Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: CİN Evrelerinin İlerleme Hızı

Durum
    Pinkirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: CİN Evrelerinin İlerleme Hızı

Alıntı Delicezeytin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pinkirit merhaba. Evet dün leep oldum. Bu sabah taburcu oldum. Endişelenme basit bi işlem. Ağrım sızım yok kanamam da yok. Sadece başım dumanlı sarhoş gibiyim moralini yüksek tutmaya çalış. Geçecek.. Dua edeceğim sana da..herkese ediyorum.. Yalnız değilsin..
    İyi olmanıza sevindim, inşallah sonucunuz da temiz gelir ❤

Durum
    Delicezeytin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Pinkirit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi olmanıza sevindim, inşallah sonucunuz da temiz gelir ❤
    Teşekkür ederim umarım hepimizin sonuçları temiz gelir ve en kısa zamanda negatifi alırız. Sonra bu lanet olası psikolojiyi iyileştirmeye başlarız.. cinlerden kurtulalım da.

Durum
    Yeni Üye

Arkadaşlar Perşembe günü cin3 yüzünden leep olmuştum. Bugün sonucum cerrahi sınırlar temiz olarak geldi, doktorum 6 ay sonra kontrol dedi. Darısı sonuç bekleyen tüm arkadaşlarıma inşallah ❤

Durum
    Milaperry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Arkadaşlar Perşembe günü cin3 yüzünden leep olmuştum. Bugün sonucum cerrahi sınırlar temiz olarak geldi, doktorum 6 ay sonra kontrol dedi. Darısı sonuç bekleyen tüm arkadaşlarıma inşallah ❤
    Cooook sevindim, darısı @delicezeytin'e ❤️

Durum
    Tecrübeli Üye

@pinkirit sonucunun temiz olmasına yürekten sevindim. Bak ne çok endişe etmiştin daha ilerisi olur mu diye.. Çok sevindim geçmiş olsun.. @milaperry ağzından bal mı damlıyor senin acaba 🧡 yani 1 ay ne arkadaş, ahh beklemekle geçiyor ömrüm.. Neyse sonucu temiz olsun da benimkinin de bekleyelim.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Delicezeytin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @pinkirit sonucunun temiz olmasına yürekten sevindim. Bak ne çok endişe etmiştin daha ilerisi olur mu diye.. Çok sevindim geçmiş olsun.. @milaperry ağzından bal mı damlıyor senin acaba 🧡 yani 1 ay ne arkadaş, ahh beklemekle geçiyor ömrüm.. Neyse sonucu temiz olsun da benimkinin de bekleyelim.
    Çok teşekkür ederim ❤ Senin sonucun neden o kadar geç çıkıyor? İstanbul mısın?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Oooh hadi gözün aydın kurtuldun, bundan sonra çok dikkat et tamam mı, sınırlar negatif ise, tekrar riskli bir hpv kapmazsan nüksetmez, bak ben 5 buçuk veya 6 yıl önce leep oldum, sınırlar negatif gelmişti. Şimdi evliyim falan ama hala nüks etmedi, yani hpv'yi atlattıktan sonra sonra tekrar hpv falan olmazsan, şüpheli ilişkiler yaşamazsan, evlenirsen eşinde de hpv yoksa nüksetmez.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oooh hadi gözün aydın kurtuldun, bundan sonra çok dikkat et tamam mı, sınırlar negatif ise, tekrar riskli bir hpv kapmazsan nüksetmez, bak ben 5 buçuk veya 6 yıl önce leep oldum, sınırlar negatif gelmişti. Şimdi evliyim falan ama hala nüks etmedi, yani hpv'yi atlattıktan sonra sonra tekrar hpv falan olmazsan, şüpheli ilişkiler yaşamazsan, evlenirsen eşinde de hpv yoksa nüksetmez.
    Çok teşekkür ederim.İlk işim aşı olmak olacak, sigarayı zaten bıraktım. Senin adına da çok sevindim ❤

harikasın, sigarayı da bırakmış olman çok iyi

Durum
    Tecrübeli Üye

Çok teşekkür ederim ❤ Senin sonucun neden o kadar geç çıkıyor? İstanbul mısın?
    Antalya'dayım ben. Araştırma hastanesinde leep oldum.süreç biraz daha uzuyor yoğunluktan sanırım. Bekleyeceğim. Burada yüzünü bile görmediğin insanların desteğini almak gerçekten çok kıymetli. 🎈Hepinize böyle kocamaaan sarılasım var. 🧡 Önce Milaperry'nin sonra senin sonuçların umut veriyor bana.. Dilerim ki bugünleri unutup bir daha hatırlamayacagımız zamanlarımız yakındır!

Durum
    monsteran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba , grupta yeniyim pek bilgim olmadığı için buradan yazmak istedim.. yaklaşık 4 yıl önce genital bölgemde traş kısmında siğil çıktı , pek bilgim olmadığı için kendim araştırıp teşhis ettim o sırada nişanlımdada vajina ağzında ve çevresinde birkaç adet olduğunu fark ettik . Cildiyeye gidince bana kriyoterapi ile dondurma nişanlımada lazer ile yakma yapıldı . Daha sonrasında nişanlıma aldara krem verdi 1-2 kere tekrarlayınca kremle düşürdü onlarıda . Şuan evliyiz bende eskisi gibi et beni şeklinde değil ama yassı ve hafif kabarık şekilde 3 -4 tane tekrar fark ettiğim için kriyoterapi yaptırdım eşimide kontrol amaçlı kadın doğuma götürdüm vajina içi temiz dışındada yok fakat çok ufak bi yara varmış bunun için smear testi aldılar 1 hafta oldu hala bekliyoruz ben çok endişeleniyorum kötü birşey çıkarsa diye sizinde deneyiminizle bilgi verebilirmisiniz ?