Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc Kullanmadan Negatife Dönülebilir Mi?

Durum
    napacazboyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ahcc Kullanmadan Negatife Dönülebilir Mi?

Öncelikle hepimize geçmiş olsun, umarım güzel sonuçlarımızı bir gün buraya yazabiliriz 🙏🏻 Ben yaklaşık 3-4 ay önce hpv pozitif olduğumu çıkan bir siğille öğrendim. 1 ay öncesinde siğilim patolojiye gönderildi bakire olduğum için smear hpv dna gibi testler yapılmadı ve bu süreçte siğilimde artma çoğalma durumu olmadı. Doktorum şu an bir sıkıntı olmadığını söylese de her gün şiddetli bir panik halindeyim, psikolojik tedavi görmeye başladım. 22 yaşındayım ve ailemi bu konuda bilgilendirmem mümkün değil. Ahcc kullanacak maddi durumum yok, imutor kullanmaya başladım sigarayı bırakamadım ama azalttığımı söyleyebilirim. Yeşil çay kullanıyorum bunun haricinde propolisin de çok faydasını gören varmış sanırım. Kendimi çok kötü hissediyorum, gördüğüm kadarıyla ahcc kullanımıyla çoğu kişi negatife dönmüş. Ama gerçekten alacak maddi durumum hiç yok. Kısacası bu durum negatife dönme umudumu çok düşürüyor. Bunun başka bir yolu yok mu? Napabilirim lütfen Ahcc kullanmadan negatife dönen arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilir mi?

+Rahim ağzı kanseri olma riskim var mı?

+ Makat bölgemde de çıkarmaktan çok korkuyorum şu zamana kadar hiç çıkarmadım, çıkarma ihtimalim var mı? (anal ilişkim olmadı)

Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Ahcc Kullanmadan Negatife Dönülebilir Mi?

Alıntı napacazboyle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hepimize geçmiş olsun, umarım güzel sonuçlarımızı bir gün buraya yazabiliriz 🙏🏻 Ben yaklaşık 3-4 ay önce hpv pozitif olduğumu çıkan bir siğille öğrendim. 1 ay öncesinde siğilim patolojiye gönderildi bakire olduğum için smear hpv dna gibi testler yapılmadı ve bu süreçte siğilimde artma çoğalma durumu olmadı. Doktorum şu an bir sıkıntı olmadığını söylese de her gün şiddetli bir panik halindeyim, psikolojik tedavi görmeye başladım. 22 yaşındayım ve ailemi bu konuda bilgilendirmem mümkün değil. Ahcc kullanacak maddi durumum yok, imutor kullanmaya başladım sigarayı bırakamadım ama azalttığımı söyleyebilirim. Yeşil çay kullanıyorum bunun haricinde propolisin de çok faydasını gören varmış sanırım. Kendimi çok kötü hissediyorum, gördüğüm kadarıyla ahcc kullanımıyla çoğu kişi negatife dönmüş. Ama gerçekten alacak maddi durumum hiç yok. Kısacası bu durum negatife dönme umudumu çok düşürüyor. Bunun başka bir yolu yok mu? Napabilirim lütfen Ahcc kullanmadan negatife dönen arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilir mi?

+Rahim ağzı kanseri olma riskim var mı?

+ Makat bölgemde de çıkarmaktan çok korkuyorum şu zamana kadar hiç çıkarmadım, çıkarma ihtimalim var mı? (anal ilişkim olmadı)

Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.
    Geçmiş olsun. Böyle düşünme önce ahccnin mantığını kavramak gerekiyor aslında. Ahcc bağışıklığı yükseltip negatife çeviriyor buda demek oluyor ki asıl odaklanmamiz gereken bağışıklık. Bağışıklığı yükseltmeyi bugün doğal Bi çok yoldan sağlayabilirsin. Ve ahcc kullanmadan negatif olan Bi çok kişide var bizzat görüştüm. Ahcc olsa çok iyi tabi süreci kısaltır ama kullanamiyorsun diyede dünyanın sonu değil. Sen sağlıklı beslenmeye odaklan ve kendine en az 1 yıl ver. Ayrıca anal ilişkin yoksa makat bölgesinde cikarman biraz zor Bi ihtimal. Jilet kullanmamaya ve hijyene dikkat edersen böyle bi sorunla karşılaşma ihtimalin düşük.

Durum
    Tecrübeli Üye

Çok teşekkür ederim. Doğal olarak ahcc kullanmadan negatife dönebileceğimi düşünemedim. Çok zorlu bir süreç hepimiz için. Bakire olduğum için tiplendirme konusunda da bilgisizim. Yaygın siğillerim yok kesinlikle bu duruma seviniyorum. Tekrarlama da olmadı kısa bir süre olsa da. Umarım siğillerim yayılmaz. Şimdilik tek ümidim bu. Tıraş makinesi kullanmaya başladım makat bölgesini biraz kanattım ondan panik oldum. Siğil yoktu ama tahriş ettim. Ne yapsam elimde patlıyor. Umarım o bölgede nüks emez.

Durum
    Aleyna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

kendi vucuduna 1,5 yada iki sene şans ver temizlenmesine ilk bastan sonra baktın ki olmuyor ahcc kulanmaya basla
    ama bu surede cok iyi beslenmen lazım ve vitamin alabiliyorsan al vitamin c d e zinc b folic acid gibi
    atlatırsın, korkma

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Aleyna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendi vucuduna 1,5 yada iki sene şans ver temizlenmesine ilk bastan sonra baktın ki olmuyor ahcc kulanmaya basla
    ama bu surede cok iyi beslenmen lazım ve vitamin alabiliyorsan al vitamin c d e zinc b folic acid gibi
    atlatırsın, korkma
    Bu sırada makatıma sıçramasından çok korkuyorum. Ayrıca sizce genitalde siğilimin çoğalmaması iyiye işaret mi, sıradan bir durum mu? Siğiller anladığım kadarıyla çok hızlı çoğalıyormuş. Kendimi hangi kategoriye koyabilirim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Aleyna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    atlatırsın, korkma
    Ben de aleynaya katılıyorum, en azından 1 yıl boyunca bağışıklıgını yükseltmek için elinden geleni yap. İyi ve saglıklı beslen, paketli gıdalardan ve stresten uzak dur, sigara varsa bırak, alkol varsa minimuma indir, pozitif düşün ve bol bol gül, gülmek bagısıklıgı yükseltir Bunun dısında kan testi yaptır ve eksik vitaminlerin varsa onlar için takviye al, sigillerden de düzenli olarak kurtul, cinselliği ve epilasyon olarak jileti hayatından bir süre çıkar.

Bunları harfiyen 1 yıl boyunca yap bakalım, sigil durumu olsun genel anlamda nereye gidiyor? 1 yıl sonra bir test yaptırabilirsin. Hala negatif olmamışsan; bu süreçte para biriktirmeye bak; eğer 1 yılın sonunda hala negatif degilsen ahcc'yi dene.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı napacazboyle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sırada makatıma sıçramasından çok korkuyorum. Ayrıca sizce genitalde siğilimin çoğalmaması iyiye işaret mi, sıradan bir durum mu? Siğiller anladığım kadarıyla çok hızlı çoğalıyormuş. Kendimi hangi kategoriye koyabilirim
    Siğiller zamanla cogalmayı durdurur, ama yine de çıkar, bu sebeple şu an cıkması ama cogalmaması özel olarak iyi bir durumu anlatmıyor bize. Sen desen ki 3 aydır sigilim cıkmıyor mesela, o zaman iyiye isaret derdim

Bu Konu için Etiketler