Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biraz dertleşsek?

Durum
    siyahkugu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Biraz dertleşsek?

27 yaşında bir kadınım ve bu yaşıma kadarki tüm birlikteliklerimde hep mantıklı seçimler yaptım tek kriterim kişilik, sevgi, saygı oldu. Hep ciddi ilişkilerim oldu. Haliyle bu yaşıma dek 2-3 cinsel birlikteliğim oldu sadece. Gelin görün ki geçen yıl korkunç bir adama aşık oldum. Aşk da değil, takıntı saplantı. Bunu kendi çocukluk travmalarımla bağdaştırıyorum çünkü aşık olduğum adamın karakteri ne yazıkki babamın birebir aynısıydı. Bu adam benle ilişkiye girip ertesi gün kayboldu. Sonra öğrendim ki bu adam ekonomik gücünü kullanarak her hafta yeni bi kadınla takılan biriymiş. O dönem çok ağır depresyona girdim ve tam depresyondan çıktım derken bu adamdan tip 16 da dahil toplam 5 tip hpv kaptığımı öğrendim. İlk öğrendiğimde müthiş yıkıldım ama sonra ayağa kalktım psikolojik olarak çok iyi yönettim süreci. Şuan cin1 seviyesindeyim. HPV ile ilgili onu suçlamadım belki onun da haberi yoktur dedim ve evine gidip onla konuşmak istedim. Olan biteni anlattım başka kadınlara bulaştırmaması gerektiğini söyledim anlıyormuş gibi dinledi beni. Akabinde biraz sohbet muhabbet derken sonra naptı biliyor musunuz? Yeniden korunmasız ilişkiye girmek için beni zorladı. Kendimi zor kurtardım kaçtım gittim her yerden engelledim ama bir insan nasıl bu kadar kötü olabilir bunu düşünmek beni mahvediyor. Benden sonra belki onlarca eskortla ilişkiye girmiş olmasına rağmen, tam tedavimin ortasında beni zorladığı şeye bakar mısınız! Hadi bana karşı hiç bir şey hissetmedi tamam, insan olarak da mı bir değerim yoktu gözünde? Uçkuru benim hayatımdan, canımdan bile kıymetli miydi? Hastalıkla birlikte bir de bunun ızdırabını çekiyorum. Kimseye de anlatamıyorum etrafımda sırf evine gittiğim için bile beni yargılayacak insanlar var. O yüzden size içimi dökmek istedim…

Durum
    Milaperry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Biraz dertleşsek?

Merhaba, eminim burada çoğu kişinin böyle bir hikayesi vardır. Yalnız hissedip üzülme.
    Ben de senin gibi seçici davranmama rağmen iğrenç bir insana "takıntı" duydum, aynı senaryo üstelik 16 dahil 5 tıp ben de. Şu an bunları yazarken ayni kişi olabilir mi diye bile düşündüm adhdhsjjs

benden başka kadınlara da bulastirmasin diye haber verdim ama olan birkaç şeyden ben kendisinin bana bile isteye bulastirdigini düşünüyorum örneğin.
    Kimseye bir şey anlatmak zorunda değiliz, biliyoruz ki çoğu kişi tarafından eskort muamelesi göreceğiz. Bu yüzden devlet hastanesine bile gitmeye cekiniyorum.
    Boşver sıkma canını, bu beladan kurtulunca yeni sayfa açacağız

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Milaperry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, eminim burada çoğu kişinin böyle bir hikayesi vardır. Yalnız hissedip üzülme.
    Ben de senin gibi seçici davranmama rağmen iğrenç bir insana "takıntı" duydum, aynı senaryo üstelik 16 dahil 5 tıp ben de. Şu an bunları yazarken ayni kişi olabilir mi diye bile düşündüm adhdhsjjs

benden başka kadınlara da bulastirmasin diye haber verdim ama olan birkaç şeyden ben kendisinin bana bile isteye bulastirdigini düşünüyorum örneğin.
    Kimseye bir şey anlatmak zorunda değiliz, biliyoruz ki çoğu kişi tarafından eskort muamelesi göreceğiz. Bu yüzden devlet hastanesine bile gitmeye cekiniyorum.
    Boşver sıkma canını, bu beladan kurtulunca yeni sayfa açacağız
    Ayyy sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün DD aynı kişi olabilir mi diye düşündüm diyor hahahah
    Neyse ağlanacak halime yeterince güldüysem ciddiyete geçiyorum:d
    Bir an bile “ya atlatamazsam” diye düşünmedim; vücudumuzun bunu yenememesi için hiç bir sebep yok. Başaracağız kaderdaşım & tipdaşım

Durum
    Portakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Geçmiş olsun öncelikle siyah kuğu. İnsanlar bilinçsiz veya milaperry dediği gibi bile isteye bunu yapıyor. Hakeza çevrem de bu hastalık yaşayanlar da dahi en ufak önlem, umursama belirtisi dahi almadım. Kimisi bilinçsiz haberi yok bence bu kesim %20 geçmez, kimisi biliyor fakat önemsemiyor işin nerelere gideceğini karşıdaki ve kendisi için bu kesim de %40 ; diğer %40 bencil kendini dahi düşünmeyen hayvan diyemem hakaret olur hayvanlara… kasıtlı olarak hastalığı yaymaya çalışan müptazeller..

