Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biorezonans tedavisi/Dr önerisi

Durum
    Milaperry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Question Biorezonans tedavisi/Dr önerisi

Herkese merhaba,
    Dün itibariyle tıp 16 dahil olmak üzere beş yüksek riskli gruptan pozitif olduğumu öğrendim.
    Test vermemle birlikte doktorumun onerisi ile deflagyn ve aldara krem kullanmaya başlamıştım. Bu forum sayesinde yine test verdiğim günden beri çinko ve ahcc de kullanıyorum. Neyse ki smear testim negatif, galiba olaya erken uyandım.
    Sigillerim küçüktü, krem ve elma sirkesi ile birkaç tane dışında hepsi döküldü. Umarım yenisi çıkmaz
    Psikolojim inanılmaz bozuk. Gece gündüz bu forumu okurken biorezonans tedavisi ile tıp 16yi negatif yapan kullanicilari okudum. Her şeyi deneyeceğim bu süreçte.
    Bu sebeple Ankara'da bu konuda uzman bir doktor arıyorum. Yardımci olursanız çok sevinirim.

Durum
    UsluCocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Biorezonans tedavisi/Dr önerisi

Selamlar

Elma sirkesi olarak hangi marka kullandınız?

Uygulamanız nasıl oldu? Siğiller beyazlayarak mı düştü, kararak mı?

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı UsluCocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar

Elma sirkesi olarak hangi marka kullandınız?

Uygulamanız nasıl oldu? Siğiller beyazlayarak mı düştü, kararak mı?
    Merhaba, efor marka kullandım. Beyazlayarak yok oldu

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Milaperry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, efor marka kullandım. Beyazlayarak yok oldu
    Cevap için çok teşekkür ederim!

Umarım kısa sürede kurtuluruz, ben Verrutol kullanıyorum.

Verrutol üzün sure kalırsa 6-8 saat, siğillerim beyaz. Kısa sure kalırsa 3-4 saat siğillerim siyah oluyor.
    Ayrıca Verrutol uhu gibi olduğu için kıllara yapışıyor, benim için en zorlayıcı kısmı bu.

Ankara'da birkaç devlet hastanesinde cildiye bölümüne gittim ama doktorlar pek yakından ilgilenmiyorlar. (Hatta son gittiğim Molluskum lezyonlarını görüp, HPV yi görmemişti, Molluskum u çay ağacı yağı ile geçirdim bu arada)

2-3 siğilimi görüp kriyo sıkan doktordan sonra eve gelip baya baya 10-12 siğil görmüştüm mesela.

Ya özele gitmek lazım (fahiş ücret istediklerini okuyoruz) veya evde hepsini işaretleyip gitmek lazım )

MHRS den randevu bulmak bir dert, randevunun 1 ay sonraya verilmesi bir dert.. :/

Durum
    Kıdemli Üye

Cevap için çok teşekkür ederim!

Umarım kısa sürede kurtuluruz, ben Verrutol kullanıyorum.

Verrutol üzün sure kalırsa 6-8 saat, siğillerim beyaz. Kısa sure kalırsa 3-4 saat siğillerim siyah oluyor.
    Ayrıca Verrutol uhu gibi olduğu için kıllara yapışıyor, benim için en zorlayıcı kısmı bu.

Ankara'da birkaç devlet hastanesinde cildiye bölümüne gittim ama doktorlar pek yakından ilgilenmiyorlar. (Hatta son gittiğim Molluskum lezyonlarını görüp, HPV yi görmemişti, Molluskum u çay ağacı yağı ile geçirdim bu arada)

2-3 siğilimi görüp kriyo sıkan doktordan sonra eve gelip baya baya 10-12 siğil görmüştüm mesela.

