdemli Üye

Olmuş olma olasılığım yüksek. Rutin kontrollerde hangisinde yer varsa ona gidiyordum. Hiçbirinde de bir sıkıntı yaşamadım

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Selamlar arkadaşlar, konuyu ''hpv ve doktorlarımız'' bölümüne taşıyorum bilginize.

Bu Konu için Etiketler