Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV serüvenim (erkekler için yol göstermesi umuduyla)

Durum
    Dayettine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

HPV serüvenim (erkekler için yol göstermesi umuduyla)

Herkese merhaba, yaklaşık 2 ay önce hpv tanısı aldım.Elimde ve gözümde (bunlar sorun yaratmazmış) ve genital bölgemde siğillerim vardı. Bir çok doktorla görüştüm ve bazı laboratuvarla görüştüm.3 yerimde çıkan siğiller için (gözde 1,elde 4 ve genitalde 5 adet)
    devlet hastanesinde kriyoterapi gördüm 2 defa. Genitaldekileri yaktıktan sonra 2 ayda 2 adet daha siğil oluşumu gözlemledim ve onları da yaktırdım (gözde ve elde tekrar etmedi henüz)güzel haber şu ki henüz başka bir siğil gözlemlemedim. Ankarada yaşadığım için 21 adet tiplendirme testi yapan yer bulabildim ve bu yüzden yaptırmadım negatif gelirse bu negatif olduğumu göstermez diye.6 ay sonra istanbula gelip 2 ayrı laboratuvarda test vereceğim, bilinen bir doktora numune aldırttıracağım ki testim doğru çıksın.Eğer hpv pozitif tanısı aldıysanız ilk yapılan testin negatif çıkması kesinlik göstermezmiş, negatif alıp 6 ay sonra tekrar alınan negatif kesinlikle atıldığını söylemeleri için yeterliymiş. 3 yerden test vereceğim oral, makat ve genitalden.Şuan için sabah akşam 15er damla propolis (Beeo marka) immuneks, d ve çinko kullanıyorum. Time health marka AHCC siparişim henüz geldi günde 3g (6adet kapsül kahvaltıdan 30-60dk önce kullanacağım ( 1 pakette 120 kapsül var 20 gün yetiyor yani).Aynı zamanda bugün ilk doz gardasil 4 aşımı yaptırdım. Aşılarım ve AHCC bitince test vermeye istanbula gideceğim. Süreçten hepinizi bilgilendireceğim ve negatif olduğumda yaptıklarımı rahatlıkla okuyabileceksiniz. Şimdilik bu kadar, umudunuzu yitirmeyin 😊

Durum
    Wesley14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: HPV serüvenim (erkekler için yol göstermesi umuduyla)

Son durumunuz nedir acaba merak ettim test yaptırdınız mı

Durum
    Senem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Dayettine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, yaklaşık 2 ay önce hpv tanısı aldım.Elimde ve gözümde (bunlar sorun yaratmazmış) ve genital bölgemde siğillerim vardı. Bir çok doktorla görüştüm ve bazı laboratuvarla görüştüm.3 yerimde çıkan siğiller için (gözde 1,elde 4 ve genitalde 5 adet)
    devlet hastanesinde kriyoterapi gördüm 2 defa. Genitaldekileri yaktıktan sonra 2 ayda 2 adet daha siğil oluşumu gözlemledim ve onları da yaktırdım (gözde ve elde tekrar etmedi henüz)güzel haber şu ki henüz başka bir siğil gözlemlemedim. Ankarada yaşadığım için 21 adet tiplendirme testi yapan yer bulabildim ve bu yüzden yaptırmadım negatif gelirse bu negatif olduğumu göstermez diye.6 ay sonra istanbula gelip 2 ayrı laboratuvarda test vereceğim, bilinen bir doktora numune aldırttıracağım ki testim doğru çıksın.Eğer hpv pozitif tanısı aldıysanız ilk yapılan testin negatif çıkması kesinlik göstermezmiş, negatif alıp 6 ay sonra tekrar alınan negatif kesinlikle atıldığını söylemeleri için yeterliymiş. 3 yerden test vereceğim oral, makat ve genitalden.Şuan için sabah akşam 15er damla propolis (Beeo marka) immuneks, d ve çinko kullanıyorum. Time health marka AHCC siparişim henüz geldi günde 3g (6adet kapsül kahvaltıdan 30-60dk önce kullanacağım ( 1 pakette 120 kapsül var 20 gün yetiyor yani 1 kutusu ve fiyatı 800-850 arasıydı sanırsam tam hatırlamıyorum,toplu alımda indirim yapılıyor).Aynı zamanda bugün ilk doz gardasil 4 aşımı yaptırdım. Aşılarım ve AHCC bitince test vermeye istanbula gideceğim. Süreçten hepinizi bilgilendireceğim ve negatif olduğumda yaptıklarımı rahatlıkla okuyabileceksiniz. Şimdilik bu kadar, umudunuzu yitirmeyin 😊
    Merhabalar nasil oldunuz son durumunuz nasil test verdiniz mi

