Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Deflagyn ve ya lside hpv kullanan var mı ?

Durum
    Gam
    Gam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Deflagyn ve ya lside hpv kullanan var mı ?

Merhaba. Benim hikayem geçen yıl Şubat ayında mantar enfeksiyonu olmakla başladı. Smear alındığında ascus geldi ve tekrarını istedi doktorum ikincide ascus gelince kolposkopi yapıldı ve sonuç hsıl 🥹hpv tiplemesi yapılmadı bu durumda başka sebep yokmuş kesin pozitif olduğumu söyledi doktorum. Leep odum 2 hafta sonra onun sonucu alınan bölgede lsıl derin eksizyonda temiz yazıyordu. Doktorum temiz olduğunu söyledi ve 6. Ay kontrolünde smear da anormal hücreye rastlanmadı. Fakat benim vajinitim bir türlü geçmedi sürekli kasık ağrısıyla doktora gittiğimde enfeksiyon tanısı alıyorum ve antibiyotik kullanmak zorunda kalıyorum. En son farklı bir doktora gittim ve açıkçası moralimi bozdu tam temizlendiği yazmıyor nerden çıkarmış doktorun dedi (daha önce 3 doktora sorduğumda temiz demişti) büyük ihtimalle hpv bakteriyel enfeksiyonu tetikliyor sende dedi. Yani ben deflagyn kullanmak istiyorum doktoruma soracağım tabi ki ama siz de kullanan var mı ? Benim gibi sıkıntıları olan var mı ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Deflagyn ve ya lside hpv kullanan var mı ?

Hpv diğer bakteriyel efeksiyonlara da bir tık açık hale getiriyor maalesef, doktorunuz dogru söylüyor.
    Ancak ben sizin neden deflagn kullanmak istediğinizi anlamadım belki ben bilmiyorumdur? Deflagyn cin1-cin2 vs varsa bunu geriletmek için kullanılır, sizin vajinitinizin geçmesi için deflagyn bir çözüm olabilir mi ben emin değilim....

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Öncelikle geçmiş olsun. Deflagyn kullanmanıza hiç gerek yok. Deflagyn cin seviyesini geriletmek için kullanılıyor ki doktorunuz size leep yapmış zaten. Orda temizlenmiştir her şey Aklınızda kalmasın siz sorun yine ama önermeyecektir.

Hpv maalesef başka hastalıkların önünü açabiliyor. Bakteriyel enfeksiyonlar için de dokrorlar antibiyotik, fitil gibi desteklere yönlendirecektir. Ancak cinsel hayatınız hala devam ediyor mu bilmiyorum ama bazı bakteriyel enfeksiyonları partnerler birbirlerine bulaştırabiliyor ve bu durumda partnerle birlikte tedavi olmadan geçmiyor.

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ek olarak iside'yi forumda birkaç kişi daha sormuştu ancak muhtemelen kimse deneyimlemedi ve bilgimiz yok. Doktora gittiğinde hakkaten neymiş olayı neymiş bu iside'nin diye sorup burda bizi bilgilendirebilirsin 😃

Durum
    Gam
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hpv diğer bakteriyel efeksiyonlara da bir tık açık hale getiriyor maalesef, doktorunuz dogru söylüyor.
    Ancak ben sizin neden deflagn kullanmak istediğinizi anlamadım belki ben bilmiyorumdur? Deflagyn cin1-cin2 vs varsa bunu geriletmek için kullanılır, sizin vajinitinizin geçmesi için deflagyn bir çözüm olabilir mi ben emin değilim....
    Yani Leep oldum ama yine de kullanmak istiyorum güvende olayım diye sanırım 🙄 bir de İnstagramda doktorlar bilgilendirme amaçlı bir sayfa açmışlardı orda canlı yayında 2 kadın doğum uzmanı deflagynin kronik vajinite de iyi geldiğini söylemişti.

Durum
    Gam
    Yeni Üye

Alıntı mukaddes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun. Deflagyn kullanmanıza hiç gerek yok. Deflagyn cin seviyesini geriletmek için kullanılıyor ki doktorunuz size leep yapmış zaten. Orda temizlenmiştir her şey Aklınızda kalmasın siz sorun yine ama önermeyecektir.

Hpv maalesef başka hastalıkların önünü açabiliyor. Bakteriyel enfeksiyonlar için de dokrorlar antibiyotik, fitil gibi desteklere yönlendirecektir. Ancak cinsel hayatınız hala devam ediyor mu bilmiyorum ama bazı bakteriyel enfeksiyonları partnerler birbirlerine bulaştırabiliyor ve bu durumda partnerle birlikte tedavi olmadan geçmiyor.
    Merhaba teşekkür ederim 🙏🏻 bazı doktorlar hpvnin zayıflaması için de öneriyor deflagyni o yüzden ben de kullansam mı acaba dedim. Bir de şu enfeksiyondan o kadar bıktım ki kurtulmak istiyorum 🥹 cinsel hayatıma gelecek olursak bana hpvyi eski erkek arkadaşım bulaştırmıştı muhtemelen 5 yıl önce hastalığı 1 yıl önce farkettim ondan sonra da hayatıma zar zor birini aldım anlattım da hastalığımı. Bazen birliktelik yaşıyoruz ama çoğu zaman ben istemiyorum. Çünkü sancım var ve sürekli öyle partnerimle de alakalı değil birliktelik olmayınca da yaşıyorum aynı sorunları 🥹 o kadar bıkkınım ki sürekli böyle yaşayacağımı ve düzgün bir evlilik hayatım olmayacağını düşünüyorum artık. Ailemin haberi yok etrafımdaki çoğu kişi ne yaşadığımı bilmiyor. iside hpvnin ismini de geçen gün bir kalemin üstünde gördüm mümessil tanıtmak için vermiş sanırım ben araştırdım o da deflagyn gibi ama 14 gün kullanılıyormuş çarşamba günü doktora gidecem umarım bilgi verir 🙏🏻

Durum
    OldNova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

http://www.hpvliyiz.com/showthread.p...9-Deflagyn-Jel

Deflagyn deneyimlerimizi tek başlıkta toplarsak, bilgiye ulaşması daha kolay olur kanaatindeyim dostlar.

Durum
    Admin

Alıntı Gam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani Leep oldum ama yine de kullanmak istiyorum güvende olayım diye sanırım 🙄 bir de İnstagramda doktorlar bilgilendirme amaçlı bir sayfa açmışlardı orda canlı yayında 2 kadın doğum uzmanı deflagynin kronik vajinite de iyi geldiğini söylemişti.
    Bence kafanza göre yapmayın ama danışmak için birkaç doktorla görüşebilirsiniz eğer aklınızı kurcalıyorsa.

Durum
    Gam
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence kafanza göre yapmayın ama danışmak için birkaç doktorla görüşebilirsiniz eğer aklınızı kurcalıyorsa.
    Danışmadan yapmam mesela o doktorlar iyi geliyor dedi. Geçen gittiğim de hpvyi zayıflatıyor dedi şimdi kendi doktoruma sorcam.

Durum
    Admin

Alıntı Gam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Danışmadan yapmam mesela o doktorlar iyi geliyor dedi. Geçen gittiğim de hpvyi zayıflatıyor dedi şimdi kendi doktoruma sorcam.
    Sorun bakalım ama bilinen tıbbi bir şey yok deflagyn hpv'yi geriletiyor veya negatif yapar tarzında. Hatta bunu doktorlarla yaptıgımız röportajda sormuştuk, yok demişti.