Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc deneyini yapan doktorla maillestim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ahcc deneyini yapan doktorla maillestim

Evet arkadaşlar merhabalar,

Ahcc deneyini yapan ve hpv konusunda hala süren çalışmaları yürüten doktor Judith Smith ile mailleştim. Daha önce de yazışmıştık, sağolsun herkese cevap veriyor maksimum 2-3 günde, ne güzel kadın

- ahcc konusunda bilimsel kazanım/kanıtlanma olayı 2018'de bitecek diye duymuştum? dedim.

Yazışmaları kopyalıyorum buraya:

From: Benim mail adresim
    Sent: Tuesday, May 30, 2017 10:41 AM
    To: Smith, Judith A <Judith.Ann.Smith@uth.tmc.edu>
    Subject: YNT: HELLO DEAR DOCTOR JUDİTH SMİTH

Hello dear sweet doctor,

Thank you very much for your answer. I have a website and blog related to hpv in Turkey. (very comprehensive)
    You can look from here if you want: www.hpvliyiz.com (but my website is turkish language) Also you can find my ahcc writings in my website. And yes sure i would like to join donation if I become hpv negative. And when will those searches finished? I have heard finishing in 2018?
    Son cümlemde; bu araştırmalar ne zaman bitecek? ben 2018 yılında diye duydum diyorum. Öncesinde de bak hele benim websitem var hpv ile ilgili filan diyorum

---------------------------
    (Doktorun cevabı aşağıdaki)

Thank you, unfortunately I do not know the Turkish language. Our studies are ongoing but yes we hope to have data to share in 2018. (Teşekkürler maalesef türkçe bilmiyorum güzel kızım Bizim çalışmalarımızı evet hala devam ediyoruz ve 2018 de paylaşmayı umuyoruz.)

Best,
    Dr. Smith

Judith A. Smith, Pharm.D., BCOP, CPHQ, FCCP, FISOPP
    Associate Professor
    Director, WHIM Research Program

McGovern Medical School
    Part of UTHealth | The University of Texas Health Science Center at Houston
    Women’s Health Integrative Medicine Research Program
    Department of Obstetrics, Gynecology, and Reproductive Sciences
    6431 Fannin Street | Rm 3.152 | Houston, TX 77030 |
    713 500 6408 tel | 713 5005474 fax|
    Email: Judith.Ann.Smith@uth.tmc.edu
    Department of Obstetrics, Gynecology and Reproductive Sciences | Women’s Health Integrative Medicine Research Program - McGovern Medical School

Hadi yine iyiyiz 2018'e az kaldı.

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Cevap: Ahcc deneyini yapan doktorla maillestim

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar merhabalar,

Ahcc deneyini yapan ve hpv konusunda hala süren çalışmaları yürüten doktor Judith Smith ile mailleştim. Daha önce de yazışmıştık, sağolsun herkese cevap veriyor maksimum 2-3 günde, ne güzel kadın

- ahcc konusunda bilimsel kazanım/kanıtlanma olayı 2018'de bitecek diye duymuştum? dedim.

Yazışmaları kopyalıyorum buraya:

From: Benim mail adresim
    Sent: Tuesday, May 30, 2017 10:41 AM
    To: Smith, Judith A <Judith.Ann.Smith@uth.tmc.edu>
    Subject: YNT: HELLO DEAR DOCTOR JUDİTH SMİTH

Hello dear sweet doctor,

Thank you very much for your answer. I have a website and blog related to hpv in Turkey. (very comprehensive)
    You can look from here if you want: www.hpvliyiz.com (but my website is turkish language) Also there are find about my ahcc writes. And yes sure i would like to join donation if I become hpv negative. And when will those searches finished? I heard in 2018?
    Son cümlemde; bu araştırmalar ne zaman bitecek? ben 2018 yılında diye duydum diyorum. Öncesinde de bak hele benim websitem var hpv ile ilgili filan diyorum

---------------------------
    (Doktorun cevabı aşağıdaki)

Thank you, unfortunately I do not know the Turkish language. Our studies are ongoing but yes we hope to have data to share in 2018. (Teşekkürler maalesef türkçe bilmiyorum güzel kızım Bizim çalışmalarımızı evet hala devam ediyoruz ve 2018 de paylaşmayı umuyoruz.)

