Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ben mi, siğil mi ?

Durum
    Mrtatak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben mi, siğil mi ?

Arkadaşlar ben daha önce konularda da belirttim. Tip 6 hpv taşıyorum. Siğillerimi doktorum yaktı. Hatta eve internetten kalem elektrokoter sipariş ettim, arada çıkan minik siğilleri kendim de yaktım. (Tabi doktoruma sordum) ancak penisimde ve testislerimde siyah yazı lezyonlar var. Ancak hiç çıkıntı yok. Doktorum iyice baktı bunlar ben dedi. Yine de emin olamıyorum. Fikri olan var mı ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ben mi, siğil mi ?

Sizin kendi yaktıklarınız siyahlamıs olabilir mi? Ben demesi bi tuhaf, durup dururken genital bölgede ben mi cıktı yani... Bence baska bir doktordan daha fikir alın, iyi olur.

Durum
    Ayseyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Mrtatak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben daha önce konularda da belirttim. Tip 6 hpv taşıyorum. Siğillerimi doktorum yaktı. Hatta eve internetten kalem elektrokoter sipariş ettim, arada çıkan minik siğilleri kendim de yaktım. (Tabi doktoruma sordum) ancak penisimde ve testislerimde siyah yazı lezyonlar var. Ancak hiç çıkıntı yok. Doktorum iyice baktı bunlar ben dedi. Yine de emin olamıyorum. Fikri olan var mı ?
    Benlerini kontrol ettir, cogalma buyume renk degisikligi sinirlarinde belirsizlik, farkli tonda olmalari gibi durumlara baktır... Cilt kanseri lezyonlarindan. Tip 6 tasiyormussun risksiz ama, sen genede kontrol et düzenli olmadi ornek gonderirsin. Paranoya yapma ama, umursamazlikta yapma bence

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Ayseyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benlerini kontrol ettir, cogalma buyume renk degisikligi sinirlarinde belirsizlik, farkli tonda olmalari gibi durumlara baktır... Cilt kanseri lezyonlarindan. Tip 6 tasiyormussun risksiz ama, sen genede kontrol et düzenli olmadi ornek gonderirsin. Paranoya yapma ama, umursamazlikta yapma bence
    Ayşe'nin söylediği çok mantıklı, benlerini bi kontrol ettirebilirsen o zaman bir degişiklik varsa ben cıkma ihtimali de olabilir.