Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sevgilime pozitif olduğumu soylemeli miyim?

Durum
    Lateralrise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Sevgilime pozitif olduğumu soylemeli miyim?

@pisman

Hayir öyle birşey yok, negatif olduktan sonra nuks etmez hpv. Gitmisse gitmiştir vücuttan. Kalıcı değildir

Durum
    Tecrübeli Üye

Edit:

Söyledim arkadaşlar. Yanimdaymis gibi davrandığı çok belliydi. Korktu. Hemen ayrıldım hiç uzatmadan. Trip mrip attı beni yanlış anlıyorsun ben yanındayım vs vs gibilerinden. Hiç dinlemedim bile. Doğru tektir. Evelemeye gevelemeye gerek yok. Bazı tepkiler bariz belli eder kendisini.

Size tavsiyem hiç kimsenin seviyorum demelerine asla asla inanmayın. İyi günde herkes var. Önemli olan düştüğünde nasıl davrandıkları. Bu hayatta düşmez kalkmaz bir Allah'tır, bu şekilde davrananlarin garantisi yok. İleride ne yaşarlar bilinmez ama bence kimse kimseyi bulasririci hastalık taşıyor diye incitmemeli, vebali muamelesi yapmamalı..

Neyse. Çok bağlanmadan bitti gitti. Kurtuldum. Üzerimden bir yuk kalktı. Artık sadece tedavime odaklanacagim

Durum
    azulv2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

lateral biraz dertleşmek istermisin.. aynı şey başıma geldi.. bi süre önce seni anlıyabiliyorum ..

Durum
    Milaperry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Lateralrise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edit:

Söyledim arkadaşlar. Yanimdaymis gibi davrandığı çok belliydi. Korktu. Hemen ayrıldım hiç uzatmadan. Trip mrip attı beni yanlış anlıyorsun ben yanındayım vs vs gibilerinden. Hiç dinlemedim bile. Doğru tektir. Evelemeye gevelemeye gerek yok. Bazı tepkiler bariz belli eder kendisini.

Size tavsiyem hiç kimsenin seviyorum demelerine asla asla inanmayın. İyi günde herkes var. Önemli olan düştüğünde nasıl davrandıkları. Bu hayatta düşmez kalkmaz bir Allah'tır, bu şekilde davrananlarin garantisi yok. İleride ne yaşarlar bilinmez ama bence kimse kimseyi bulasririci hastalık taşıyor diye incitmemeli, vebali muamelesi yapmamalı..

Neyse. Çok bağlanmadan bitti gitti. Kurtuldum. Üzerimden bir yuk kalktı. Artık sadece tedavime odaklanacagim
    Belki de hayırlısı budur. Zaten çok hassas bir psikoloji içindeyiz, bircogumuz kendimizi yeteri kadar suçlayıp kendi kendimizi yipratiyoruz. Bir de başka birinin bize kötü bakıp yargılamasına, kötü bakmasına gerek yok. Geçmiş olsun umarım hepimiz atlattigimizda yeni bir sayfa açacağız

Durum
    Tecrübeli Üye

@milaperry ,
    Evet hayırlısı böyle tabi ki zor günde böyle yapanla ömür birlestirmek gibi korkunç bir durumun içine dusebilirdim bilmeden.. İnsanlara fazla dürust olmicaksin işte, gerçekten haketmiyorlar.

Psikolojimiz dediğin gibi zaten bozuk bir de böyle önyargılı dengesizlerle ekstra bozmaya gerek yok. Sizin konulara baktım da aynı tarihlerde pozitif tanısı almışız bende de 16 var. İnşallah atlatacaz bugünleri de mücadeleye devam. ❤️

Durum
    Milaperry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@milaperry ,
    Evet hayırlısı böyle tabi ki zor günde böyle yapanla ömür birlestirmek gibi korkunç bir durumun içine dusebilirdim bilmeden.. İnsanlara fazla dürust olmicaksin işte, gerçekten haketmiyorlar.