Best,
    Dr. Smith

Judith A. Smith, Pharm.D., BCOP, CPHQ, FCCP, FISOPP
    Associate Professor
    Director, WHIM Research Program

McGovern Medical School
    Part of UTHealth | The University of Texas Health Science Center at Houston
    Women’s Health Integrative Medicine Research Program
    Department of Obstetrics, Gynecology, and Reproductive Sciences
    6431 Fannin Street | Rm 3.152 | Houston, TX 77030 |
    713 500 6408 tel | 713 5005474 fax|
    Email: Judith.Ann.Smith@uth.tmc.edu
    Department of Obstetrics, Gynecology and Reproductive Sciences | Women’s Health Integrative Medicine Research Program - McGovern Medical School

Hadi yine iyiyiz 2018'e az kaldı.
    Arya merak ettiğim konu şu aslında. Dr Judith çalışmasını bilimsel olarak yayınladığında ne değişir ?

a-) AHCC , HPV tedavisinde etkili bir yöntemdir. Ancak kesin başarı sağlamaz. atıyorum %90 oranında başarı v.s
    b-) AHCC , HPV tedavisinde rastlantısal sonuçlar oluşturmuştur mu ?
    c-) AHCC ve X ( bilinmeyen ) maddesi bileşeni ile hazırlanan krem, ilaç v.s 6 aylık uygulandığında virüs negatif olmaktadır.
    d-) Yahut AHCC günde 3gr değil de x gr alındığından mı etki eder.

acaba nasıl bir sonuç olur?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

b yi arya nerden bilecek acaba sanki buluşu arya yapıyor güldürdü velhasıl 2018 e kadar atmazsak 2018de ahccye baslarım bende ))

Durum
    Admin

Alıntı elturco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya merak ettiğim konu şu aslında. Dr Judith çalışmasını bilimsel olarak yayınladığında ne değişir ?

a-) AHCC , HPV tedavisinde etkili bir yöntemdir. Ancak kesin başarı sağlamaz. atıyorum %90 oranında başarı v.s
    b-) AHCC , HPV tedavisinde rastlantısal sonuçlar oluşturmuştur mu ?
    c-) AHCC ve X ( bilinmeyen ) maddesi bileşeni ile hazırlanan krem, ilaç v.s 6 aylık uygulandığında virüs negatif olmaktadır.
    d-) Yahut AHCC günde 3gr değil de x gr alındığından mı etki eder.

acaba nasıl bir sonuç olur?

Nasıl bilimsel olarak ne degişir, kanıtlanmış olur

a) Kesin başarı saglamasa da yüzdesi ve hangi tiplerde daha basarılı oldugu az çok belirlenir. Zaten hpv'yi kesin şekilde silen bir şey yok ki hala birçok doktor ömür boyu kalıyor sadece uyuyor derken....

b) Oluşturduğu elbet olmuştur ama ben bunun sürekli veya herkes de oldugunu sanmıyorum. Mesela zaten hpv gerilemeye girmiştir, ahcc takviye olunca hemen negatif olmuş olunabilir gibi..

c) Bunu bilmiyorum hakikaten.

d) 3 gr alınması onerılıyor ve deneylerde de bu sekılde yapılınca negatif cıkıyor, 3 gr'dan az olmaması lazım esasen.

Durum
    Admin

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    b yi arya nerden bilecek acaba sanki buluşu arya yapıyor güldürdü velhasıl 2018 e kadar atmazsak 2018de ahccye baslarım bende ))
    elimden geldiğince yavru ama evet 2018 başında ya da sonunda kesinleşmiş olacak.

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepeve ciğim beni hiç anlamıyorsun arya ile sadece fikir istişaresi yapıyorum.

Bu Konu için Etiketler