Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Allokin alfa ilacım geldi.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Allokin alfa ilacım geldi.

Alıntı Milaperry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya, çok teşekkür ederim 🙏 ben de her duada bu hastalığa sahip herkes için ediyorum kendimle birlikte
    iyi yapıyorsun canım

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@milaperry bu ilacı bu forumda yıllar önce tartışmışlar ilk defa uygulayabilen seni okudum tebrik ediyorum bravo şifa olsun dilerim

Durum
    Milaperry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Çok teşekkür ederim. Biraz önce patoloji sonucumda aslında cin3 olduğumu ogrendim. Yani elimden geleni yapmak zorundayim

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Çok teşekkür ederim. Biraz önce patoloji sonucumda aslında cin3 olduğumu ogrendim. Yani elimden geleni yapmak zorundayim
    Ama leep oldunuz temizlendi deil mi

Durum
    Kıdemli Üye

Evet oldum temizlendi dedi doktor. Ama şok oldum tekrarlar mı diye kendimi yiyip bitiririm ben

Durum
    Admin

Evet oldum temizlendi dedi doktor. Ama şok oldum tekrarlar mı diye kendimi yiyip bitiririm ben
    şüpheli bir ilişki olmazsa tekrardan ve doktoruna sor ''sınırlar negatif mi?'' diye, sınırlaer negatif ise tekrarlamaz.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şüpheli bir ilişki olmazsa tekrardan ve doktoruna sor ''sınırlar negatif mi?'' diye, sınırlaer negatif ise tekrarlamaz.
    Doktor temizsin, hücre yok dedi.. tekrarlama olasılığı olarak yüzde yirmi oran verdi bu yüzden hepimizin olduğu gibi altı ayda bir kontrol... Ben cin3'u duyunca kendimi kaybedip "hocam temizlendi değil mi, cin3'ten kansere dönmek ne kadar sürer?" Diye mesaj attim.. bana en son attığı mesaj şu şekilde: "Kanser falan yok temizledik. Takipte olduğunuz müddetçe kanserleşme riski çok düşüktür endişe etmeyin."

Aslında ben de biliyorum kanser olmayacağım ama çok fazla leep gecirirsem ileride gebe kalma durumundan korkuyorum yalnızca. Şimdilik gerek yok bir leep'e daha inşallah da olmaz. İyi bir doktor yapıyorsa 4. leepten sonrası sorun yaratabilir dedi doktorum

Bizler bu hastalığın farkına varmış kesiniz, önemli olan takipte olmak kızlar

Durum
    Kıdemli Üye

Arkadaşlar çok fazla özel mesaj alıyorum, buradan özet geçeyim:

İlacı getiren kurum veya bunun işini yapan kimse yok. Ben tanıdık aracılığı ile getirdim. Bunun ticaretini yapan kimseye de inanmayın, ilaç 2-8 derece arasından çıktıktan 15 dk sonra bozuluyor. İlaç onaylı olmadığı için gümrükten normal geçiş olmaz ama sanırım ilacın yasal olduğu bir ülkeden doktor adınıza reçete ederse kullanım dozajı miktarında getirebilirsiniz, bundan emin değilim sağlık Bakanlığı'nın yurt dışından ilac getirme prosedürünü inceleyin.

Bugün itibariyle altı dozu bitirdim. Enjeksiyon acılı, karnımdan vuruldu. Penisilin aşısı gibi yavaş ve ağrılı bir durum, iğneden sonra max yirmi dk acısı sürüyor sonra tamamen geçiyor. Ben hiçbir yan etki görmedim ama Rus forumlarda halsizlik başta olmak üzere hasta olanlar olmuş o da bir gün sürmüş en fazla. Zaten devamlı oradaki doktor ve eczacı ile iletişim halindeydim, yan etkinin çoğunlukla olmadığını nadir olduğunu, olursa da kısa surdugunu belirttiler.

Bunun peşinden gardasil aşısı olacagim kendi doktorumun önerisi üzerine, allokinden sonra olmamda sakınca olmadığını söyledi. Allokin zaten aşı değil ilaç, bunu özellikle belirtiyorlar.

Üretici firmayla yaptığım konuşmada (Rusça sökmek üzereyim artık &#128514 en erken üç ay sonra test yapabileceğimi ama ilacın 6 ay boyunca etkinliğini devam ettireceğini, üç aydan sonra altıncı ayda da test olabileceğimi söylediler. Üç ayda beş tipin de negatife döneceğini pek düşünmüyorum ama en azından birkaç tip silinse bile inanılmaz moral olur ilacın çalıştığını gösterir.

Yine üretici firma yüzde doksan başarı oranı verdi, zaten Rus forumlarda da memnun kalanların oranı etki etmeyenlere göre bir hayli yüksek. Özellikle onkolojik tiplere yönelik çalışan bir ilaç, bundan umudum var. Yalniz cin2/3 taşıyan kişilerin ilacı almadan cinlerden temizlenmesini (leep) önerdi yine üretici firma.