Ya özele gitmek lazım (fahiş ücret istediklerini okuyoruz) veya evde hepsini işaretleyip gitmek lazım )

MHRS den randevu bulmak bir dert, randevunun 1 ay sonraya verilmesi bir dert.. :/
    Çok gecmis olsun henüz sigillerle ilgili bir işlem yaptırmadım bu süreçte çok yeniyim.
    Bekar bir kadın olarak devlet hastanesine gitmeye çekiniyorum. Şu iki haftalık süreçte ilaçlarla birlikte odedigim ücret kolposkopi ile 10 bin olacak. Ne yapacağımı şaşırdım.
    Elma sirkesini test verdiğim doktor onermisti, küçük ve az işlem yapmayalım hemen dedi. et beni gibi olanlar gitti fakat şimdi sanki sivilce gibi oluşmaya başladı gibi geliyor. Ya da paranoyak oldum bilmiyorum.
    Nasıl uygulandığimi da sormussunuz görmemisim: pamuklara döküp siğillerin üzerine pansuman yapıp yapıştırdım. Dayanabildigim kadar dayandım. (Kaynaklar 8 saat diyor)
    Ama belli ki bu kalıcı bir çözüm olmayacak. Ne yapacağım bilmiyorum.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Milaperry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok gecmis olsun henüz sigillerle ilgili bir işlem yaptırmadım bu süreçte çok yeniyim.
    Bekar bir kadın olarak devlet hastanesine gitmeye çekiniyorum. Şu iki haftalık süreçte ilaçlarla birlikte odedigim ücret kolposkopi ile 10 bin olacak. Ne yapacağımı şaşırdım.
    Elma sirkesini test verdiğim doktor onermisti, küçük ve az işlem yapmayalım hemen dedi. et beni gibi olanlar gitti fakat şimdi sanki sivilce gibi oluşmaya başladı gibi geliyor. Ya da paranoyak oldum bilmiyorum.
    Nasıl uygulandığimi da sormussunuz görmemisim: pamuklara döküp siğillerin üzerine pansuman yapıp yapıştırdım. Dayanabildigim kadar dayandım. (Kaynaklar 8 saat diyor)
    Ama belli ki bu kalıcı bir çözüm olmayacak. Ne yapacağım bilmiyorum.
    Ben 25 yaşındayım, doktorlar bekarım diyince bana da şöyle bir bakıyorlar. Cevabını bilerek de olsa 'evli misin?' diye soruyorlar.

Bence çekinecek bir şey yok. Ben ilk HPV olduğumda seninle aynı duyguları yaşamıştım. Ancak o kadar yaygın bir virüsmüş ki bazen çoğu kişi farkında bile olmayabiliyor.

Ama hiçbir zaman yılmak yok. HPV bir oyun, kaybetmemek için bağışıklığını ve moralini yüksek tutacaksın

Bunun için immuneks, propolis, ahcc kullananlar var. Sigara içiyorsan azaltabilir veya bırakabilirsin.

Ücret hakkında net bilgim yok, devlette kriyo ücretsiz diye biliyorum. @arya bu konuda daha bilgili.

Sevgiler

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ben 25 yaşındayım, doktorlar bekarım diyince bana da şöyle bir bakıyorlar. Cevabını bilerek de olsa 'evli misin?' diye soruyorlar.

Bence çekinecek bir şey yok. Ben ilk HPV olduğumda seninle aynı duyguları yaşamıştım. Ancak o kadar yaygın bir virüsmüş ki bazen çoğu kişi farkında bile olmayabiliyor.

Ama hiçbir zaman yılmak yok. HPV bir oyun, kaybetmemek için bağışıklığını ve moralini yüksek tutacaksın

Bunun için immuneks, propolis, ahcc kullananlar var. Sigara içiyorsan azaltabilir veya bırakabilirsin.

Ücret hakkında net bilgim yok, devlette kriyo ücretsiz diye biliyorum. @arya bu konuda daha bilgili.

Sevgiler
    Benim devlet hastaneleri ve işleyişleri hakkında hiç bilgim yok maalesef, ben hpv oldugumdan beri o dönem için ya tıp merkezleri ya da özel hastaneleri tercih ettim. Tıp merkezleri daha uygun fiyatlı oluyor aklınızda olsun.

Bu Konu için Etiketler