Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv 45

Durum
    Kolluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv 45

Dün teşhisim konuldu. Hiçbir şikayetim yoktu smear testinde belli oldu. Şoklardayım.
    Serviyal sitoloji normal denildi raporda da öyle yazıyor. Şuan acil dr a gitmemen 6 ay sonra gitmem gerektiğini söylediler ketemdeki hekim.
    Doğru yönlendiriliyor muyum öğrenmek istedim. Sigarayı kesinlikle bırakmam gerektiğini ayrıca bağışıklığıma dikkat ettikten 6 ay sonra kadın Doğum’a gitmem gerekiyormuş. Sizce Ne kulllanmalıyım. Ne kadar kullanmalıyım lütfen yardım edermisiniz.

Durum
    Yeni Üye

Cevap: Hpv 45

Hpv 45 geçiren arkadaşlar var mı yardımcı olabilir misiniz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Öncelikle forumda 2 başlık üst üste açamazsınız, yasak. Açtığınız diğer başlığı sildim, forumu özenli kullanmanızı tavsiye ederim belli başlı kuralları var buranın.

Ben hpv 45 sahibi olmadım hiç, sorunuzun cevabına gelirsek.
    Ahcc'yi araştırabilirsiniz ama her şeyden önce hpv tipiniz netleşsin. Özel laboratuvarlarda hpv genotipleme yaptırın ve 14 tipe baktırın derim. Fiyat alabilirsiniz arayıp, gelişim tıp lab, mavi lab, ahenk lab iyidir. Bulundugunuz aile hekimligi yapıyor mu bilmiyorum bir sorarsınız siz de.
    Sağlıklı beslenme düzeni cok önemli, sigara varsa bırakın, cinsel hayat ve cinsel teması bir süre hayatınızdan uzak tutun ve eger epilasyon olarak genital bölgeye jilet kullanıyorsanız jileti bırakıp makasla kısaltabilirsiniz, cok gereken durumlarda tüy dökücü kullanabilirsiniz.

Durum
    Yeni Üye

Tip 45 kesin. Tekrar baktırmak neden anlamadım. Siğil yok. Bugün sitede yayınlanan time adlı ahcc satın aldım. 6 ay kullanmam gerekiyormuş.

Durum
    Yeni Üye

İlk yazdım sonra yayınlanmadığını fark edince tekrar yazdım. Kusura bakmayın sanırım nette sorun oldu

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Kolluk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tip 45 kesin. Tekrar baktırmak neden anlamadım. Siğil yok. Bugün sitede yayınlanan time adlı ahcc satın aldım. 6 ay kullanmam gerekiyormuş.
    ay kusura bakmayın tip 45 oldugunu bi anlık unutun tipinize baktırın yazmışım, tekrar baktırmanıza gerek yok pardon

Durum
    Yeni Üye

Bu arada yeni bir ilaç çıkmış bilginiz var mı kondıxıl ismi. Ecz ürünü ve hpv tedavisinde kullanılıyor Muş. Bilginiz var mı

Durum
    siyahkugu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bu arada yeni bir ilaç çıkmış bilginiz var mı kondıxıl ismi. Ecz ürünü ve hpv tedavisinde kullanılıyor Muş. Bilginiz var mı
    Ben duymadım şahsen, ama içeriğine baktım ilaç değil de takviye edici gıdaymış. İçeriğinde selenyum, yeşil çay ekstresi, meyan kökü Kuersetin(antioksidan) ve hesperidin(turunçgillerde bulunan bir glikozit) varmış. Ben yeşil çayı kendim yapıp içiyorum günde 2 büyük kupa şeklinde. Selenyum vs bunları da zaten kullanıyordum. Ama tabi böyle tek kapsül şeklinde zahmetsiz olabilir sizin için doktorunuz önerdiyse alın.

Durum
    Yeni Üye

Sizin tip ne dir ne kadar süredir tedavi oluyorsunuz.

Durum
    siyahkugu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Sizin tip ne dir ne kadar süredir tedavi oluyorsunuz.
    Ne ararsan var 6,16,42,56,31 1 aydır tedavim başladı

Bu Konu için Etiketler