Psikolojimiz dediğin gibi zaten bozuk bir de böyle önyargılı dengesizlerle ekstra bozmaya gerek yok. Sizin konulara baktım da aynı tarihlerde pozitif tanısı almışız bende de 16 var. İnşallah atlatacaz bugünleri de mücadeleye devam. ❤️
    İnşallah öyle olacak❤️

Durum
    UsluCocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Pişman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaşlanınca o zmn siğil çıkarıp duracak mıyız??
    Bu bana da saçma geliyor ancak doktorlar 5 dakikada bir hasta aldıkları için bilemiyorum.

Benim biraz korktuğumu görünce, erkeklere bir şey olmuyor zaten toplumun yarısından çoğu HPV li, 3 kişi ile birlikte olsan yine HPV kapardın dedi.

Bilemiyorum 🤷🏻

Durum
    bir.iki.minik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşlar herkese merhaba, geçen sene ağustos ayında test verip hpv 16 testimin pozitif olduğunu öğrendim. Sonrasında psikolojik durumların ağır olduğunu hepimiz biliyoruz. Hayatıma kimseyi almamıştım. Şimdilerde erkek arkadaşım var. Başlarda aramızın iyi olacağını düşünmemiştim. Fakat erkek arkadaşımla aramız iyi olmaya başladı ve bu durumu anlattım. Hiç sorun etmedi ve hala ilişkimize devam ediyoruz. Onun bana olan sevgisine ve bana olan saygısına inanıyorum. Ama benim yüzümden kendisi de şu anda pozitif olma ihtimali var. Erkek arkadaşım için test yaptırabileceğimiz bir yer arıyoruz. İzmir’de bildiğiniz bir hastane ya da bir kurum var mı ? Güvenilir bir doktor bulmak istiyoruz. Çünkü ben ne yaptıysam negatife dönemedim. Tekrar test verdim ve testim yine pozitif olduğunu öğrendim. İkimiz için bu süreci nasıl ilerleteceğimizi bilmiyorum. Bu konularda yardımcı olabilecek biri var mı ?

Durum
    İsimsizhasta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar, biraz dertleşelim....

16 , 18 dahil olmakla diğer yüksek riskli tiplerden pozitifim. Smear ASCUS. Kolposkopi + Ecc yapacaklar yarın.

Neyse gelelim meseleye. Hayatımda birisi var, durumumu az buçuk biliyor ama hpv kaynaklı olduğunu bugüne kadar hiç söylemedim. Onu seviyorum. Ama malumunuz, tasidigim tipler öyle vücuttan kolay kolay atilabilen, zararsız şeyler değiller. Önümde uzun bir yol var. Sonu ne olacak muamma. Sizin fikirlerinizi almak istiyorum, sizce ona hpv pozitif olduğumu soylemeli miyim? Ben söyleyip ayrılmayı planlıyorum ama burada benim gibi bu süreci yaşamış arkadaşların fikirlerini de almak istedim. Siz açıkladıniz mi, nasıl yaptınız vs. Şimdiden çok teşekkürler....
    Tatlım bende yeni bir ilişkiye başladım ve bu hastalığın bana eski sevgilimden bulaştığını düşünüyordum
    Ve yeni iliskimde ilk isim bunu korkarak bile olsa şimdiki sevgilime söylemek oldu
    Ve bana çok destek oldu anlayışla karşıladı hatta test yaptirmam için bana en büyük desteği o sağladı dürüst ol
    Seni seven zaten her türlü yanında oluyor merak etme
    Sevmeyen insani zincirle bağlasan bile tutamazsin

Durum
    Tecrübeli Üye

@isimsizhasta merhabalar ❤️ Sizin adınıza çok çok sevindim 🙏🏻 Hpv hastaları için moral önemli. O insan böyle bir durumda bile yaninizdaysa doğru insan plabilir