Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Negatifken tekrar bulaş olmaması için ?

Durum
    Ayseyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Negatifken tekrar bulaş olmaması için ?

Arkadaşlar selam, negatifim ama tekrar bulaş korkusundan dolayı sevismiyorum. Aşınin koruyucu tipi bence çok yetersiz... Erkeklerde hpv olduğu saptanmasi daha zor... Nasıl korunuyorsunuz prezervatif harici. Boxer falan duydum ama sevgilime boxerla seviselim her zaman desem garip olur. Seroxx daha mantıklı geldi... Ömrümüzün sonuna kadar böyle devam etmez ki bu......

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Negatifken tekrar bulaş olmaması için ?

Sedox + prezervatif baska caresi yok, ve sevişmeden önce. Erkek arkadasın ise bu kişi yani hpv oldugunu biliyorsa daha önce bi doktora gözüksün senin de kafan rahat eder.

Durum
    Ayseyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Negatifken tekrar bulaş olmaması için ?

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sedox + prezervatif baska caresi yok, ve sevişmeden önce. Erkek arkadasın ise bu kişi yani hpv oldugunu biliyorsa daha önce bi doktora gözüksün senin de kafan rahat eder.
    Evet aslında en iyi çare 9 lu aşıyı beklemek.... Erkeklerde siğil çıkmadan genelde hpv testleri yanlis sonuc verebiliyor demisti bi urolog. Bunun cevremde kanıtlanmış bir duruma sahit oldum. Erkeklerde testler yanlış cikma ihtimali yüksek, of offf ne illet bir sey bu herkes kucukken asilansaydi da salgin olmasaydi...