Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ilk defa vücut makinesi kullandım!

Durum
    yeso01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

ilk defa vücut makinesi kullandım!

merhabalar, 2 senedir pozitifim(ertelemeden dolayı) bugün ilk defa philipsin vücut için olan makinesini kullandım ve şaşkına döndüm. Normalde makasla deriyi yandan sıyırarak alıyordum ve birçok yerde kıl kalıyordu veya kıl kökleri biraz uzun duruyordu ama makineyle alınca jiletle almışım gibi oldu. Herhangi bir noktada kanama olmadı veya aşırı tahriş ettiğimi düşünmüyorum(makine tek seferde almadığı için bir yeri tekrar tekrar almak gerekiyor) yine de acaba sıkıntı olur mu diye içime dert oldu. Makine vücut korumalı zaten ama bu kadar net almasını cillop gibi yapması kafamda bir soru işareti oluşturdu.

Sizce bu normal mi ve artık makineyle almaya devam mı etmeliyim(makas bir zulüm)

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: ilk defa vücut makinesi kullandım!

Alıntı yeso01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar, 2 senedir pozitifim(ertelemeden dolayı) bugün ilk defa philipsin vücut için olan makinesini kullandım ve şaşkına döndüm. Normalde makasla deriyi yandan sıyırarak alıyordum ve birçok yerde kıl kalıyordu veya kıl kökleri biraz uzun duruyordu ama makineyle alınca jiletle almışım gibi oldu. Herhangi bir noktada kanama olmadı veya aşırı tahriş ettiğimi düşünmüyorum(makine tek seferde almadığı için bir yeri tekrar tekrar almak gerekiyor) yine de acaba sıkıntı olur mu diye içime dert oldu. Makine vücut korumalı zaten ama bu kadar net almasını cillop gibi yapması kafamda bir soru işareti oluşturdu.

Sizce bu normal mi ve artık makineyle almaya devam mı etmeliyim(makas bir zulüm)
    sigil olan yere degdirmiyorsan sorun olmaz ama yine de eger görücüye çıkmayacaksan tek sefer maks 2.sefer dokundur geç Cillop gibi olmasıan gerek yok hahahaha

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Görücüye çıkmıyoruz zaten iyileşene kadar arya ahahahahah 🤣

Durum
    Bergkamp1859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Lütfen kıllı kalın. Vücudunuzun heryeri çıplak şekilde sokakta yürümüyorsanız kıllı kalmanızın bir sorunu olacağını düşünmüyorum. Kıllarea boşuna üremiyor bir sebebi var. Kıl kesmeyin. Tüy dökücü, jilet, makine kullanmayın. Makasla kıvrımlarınalın

Durum
    yeso01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Bergkamp1859 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lütfen kıllı kalın. Vücudunuzun heryeri çıplak şekilde sokakta yürümüyorsanız kıllı kalmanızın bir sorunu olacağını düşünmüyorum. Kıllarea boşuna üremiyor bir sebebi var. Kıl kesmeyin. Tüy dökücü, jilet, makine kullanmayın. Makasla kıvrımlarınalın
    makasla almak kolay değil ve kısa kesmek istiyorsak tahriş yapıyor uzun kaldığında da çok küçük siğilleri gözden kaçırıyor doktor.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı mukaddes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görücüye çıkmıyoruz zaten iyileşene kadar arya ahahahahah 🤣
    Ahahahah biraz takılayım sana dedim