Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Deflagyn Jel

Durum
    OldNova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Deflagyn Jel

Merhaba arkadaşlar, Deflagyn ile ilgili bir başlık bulamadım. Bu ürünle ilgili soru/cevaplarımızı burada yapalım.

Bu ürünü kullanıp cin1’i gerileten ve negatife dönen bir kaç üyenin yorumunu okuduktan sonra ben de doktoruma sorarak aldım ve kullanmaya başladım.

Ben 1,5 aydır kullanıyorum. Lakin şu an tatildeyim ve 25 derece üzerinde muhafaza edilmemelidir yazıyor, ara sıra soğutmaya çalışsam da maalesef 25 dereceden yüksek sıcaklıklara günde bir kaç saat maruz kalabiliyor. Mail ile sordum bu durumu. Ürünü atmak istemiyorum çünkü atarsam üçüncü kutuya kadar neredeyse 20 gün ara vermiş olacağım.

Kullananlar da deneyimlerini aktarırlarsa faydalı olacağını düşünüyorum.

Durum
    Kroniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Deflagyn Jel

Merhaba ben 2018 yılında CİN 3 ten leep oldum. Hpv 16+ ti. Sonra düzenli olarak kontrollerime gittim. Sonuçlar hep temiz geliyordu, geçen yıl tekrar CİN 1 çıkınca doktorum takip edelim gerilemezse leep yapariz demişti. Deflagyn i sorduğumda kullanmana gerek yok, onlar para tuzağı, doğru düzgün çalışması da yok dedi. Ben yine bir umut aldım kullandım. Geçen hafta yaptirdigim simeer temiz çıktı. Etkisi olmusmudur bilemem ama hiç birşey yapmadan beklemek istemedim.

Durum
    OldNova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben de kullanmaya devam ediyorum, forumda İki yüksek riskli tip taşıyan (16,18) kişinin deflagyn kullandıklarını ve negatif olduklarını okumuştum.
    Tabii sadece deflagyn değil mevzu bağışıklık vs önemli ama deflagynin de önemli bir yeri olduğunu yazmışlardı. Maalesef üyelerin yazılarını bulamıyorum, bulsaydım bu başlığa eklerdim…

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhabalar Oldnova, deflagyn'in hakkında klinik bir çalışma veya bir veri yok hpv negatif yapması üzerine. Belki o kişilerin öyle denk gelmiştir, veya hpv olmaya yakındır veya viral yükü çok azdır ve cin gerileyince belki o da gitmiştir diye bir düşündüm.... Ama tabii ki bir düşünce benimkisi sadece.

Durum
    Yeni Üye

Deflagyn kullandıktan sonra bende CIN 1 geriledi ama hala hpv pozitif durumdayım. Yeni yaptırdığım hpv dna sonucu geldi pozitif olarak. Deflagyn kullanmasan geriler miydi bilmiyorum ama maddi olarak zorlamayacaksa denemesinde mahsur yok diye düşünüyorum. Negatif olmak için ise başka çareler düşünülebilir.

Durum
    Yeni Üye

Ayrıca 4 yıl önce leep olduktan sonra 9 ay ahcc kullanmıştım. Ara sıra immun 44 veya başka vitaminler de kullanıyorum. Geçen yıl deflagyn dışında virüsü öldürür umudu ile biokadin fitil de kullanmıştım, negatif olmayı başaramadım. Ama hala biseyler deniyorum umut fakirin ekmeği misali. Belki tekrar ahcc alirim.

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Kroniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca 4 yıl önce leep olduktan sonra 9 ay ahcc kullanmıştım. Ara sıra immun 44 veya başka vitaminler de kullanıyorum. Geçen yıl deflagyn dışında virüsü öldürür umudu ile biokadin fitil de kullanmıştım, negatif olmayı başaramadım. Ama hala biseyler deniyorum umut fakirin ekmeği misali. Belki tekrar ahcc alirim.
    Cinsel perhiz uyguladiniz mi acaba bu süreçte

Durum
    Yeni Üye

Hayır uygulamadim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Kroniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır uygulamadim
    Cinsel anlamda geri durmadan, negatif olmayı beklemeyin derim ben.
    Tekrar ahccc alıp da hem de cinselliğe devam etmeniz; ahcc'nin başarısızlığı olmaz, eğer cinselliğe devam edecekseniz bence tekrar ahcc almaya girişmeyin, boşa para harcarsınız...

Durum
    suluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

benimde smear ve kolposkopi sonucum lsil gelmişti. hpv testi yaptırmamıştım bunların yanında, bir sonraki kontrole bırakmıştık onu. lsilden sonra 3 ay boyunca deflagyn kullandım. ilaç bittikten 2 ay sonrada tekrar kontrole gittim. hpv de smear de negatif geldi. deflsgyn dışında pek bir takviye almadım, sigara kullanmıyorum bağışıklığımda çok düşük sayılmaz.

deflagynin hem hpv enfeksiyonuna hemde lsile yaradığını düşünüyorum içeriğindeki selenyum bölgesel bağışıklığı arttırıyor. ilaç kutusunda “patojenleri bağlayıp yayılmasını önler” de yazıyor bunun da bölgedeki hpv enfeksiyonunun ilerlemesini, yayılmasını engellemiş ve ya virüs yükünü vs. azaltmış olabilir diye düşünüyorum.

her ne kadar kullanımı zor, fiyatı pahalı bir yöntemde olsa kurtulmak için bir şans varsa doktora da danışılıp bir denenebilir bence.