Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fi dizisini izleyenler buraya!

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Fi dizisini izleyenler buraya!

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duruyla özge bi kavga etse mesela ya bi şekilde ahahha buarada dizinin haftasonu bütün bölümleri yayınlancakmıs..bende baya seviyorum dizi.can manaya bi sempatim var ya deniz konusurkenki mimikleri özellikle cok komik geliyo haha bence can manay hpv olabilir
    oha neden haftasonu? onumuzdeki ay yayınlanması lazım? bunlarda sureklı gosterıp elletip, sonra bir daha ellettirmiyorlar. yok yogun ılgı sebebıyle 7. bölümü vermeler, sonra sadece 2 bölüm yayınlamalar... ne cimriler ya

Abi ben itiraf ediyorum, ben can manay'cıyım. Ben içgüdülerime hakim olamıyorum fgdhjskl güç'ü seviyorum. Ama buna sevinmeniz lazım, zaten her şey efendi yerine piç erkeği sevmemle başladı... hpv maceram da haliyle... benimle tanıstın kanka sonra da, hayatına renk kattım hahahahahaha

Durum
    Admin

ayrıca hpv olacak birisi varsa bu bence can manay degildir. cunku can gayet bilinçli ve zeki bir adam aynı zamanda doktor.

hpv olan kişi sadık murat kolhan'dan baskası değildir. lezbiyen özgeyle bile sevişmeye yeltendi.... net hpv o olurdu.

Bide duru böyle sürekli piç erkeklere meylederse, o da ileride hpv olabilir

Biz ne konusuyoruz su an allahım....

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayrıca hpv olacak birisi varsa bu bence can manay degildir. cunku can gayet bilinçli ve zeki bir adam aynı zamanda doktor.

hpv olan kişi sadık murat kolhan'dan baskası değildir. lezbiyen özgeyle bile sevişmeye yeltendi.... net hpv o olurdu.

Bide duru böyle sürekli piç erkeklere meylederse, o da ileride hpv olabilir

Biz ne konusuyoruz su an allahım....
    ksmdkslslz normal degilmi bunları konusmamız abi bence herkes bilinçlenmeli! Mesajıda verdiğime göre ��Durunun hareketler nası degişti ama can manayı bıcaklamalar felan tam bir kevaşe bence ya ajjaj.abi bence can manay artık taktik yapmalı belki kaçarsa duruda bu sefer kovalar.istemiyorum diyor ama balll gibi istiyor hahah

Durum
    Admin

ksmdkslslz normal degilmi bunları konusmamız abi bence herkes bilinçlenmeli! Mesajıda verdiğime göre ��Durunun hareketler nası degişti ama can manayı bıcaklamalar felan tam bir kevaşe bence ya ajjaj.abi bence can manay artık taktik yapmalı belki kaçarsa duruda bu sefer kovalar.istemiyorum diyor ama balll gibi istiyor hahah
    İstiyor tabi köpek.

Can manayla sevişmenin hayalini 3300 kere kurduğuna eminim
    Ya zaten can buna şey dedi ya ''sana minnos bir ev kedisi degilsin demiştim''
    oooy dedim lafı soktu ama bıcaklanma sonrası hemen normalhayata donme olayı cok tırt olmuş, ordan bakınca ızleyıcı kıtlesı olarak gerızekalı gorunuyoruz herhalde. Can'ın akrabalarından biri filan gelsin, amca oğlu yok mu ya bu adamın, o gelsin mesela, refakatçisi olsun. Çelenk gelsin filan. hemen normal hayata döndü....

Durum
    Moderatör

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstiyor tabi köpek.

Can manayla sevişmenin hayalini 3300 kere kurduğuna eminim
    Ya zaten can buna şey dedi ya ''sana minnos bir ev kedisi degilsin demiştim''
    oooy dedim lafı soktu ama bıcaklanma sonrası hemen normalhayata donme olayı cok tırt olmuş, ordan bakınca ızleyıcı kıtlesı olarak gerızekalı gorunuyoruz herhalde. Can'ın akrabalarından biri filan gelsin, amca oğlu yok mu ya bu adamın, o gelsin mesela, refakatçisi olsun. Çelenk gelsin filan. hemen normal hayata döndü....
    o konuda devreye bilge giriyor bilgede ona mı asık nedir sence? Peki ya öZgeyle adamın yakınlasması özge şok ajsjdkk

Durum
    Admin

o konuda devreye bilge giriyor bilgede ona mı asık nedir sence? Peki ya öZgeyle adamın yakınlasması özge şok ajsjdkk
    Özgeyi lezbiyenlikten kurtaracak biri varsa o da sadık murat kolhandır ya Ayrıca sadık da seksi adam he. Gelip özgeyi çat diye evden almalar bilmem ne. Yalnız sadık'ın sakladıgı gerçeğin karısını öldürmek oldugunu bılıyor muydun?

Bilge ile can bence bir şey çıkmaz ordan. Ben eti'nin ne ayak oldugunu merak ediyorum

Durum
    Moderatör

Herkes bir düşündürüyor oha bilmiyordum kitaptamı okudun lan onu spoiler vermee yazmaa��

Durum
    Admin

Herkes bir düşündürüyor oha bilmiyordum kitaptamı okudun lan onu spoiler vermee yazmaa��
    Yok bana da en yakın arkadasım söyledi. Dizide geçmiş çok kısa sanırım anlaşılıyor dedi.

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

3 kitabın hepsini okudum sizi spoilera boğayım mı niahhahaha

Durum
    Admin

Sakın kankaaaa deneme bile ��

Bu Konu için Etiketler