Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Leep oldum, doktorumun bana aktardıkları yardımcı olur belki diye yazıyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Leep oldum, doktorumun bana aktardıkları yardımcı olur belki diye yazıyorum

Alıntı Milaperry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cin2'de bazı doktorlar yapıyor bazı doktorlar kendi haline birakiyormus. Fakat benim 16 dahil beş yüksek risk tip olduğu için riske atmadı
    Gayet iyi yapmış, sadece tip 16 taşısaydın da muhtemelen riske atmayacaktı, çünkü bilinen en çok kanser yapan 2 tip 16 ve 18 biliyorsun. Tipine göre de karar alınabiliyor bu tip durumlarda zaten

Durum
    Milaperry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Leep oldum, doktorumun bana aktardıkları yardımcı olur belki diye yazıyorum

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayet iyi yapmış, sadece tip 16 taşısaydın da muhtemelen riske atmayacaktı, çünkü bilinen en çok kanser yapan 2 tip 16 ve 18 biliyorsun. Tipine göre de karar alınabiliyor bu tip durumlarda zaten
    Aynen öyle ben de hiç şüphe duymadan oldum zaten

Durum
    yeso01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

durumunu bilmiyorum ama cinsel ilişkiye girebilirsin derken partnerinden mi bahsetti yoksa yeni bir ilişkiye başlayabileceğini veya tek gecelik ilişki yaşayabileceğini kastetti acaba?

Durum
    Milaperry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Yani böyle bir ayrım yapmadi, yaşayabilirsin dedi yalnızca. Ben de böyle bir şey dusunmedigim için sorgulamadim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Milaperry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani böyle bir ayrım yapmadi, yaşayabilirsin dedi yalnızca. Ben de böyle bir şey dusunmedigim için sorgulamadim
    Bence durun, güvenin bana bu dönem ilişki olmaması daha iyi. Genel olarak hpv varken olmaması ya da olsa bile ''cinsel temas'' olarak bir cinsellik yaşanmaması daha iyi.