Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu konu da benim olsun :)

Durum
    UsluCocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Bu konu da benim olsun :)

Portakal cevabın için teşekkür ederim. 😊

Evet arkadaşlar çok önemli bir duyuru yapacağım, siğillerin öldüğünü gördükten sonra hemen hemen hepsine uyguladım.

Başta penisim çok kötü bir şekilde görünüyordu :/ Ancak zamanla tüm siğillerim 2-3 gün içinde öldü ve siyah yaraları kaldı, ardından şuan onlarda yavaş yavaş gitmeye ve iyileşmeye başladı.

Şimdi güçlü ışık altında, telefon kamerası ile zoom yapınca ancak ufak tefek hpv kalıntıları görüyorum.. veee uzun zaman sonra makineyle tıraş edebildim, bunun için çok mutluyum cidden.

Bir süre belki hiçbir zaman jilet kullanmayacağım sanırım. Makine oldukça sıfır alıyor gibi.

Kalanlar için asit testi yapabilirsem asit testi yapacağım veya uygun bir ara pamuğa elma sirkesi döküp (asidik) gece yatacağım bakalım sabaha beyazlayan olacak mı diye.

Şu sıralar çok iyi gidiyor, gerçekten çok mutluyum. Umarım bir daha çıkmazlar.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı UsluCocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Portakal cevabın için teşekkür ederim. 😊

Evet arkadaşlar çok önemli bir duyuru yapacağım, siğillerin öldüğünü gördükten sonra hemen hemen hepsine uyguladım.

Başta penisim çok kötü bir şekilde görünüyordu :/ Ancak zamanla tüm siğillerim 2-3 gün içinde öldü ve siyah yaraları kaldı, ardından şuan onlarda yavaş yavaş gitmeye ve iyileşmeye başladı.

Şimdi güçlü ışık altında, telefon kamerası ile zoom yapınca ancak ufak tefek hpv kalıntıları görüyorum.. veee uzun zaman sonra makineyle tıraş edebildim, bunun için çok mutluyum cidden.

Bir süre belki hiçbir zaman jilet kullanmayacağım sanırım. Makine oldukça sıfır alıyor gibi.

Kalanlar için asit testi yapabilirsem asit testi yapacağım veya uygun bir ara pamuğa elma sirkesi döküp (asidik) gece yatacağım bakalım sabaha beyazlayan olacak mı diye.

Şu sıralar çok iyi gidiyor, gerçekten çok mutluyum. Umarım bir daha çıkmazlar.
    Evet önemli duyuruyu unutmuşum. 😅

Ben penisimin kenarındaki minnaklara kürdanla sürerken haliyle erekte olmadığınız için testislerinize verrutol gelebiliyor.

Cidden can yakan bir durum, saç kurutma makinesi veya yelpaze ile mutlaka sürdüğünüz bir tarafı kurutun yoksa torbalarınızın yanması cidden can yakıyor... 🥲

Durum
    Tecrübeli Üye

Haziran 2022 tarihinde yani, 13 ay önce üye olduğumu farkettim.

Siğillerim halen çıkmaya devam etmekte. :/

Durum
    sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

@uslucocuk merhaba öncelikle çok geçmiş olsun inşallah en kısa sürede kurtulman dileğiyle 13 aydır siğillerim çıkıyor diyorsun bu 13 ay içerisinde aşı oldun mu? Siğillerinin tipi ve büyuklüğü nedir? Nüks süresi ve nüks sayısı nedir? Beslenme ve uyku düzenin nedir? Bağışıklık güçlendirici hiç kullandın mı? Spor yapıyo musun? Stres durumun nedir? Siğillerin nüks edince ne yapıyosun? Ekşi sözlükten erkek bir arkadaşla konuştuğumda 1.5 yılda yendiğinden bahsetmişti lakin herşeyi yapmış. Sen yaptıklarından bahseder misin. Tekrardan geçmiş olsun Allah cümlemize şifa versin.

Durum
    OldNova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı UsluCocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haziran 2022 tarihinde yani, 13 ay önce üye olduğumu farkettim.

Siğillerim halen çıkmaya devam etmekte. :/
    Merhaba moral bozmayın, bazı tipler çok inatçı. Ben de uzun bir süre neredeyse 2,5 yıl siğil çıkarmıştım. Hep kriyo yaptırdım. Sonra bir anda bittiler. Bitiyor yani elbet bir gün. Mücadeleye devam.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı sandman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @uslucocuk merhaba öncelikle çok geçmiş olsun inşallah en kısa sürede kurtulman dileğiyle 13 aydır siğillerim çıkıyor diyorsun bu 13 ay içerisinde aşı oldun mu? Siğillerinin tipi ve büyuklüğü nedir? Nüks süresi ve nüks sayısı nedir? Beslenme ve uyku düzenin nedir? Bağışıklık güçlendirici hiç kullandın mı? Spor yapıyo musun? Stres durumun nedir? Siğillerin nüks edince ne yapıyosun? Ekşi sözlükten erkek bir arkadaşla konuştuğumda 1.5 yılda yendiğinden bahsetmişti lakin herşeyi yapmış. Sen yaptıklarından bahseder misin. Tekrardan geçmiş olsun Allah cümlemize şifa versin.
    Merhaba,

+Aşı olmadım, aşı soğuk zincir olması gerektiğinden dolayı güvenip aşı yaptırmadım. Ama artık yaptırmayı düşünüyorum. (1)

+Siğillerim et beni kadar çıkıyor ve ben vurrutol ile yakıyorum. Yaklaşık 3-4 haftada çeşitli yerlerde yeni siğiller çıkıyor.

+ Genelde protein ağırlıklı besleniyorum, sigara alkol kullanmıyorum.

+ Bir dönem düzenli Betaglukan ve orzax balık yağı kullandım ama faydasını görmedim. Günde 1-2 bardak yeşilçay ve adaçayı içiyorum.

+ Spor/fitness yapmıyorum, artık başlayacağım. (2)

+ İşim biraz stressli ve günde 6-7 saat civarında uyuyorum.

Teşekkürler, hoşçakal 👋🏼

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı OldNova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba moral bozmayın, bazı tipler çok inatçı. Ben de uzun bir süre neredeyse 2,5 yıl siğil çıkarmıştım. Hep kriyo yaptırdım. Sonra bir anda bittiler. Bitiyor yani elbet bir gün. Mücadeleye devam.
    Ben 1-2 defa doktora kriyo yaptırdıktan sonra verrutol kullanmaya başladım. Umarım biran önce biter, aşı olmadım, olmak istemiyorum siz olmuş muydunuz?

Bu Konu için Etiketler