Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yar saçların lüle lüle hpv sana güle güle

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

yar saçların lüle lüle hpv sana güle güle

merhabalar
    ketemden negatif sonuç çıkmasıyla beraber üzerimden büyük ölçüde yük kalkmıştı, bugün kolposkopiye gittim karşıma muhteşem bi doktor çıktı boyalarla baktı ve boyar madde minicik bi yerde değişim verdi, daha önceki kolposkopilerde çepeçevre renk değişimi oluyordu. biz y,ne de ecc kanaldan biyopsi aldık her ihtimale karşı o da 1 ay sonra gelicek inanıyorum ki temizleniş ya da gerilemiş olacaktır.
    endoservikste cin2 vardı deyince leep oldun mu dedi hayır kabul etmedim dedim İYİ YAPMIŞSIN dedi! son çalışmalara göre leep cin3 ten itibaren öneriliyormuş cin2 ye leep yapılması eski bir bir uygulamaymış. size ne demiştim? o doktorların gerizekalı oldugunu söylemiştim. yanında daha asistanımsı bi doktor vardı boya reaksiyon göstermeyince bir daha sordu SİZ OPERASYON MU OLDUNUZ? DEDİM hayır!
    bu başıma gelen felaket bir sene geçirdim gerçekten
    forumda yazan herşeyi denedim her takviyeden kullandım hangisi fayda etti bilemiyorum ben hepsini kullandım ahcc dendi immütor yeşil çay sarımsak propolis biorezonas buhar banyosu taburesi, aşı, .. bi tek tedavi diye dayattıkları o operasyonu olmadım onun dışında DOKTORLARIN BAHSETMEDİĞİ HER TEDAVİYİ DENEDİM. insanlara çok gücendim ağladım hassastım daha da kırılgan oldum hpv yi atlatan ve psikolojisini toparlamaya çalışanlar da bu başlıkta toplanalım mı

Durum
    Kıdemli Üye

Cevap: yar saçların lüle lüle hpv sana güle güle

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Çok ama çok sevindim! Geçmiş olsun umuyorum ki CIN de bitecek ya da çoktan bitti. Ben negatif olmuşumcasına ferahlık geldi içime okurken

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Çok geçmiş olsun. Senin adına çok sevindim
    Kötü günler geride kaldı

Durum
    UsluCocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Sizin adınıza çok sevindim

Geçmiş olsun, darısı başımıza :')

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhabalar @iptal ediyorum

Dün forumda bir problem oluştuğu için pek giremedim, ancak görebildim yazını, sürecini zaten biliyorum, negatif olduguna da çoook sevindim, artık yeni hayat yolculugunda basarılar dilerim bizi unutma, buraya ara sıra gel ve dikkatli ol bundan sonrası için, kimsenin alnında hpvliyim yazmıyor, kimse çok fazla ilişki yaşadığı için bu virüsü almıyor, bazen tek bir kişi hayatımıza girse de bu virüs bizi buluyor. Mesela ben dikkatli olucam diye tesadüfi olarak evlendim hahahahaha, şaka bir yana sadece evleneceğim adama şans vermişim doğru bir şey yapmışım yani

Durum
    OldNova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Geçmiş olsun hangi tip vardı sizde? Ne kadar sürdü negatif olmanız? Bir de deflagyn jel kullandınız mı?

Durum
    Kıdemli Üye

Deflajel kullanmayı düşünebilirdim ama onu denemedim; hücreler gene alarm verseydi fitil denemeye haZırlanıyordum servikal displaziyi iyileştirdiği vaad eden iside diye bir şey var o da aklımdaydı
    Son aylarda yaptırmış oldugum iki farklı simirin yalancısıyım negatif oldun diyor; şimdi bir de biyopsiye bakıcam hpv yi sildiğime iyice emin olmam şart. Geldiği yere geri göndericem

Durum
    Kıdemli Üye

Gözüm beynim negatif raporunu gördü ama işlem yapmadı sevinçten havalara uçmadı garip bi psilolojideyim ayrıca inanmayacaksınız ama cinsellik minsellik bir daha yakınıma yaklaşamayacak hissi baya sağlam

Durum
    azulv2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

çok geçmişler olsun inanılmaz mutlu oldum .. kendiinize zaman verin herşey düzelicek hayırlı bayramlar..