Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Leep sonrası ilişki

Durum
    Magdurumdamagdurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Leep sonrası ilişki

Arkadaşlar tekrar merhaba, daha önce de yazmıştım hpv serüvenine hızlı bir girişle 1 ay önce leep olmustum ben hpv ti eşimden kaptım ,eşimde siğil vs yok ama benim başka bir ilişkim de yok . Leep sonrası kanamam 20 gün sürdü çok az az akıntı gibi oldu (merak edenler için söylüyorum) . Merak ettiğim eşimle ne kadar bir süre ilişkiye girmeyelim onda negatife dönme ihtimali var mı ? Diyelimki yok ben tekrar virüsü ondan alırsam tekrar aynı aşamalara gelir miyim ? Bu arada yurtdışından bir yakınıma gardasil 9 u getirttim bu hafta onu olacağım .

Durum
    siyahkugu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Leep sonrası ilişki

Alıntı Magdurumdamagdurum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tekrar merhaba, daha önce de yazmıştım hpv serüvenine hızlı bir girişle 1 ay önce leep olmustum ben hpv ti eşimden kaptım ,eşimde siğil vs yok ama benim başka bir ilişkim de yok . Leep sonrası kanamam 20 gün sürdü çok az az akıntı gibi oldu (merak edenler için söylüyorum) . Merak ettiğim eşimle ne kadar bir süre ilişkiye girmeyelim onda negatife dönme ihtimali var mı ? Diyelimki yok ben tekrar virüsü ondan alırsam tekrar aynı aşamalara gelir miyim ? Bu arada yurtdışından bir yakınıma gardasil 9 u getirttim bu hafta onu olacağım .
    Merhaba, tecrübeli arkadaşlar daha iyi yardımcı olur ama ben olsaydım eşim negatif olana kadar korunarak ilişkiye girerdim. Bu durumda eşinizin belli aralıklarla teste girmesi iyi olur, tekrar enfekte olma ihtimali her zaman vardır bunu göze almayın derim. Ama dediğim gibi leep tecrübem yok, diğer arkadaşlar daha iyi yardımcı olur.

Durum
    Milaperry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Doktorum leepten sonra üç ay ilişkiye girme dedi. Ama forumda hep pinpon etkisinden söz edilmişti, eşinizle birlikte negatif olmadan bu hastalık bitmez yani.
    Bir de daha önceki başlıklardan sedoxx marka bir krem önerilmişti, onu aratabilirsiniz

Durum
    Yeni Üye

Alıntı siyahkugu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, tecrübeli arkadaşlar daha iyi yardımcı olur ama ben olsaydım eşim negatif olana kadar korunarak ilişkiye girerdim. Bu durumda eşinizin belli aralıklarla teste girmesi iyi olur, tekrar enfekte olma ihtimali her zaman vardır bunu göze almayın derim. Ama dediğim gibi leep tecrübem yok, diğer arkadaşlar daha iyi yardımcı olur.
    Eşimde siğil yada herhangi birşey yok testi yok diye biliyorum erkeklerde . Varsa böyle birşey paylaşırsanız sevinirim.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Milaperry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktorum leepten sonra üç ay ilişkiye girme dedi. Ama forumda hep pinpon etkisinden söz edilmişti, eşinizle birlikte negatif olmadan bu hastalık bitmez yani.
    Bir de daha önceki başlıklardan sedoxx marka bir krem önerilmişti, onu aratabilirsiniz
    Eşim için mi sedoxx?
    Vallahi 1 yıl bekleyin negatif olursunuz deseler bekleyeceğiz o psikolojideyiz

Durum
    Kıdemli Üye

Forumda arama kısmına yazarsanız sedoxx diye başlık vardı aryanin açtığı cinsel ilişki sırasında prezervatif ile birlikte koruma sağlayan bir jel

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Milaperry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda arama kısmına yazarsanız sedoxx diye başlık vardı aryanin açtığı cinsel ilişki sırasında prezervatif ile birlikte koruma sağlayan bir jel
    Ahaha evet yıllar önce sedoxx jel'in reklamı karşıma çıkmıştı. Ben de araştırmıştım, makaleler istemiştim, fena gözükmüyordu gerçekten, sonra firma sahibi ile konuştum falan düzgün insanlardı gerçekten. Makaleleri olumlu bulunca faydası olur diye bloga yazmıştım, eczanelerde satılan bir ürün, alabilirsiniz yani. Ama ona umut baglamayın sadece, hpv varken cinsel ilişkiye girmemek gerek.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahaha evet yıllar önce sedoxx jel'in reklamı karşıma çıkmıştı. Ben de araştırmıştım, makaleler istemiştim, fena gözükmüyordu gerçekten, sonra firma sahibi ile konuştum falan düzgün insanlardı gerçekten. Makaleleri olumlu bulunca faydası olur diye bloga yazmıştım, eczanelerde satılan bir ürün, alabilirsiniz yani. Ama ona umut baglamayın sadece, hpv varken cinsel ilişkiye girmemek gerek.
    Sanki aktif siğil yoksa prezervatifle yüzde doksan civarı koruma sağlıyor diye konuşulmuştu gibi hatırlıyorum umarım doğrudur

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eşimin negatif olduğunu nasıl anlayacağız ?

Durum
    Dayettine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bunu yazan olmamış sanırım, mavi yada gelişim gibi lablar var istanbulda.
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1828977/
    Bu linkten numune alımı ve doğruluk yüzdeleri yazıyor. Ayrıca görünür siğil olmaması siğil olmadığı anlamına gelmez. Asetik asit - mikroskobik yakınlaştırıcı ile eşinizi de kontrol ettirebilirsiniz.