İlacın çalışma prensibi bağışıklık yükseltmek ve özellikle t hücrelerini arttırmak. İlk enjektede tedirgin olup ahcc almadım o gün. Çünkü yine allokinle Rusya'dan gelen bağışıklık arttırıcı fitil vardı. İyice yüklenmek istemedim. Ama baktım yan etki yok, ahcc de almaya devam ettim. Şimdi enjeksiyonlar bitti fakat fitilin üç kutusu daha var. Kutular arasına beş gün ara koyarak kullanmaya devam edeceğim.

Başka sorusu olan özelden yerine buradan yazarsa herkes cevabı görmüş olur hepinizin dualarını bekliyorum

Durum
    Admin

Arkadaşlar çok fazla özel mesaj alıyorum, buradan özet geçeyim:

İlacı getiren kurum veya bunun işini yapan kimse yok. Ben tanıdık aracılığı ile getirdim. Bunun ticaretini yapan kimseye de inanmayın, ilaç 2-8 derece arasından çıktıktan 15 dk sonra bozuluyor. İlaç onaylı olmadığı için gümrükten normal geçiş olmaz ama sanırım ilacın yasal olduğu bir ülkeden doktor adınıza reçete ederse kullanım dozajı miktarında getirebilirsiniz, bundan emin değilim sağlık Bakanlığı'nın yurt dışından ilac getirme prosedürünü inceleyin.

Bugün itibariyle altı dozu bitirdim. Enjeksiyon acılı, karnımdan vuruldu. Penisilin aşısı gibi yavaş ve ağrılı bir durum, iğneden sonra max yirmi dk acısı sürüyor sonra tamamen geçiyor. Ben hiçbir yan etki görmedim ama Rus forumlarda halsizlik başta olmak üzere hasta olanlar olmuş o da bir gün sürmüş en fazla. Zaten devamlı oradaki doktor ve eczacı ile iletişim halindeydim, yan etkinin çoğunlukla olmadığını nadir olduğunu, olursa da kısa surdugunu belirttiler.

Bunun peşinden gardasil aşısı olacagim kendi doktorumun önerisi üzerine, allokinden sonra olmamda sakınca olmadığını söyledi. Allokin zaten aşı değil ilaç, bunu özellikle belirtiyorlar.

Üretici firmayla yaptığım konuşmada (Rusça sökmek üzereyim artık &#128514 en erken üç ay sonra test yapabileceğimi ama ilacın 6 ay boyunca etkinliğini devam ettireceğini, üç aydan sonra altıncı ayda da test olabileceğimi söylediler. Üç ayda beş tipin de negatife döneceğini pek düşünmüyorum ama en azından birkaç tip silinse bile inanılmaz moral olur ilacın çalıştığını gösterir.

Yine üretici firma yüzde doksan başarı oranı verdi, zaten Rus forumlarda da memnun kalanların oranı etki etmeyenlere göre bir hayli yüksek. Özellikle onkolojik tiplere yönelik çalışan bir ilaç, bundan umudum var. Yalniz cin2/3 taşıyan kişilerin ilacı almadan cinlerden temizlenmesini (leep) önerdi yine üretici firma.

İlacın çalışma prensibi bağışıklık yükseltmek ve özellikle t hücrelerini arttırmak. İlk enjektede tedirgin olup ahcc almadım o gün. Çünkü yine allokinle Rusya'dan gelen bağışıklık arttırıcı fitil vardı. İyice yüklenmek istemedim. Ama baktım yan etki yok, ahcc de almaya devam ettim. Şimdi enjeksiyonlar bitti fakat fitilin üç kutusu daha var. Kutular arasına beş gün ara koyarak kullanmaya devam edeceğim.

Başka sorusu olan özelden yerine buradan yazarsa herkes cevabı görmüş olur hepinizin dualarını bekliyorum
    Hadi geçmiş olsun, atlat da enjeksiyon acısı yanına kalsın
    Evet daha önce getirmek isteyenler olmuştu, çok tehlikeli bir şey o derece korunmazsa ilaç bozuluyor ve bozuk ilacı enjekte etmek... aman allahım yani düşünmek bile istemiyorum, sen getiricem dediginde de ben korkmuştum açıkçası, yani insan yine de endişeleniyor sonuçta burada pek çok kişiyiz, bir zarar gelsin istemem aramızdan birine.
    Nasıl başardın tanıdıkla getirmeyi bilmiyorum ama helal olsun

Durum
    Kıdemli Üye

Evet, özellikle ticari amaçlı getirenlere inanilmamasi gerektiğini yazdım gerçekten çok güven gerektiren bir zincir ve Allah korusun bir şey olsa buradaki doktorlar ilacı bilmiyorlar. O yüzden lütfen kimse tanımadığı kişinin getirme vaadine inanmasın. Çok zorlu bir süreç oldu.

Arya teşekkür ederim, umarım etki eder ve tüm bu çektiklerime değer 🙏