Umarım herkes en yakın zamanda sağlığına kavuşur; bir daha bu hastalık ve hastalıklı zihniyet başına gelmez )

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Portakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun öncelikle siyah kuğu. İnsanlar bilinçsiz veya milaperry dediği gibi bile isteye bunu yapıyor. Hakeza çevrem de bu hastalık yaşayanlar da dahi en ufak önlem, umursama belirtisi dahi almadım. Kimisi bilinçsiz haberi yok bence bu kesim %20 geçmez, kimisi biliyor fakat önemsemiyor işin nerelere gideceğini karşıdaki ve kendisi için bu kesim de %40 ; diğer %40 bencil kendini dahi düşünmeyen hayvan diyemem hakaret olur hayvanlara… kasıtlı olarak hastalığı yaymaya çalışan müptazeller..

Umarım herkes en yakın zamanda sağlığına kavuşur; bir daha bu hastalık ve hastalıklı zihniyet başına gelmez )
    Teşekkür ederim Portakal. Söylediklerin çok doğru, bu kadar önemli ve hayati potansiyeli olan bir konuda toplum olarak nasıl bu kadar bilinçsiz ve cahil kalabildik inanamıyorum. Temel düzeyde bile olsa hem evde hem okullarda cinsel eğitimler verilmeli bence

Durum
    Kıdemli Üye

Ooo eğitime gelecek olursak söylenecek o kadar çok şey var ki hem dediğin gibi bu cinsel konuda eğitim. Hem de bulaşıcı hastalıkları mesela hpv gibi aşı yaptırılması çocuk yaşta (devlet destekli). Bildiğim kadarı ile bir kaç İskandinav ülkesinde var bu uygulama. Keşke ülke sayıları artsa bunu yapan )

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Portakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ooo eğitime gelecek olursak söylenecek o kadar çok şey var ki hem dediğin gibi bu cinsel konuda eğitim. Hem de bulaşıcı hastalıkları mesela hpv gibi aşı yaptırılması çocuk yaşta (devlet destekli). Bildiğim kadarı ile bir kaç İskandinav ülkesinde var bu uygulama. Keşke ülke sayıları artsa bunu yapan )
    Ya zihniyetine eğitimine güvendiğim bir çok kişiye bile bu konuyu açtığımda aa aşı var mıymış? Aa bu kadar yaygın mıymış? Gibi cevaplar aldığım enteresan bir dönemden geçiyorum. Kaldı ki doktorlar arasında bile HPV ile ilgili her kalemde fikir ayrılığı var. Örneğin bir kısmı diyor ki pozitifken de aşı olun diğerleri diyor ki negatifi bekleyin vs vs çok okuduk burda, herkesin doktoru her konuda ayrı telden çalıyor. Ben güya Anadolu yakasının en bilindik özel hastanelerine gittim tüm doktorlar diyordu ki HPV testine hiç gerek yok daha 30 yaşın altındasınız. Sonra ben testlerimi başka yerde kendi başıma bi yaptırdım aman allahım 5 tip HPV mi dersin CİN 1 mi dersin siğiller mi dersin. Doktorların yüzü kızarmıştı.

Durum
    Milaperry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı siyahkugu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayyy sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün DD aynı kişi olabilir mi diye düşündüm diyor hahahah
    Neyse ağlanacak halime yeterince güldüysem ciddiyete geçiyorum:d
    Bir an bile “ya atlatamazsam” diye düşünmedim; vücudumuzun bunu yenememesi için hiç bir sebep yok. Başaracağız kaderdaşım & tipdaşım
    Psikolojini ve inancını yüksek tutmana sevindim, darısı başıma

İnşallah dediğin gibi olur 🙏

Durum
    metaxa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

aşıyı abd de yaptırmayı düşünüyordum ama ani ölüm vs gibi komplikasyonları olabiliyor denildi bir de bazı doktorlar aşının koruma sağladığına dair bütün yazılı materyalleri aşıyı üreten firmaların fonladığını söylemesi kuşkuyu arttırdı. oysa ne çok isterdim böyle bir aşı olsun korkmadan rahat hareket edebilsek...

Durum
    Kıdemli Üye

Doktorlara kaldığından benim süreç 2 sene oldu negatif olamadım. O kadar doktor çevrem var. Gittik surp a üşenmedik köprü geçtik aylarca.. ooo adam ne takviyesi, me tiplemesi jilet kanatmadıktan sonra sorun yok ne bileyim daha neler neler. Ama inanmakta ki en büyük etkenim 1 kere yaktırdım siğilleri ilk gitmem ile. Sonrasında tek tük çıktığından bana bitecek normalde 2 3 5 kez yakılıyor denince tamamen teslim oldum. Halbuki burayı da dışardan takipteydim. Baktım olacak gibi değil bu sefer üye olup sizlerin yoldan yürümeye başladım. )