Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: doktordan geliyorum

Durum
    minihulk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: doktordan geliyorum

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yine birileri doktorlara para vermiş, ürününü sattırmaya çalışıyor hastalara.. negatife dönmesinde etkili olabilmesi için bir sürü kişinin gerçekten negatife dönmüş olması lazım ben laf söylüyorum ama siz benden iyi biliyorsunuz artık, kendiniz araştırıp yorum vs. göremeyince benimle aynı düşünmüşsünüz
    ben doktora ahcc kullanıyorum zaten dedim iyi o zaman kullanıyosan bunu da kullanabilirsin falan demisti çokta önemsemedim yani 😅 şu an merak ettiğim tek şey aldara bende ki küçük siğile iyi gelecek mi

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı minihulk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben doktora ahcc kullanıyorum zaten dedim iyi o zaman kullanıyosan bunu da kullanabilirsin falan demisti çokta önemsemedim yani 😅 şu an merak ettiğim tek şey aldara bende ki küçük siğile iyi gelecek mi
    Bende her şeyin başında vajina girişinde içe doğru 3 4 tane ufak siğil vardı. Riskli bir bölge olmasına rağmen aldara ile 2 haftada geçti. Ama herkeste işe yaramıyor ve Süleyman Engin hocanın bir yazısını okudum max 2 kutu çözüm olmadıysa zorlamasınlar demişti. Denemek gerekir

Durum
    Yeni Üye

Alıntı mukaddes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende her şeyin başında vajina girişinde içe doğru 3 4 tane ufak siğil vardı. Riskli bir bölge olmasına rağmen aldara ile 2 haftada geçti. Ama herkeste işe yaramıyor ve Süleyman Engin hocanın bir yazısını okudum max 2 kutu çözüm olmadıysa zorlamasınlar demişti. Denemek gerekir
    deneyeceğim ama nasıl kullanacağımı anlayamadım pek bana sadede hafta da 2 gün duştan sonra dedi, sabah yıkamam gerekiyor galiba bir de sadece siğilin olduğu kısma mı süreceğim iç kısma kaçarsa ne olur ne yapmam lazım

Durum
    Milaperry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Forumda yazılanlardan çıkardığım kadarıyla aldara siğilleri düşürmüyor, virüs yükünü azaltiyor. (İlk doktorum da bana yazmıştı, kullandım.) Verrutol diye arama kısmına yazarsanız en hızlı çözüm bence o, ben de o yöntemi uyguluyorum

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Milaperry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda yazılanlardan çıkardığım kadarıyla aldara siğilleri düşürmüyor, virüs yükünü azaltiyor. (İlk doktorum da bana yazmıştı, kullandım.) Verrutol diye arama kısmına yazarsanız en hızlı çözüm bence o, ben de o yöntemi uyguluyorum
    evet onu biliyorum ama vajina girişinde siğilim zarar vermez mi? o yöntemi de düşünmüştüm ama bilgim olmadığı için yanlış bir şey yapmak istemiyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Milaperry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Psikolojisi zaten bozulmuş, maddi olarak yıpranmış olan hastaya bu şekilde muamele yapmak korkunç gercekten... Herkes biliyor ya en ufak umuda kostugumuzu
    sıkmayın canınızı, pislik bir sektör saglık sektörü.
    her zaman ama her zaman ''bilinen'' ve ''negatif yapma konusunda birilerinin yorumu olan'' şeylerin peşinden gidin, ben öyle yapardım, şu an hpvli olsaydım ve bu forumu bulsaydım, bu sekilde yapardım ne idügü belirsiz şeylere yönelmezdim.