Durum
    Kıdemli Üye

Yalan söylemeyeyim test verdim ve negatif çıktı fakat tek siğilim varken alındı numune yinede negatif çıktı. Bu siğile 2 kere kriyoterapi yapılmıştı daha önce ve düşmemişti , doktorda kriyonun siğile zarar verdiğini ve o siğilde hpv varlığının olmayabileceğini bu yüzden negatif geldiğini söyledi çünkü numune iyi alınmıştı. 35tipe bakıldı fakat yinede bir 6 ay kendimi izleyip bir şey çıkmayınca tekrardan test vereceğim, bu arada son siğil koterle yakıldı kriyo ile düşmeyen. Buraya negatif haberini verecektim fakat kesin görmediğim için negatif oldum yazıp tekrar pozitifim diye insanların kafasını karıştırmak istemediğim için yazmadım, sağlıklı günler herkese 😊

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

@Dayettine, forumda ahcc fiyatı vermek yasak, fiyat verdiğin kısmı silip düzenledim haberin olsun. Sebebi ise bu ürünün döviz kuruna göre değişmesi. Ülkemizde ne kadar oynaksa bu kur, ithal ürünlerin hepsinde de benzer oynamalar olacaktır. O sebeple forumda sürekli farklı fiyatlar yazılsın istemiyorum, bunlarla uğraşmamak için. Çünkü döviz kurunu insanlara anlatsan bile maalesef kafası basmayan bi kesim var. (Yaşandı bu) Onlara neden 6 ay önce fiyat böyle, şimdi şöyleymiş diye ekonomi dersi vermekle kendimi yormak, forumumu bu tip detaylarla meşgul etmek istemiyorum. Bilgin olsun.

Durum
    Tecrübeli Üye

Yalan söylemeyeyim test verdim ve negatif çıktı fakat tek siğilim varken alındı numune yinede negatif çıktı. Bu siğile 2 kere kriyoterapi yapılmıştı daha önce ve düşmemişti , doktorda kriyonun siğile zarar verdiğini ve o siğilde hpv varlığının olmayabileceğini bu yüzden negatif geldiğini söyledi çünkü numune iyi alınmıştı. 35tipe bakıldı fakat yinede bir 6 ay kendimi izleyip bir şey çıkmayınca tekrardan test vereceğim, bu arada son siğil koterle yakıldı kriyo ile düşmeyen. Buraya negatif haberini verecektim fakat kesin görmediğim için negatif oldum yazıp tekrar pozitifim diye insanların kafasını karıştırmak istemediğim için yazmadım, sağlıklı günler herkese 😊
    Gozunuz aydin, ne guzel negatif olmussunuz , birseyi merak ettim sanirim ankaradayken biorezans oldunuz , hangi mekan acaba ogrenebilir miyim ? Ben internetten arastirdim hpv icin yapan bi yer bulamadim

Durum
    Kıdemli Üye

İlk olarak negatif geldi ama negatif miyim bilmiyorum o yüzden çok sevinemedim açıkcası . Biorezonans yapmadılar bana bu konuda yardımcı olamayacağım maalesef

Durum
    Tecrübeli Üye

İlk olarak negatif geldi ama negatif miyim bilmiyorum o yüzden çok sevinemedim açıkcası . Biorezonans yapmadılar bana bu konuda yardımcı olamayacağım maalesef

Sizi @detayci ile karistirdim sanirim (:
    Umarim negatif olmussunuzdur.