Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv tip 31 53 66

Durum
    Alisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv tip 31 53 66

Merhaba, 2 gün önce hpv tip 31 53 66 olduğumu öğrendim. Mart ayında vajinada ilişki sonrasında yanma ve akıntı için doktora gittiğimde doktor mantar olduğumu söyledi. ve smear testi yaptı. Test temiz çıktı. Fakat erkek arkadaşımla her ilişki sonrası yanma acı hissedince ( ve en son haziranda yaşadığım ağrıyı anlatamam) tekrar doktora gittim. Yine mantar ve bu defa yine smear testi yaptırdım. Cin1 ve hpv pozitif olduğunu öğrendim. Hpv ile yeni tanışan birine önerileriniz nelerdir çünkü 2 gündür hayatımın en kötü günlerini yaşıyorum. Ve ahcc nerden bulabilirim güvenilir bir satışa yeri var mıdır

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv tip 31 53 66

Öncelikle forumu biraz okumanızı öneririm. Ahcc kullananlar diye bir başlıgımız var bu baslıga girip ahcc hakkında bilgi edinebileceginiz gibi, negatif olan kişilerin öykülerini de görebilirsiniz.

http://www.hpvliyiz.com/showthread.p...Ahcc-Markaları Bu başlığa tıklayıp ahcc hakkında bilgi edinebilirsiniz. Forumca time health marka kullandık, ben de onunla negatif oldum. Türkiye distribütörü; alva supplement'tır bilginize, güvenilir zaten tr distribütörü yani.

Forumu okumadan uzun uzun neler yapılacağını yazacak kadar uzun vaktimiz yok açıkçası ama özetlemek gerekirse, sigil varsa sigil cıktıkca ayda 1-2 gidip dondurmanız veya yaktırmanız gerekiyor. Ahcc kullansanız bile sigillerinizden siz kurtulmalısınız ahcc geçirsin diye beklemek hata olur çünkü böyle bir görevi yok ahcc'nin.
    Onun dısında hpv ancak güçlü bir bagısıklık sistemi ile yenilebiliyor, bagısıklıgınızı ahcc dısında da besinlerle yükseltmeye çalışın.
    Jilet kullanıyorsanız bırakın, cinsel ilişkiyi hayatınızdan cıkarın. çünkü pinpon etkisi ile bulas olur. Muhtemelen erkek arkadasınız da hpv, eger birlikteyseniz cift olarak ahcc kullanmanız mantıklı olur, ve eger onda sigil varsa hpv genotipleme testi yaptırıp sigilden sürüntü aldırıp hpv var mı yok mu diye baktırsın. Genel olarak bu sekilde. Bol bol yeşil çay için hpv geriletiyor, kışın brokoli kivi yazın çilek yiyin, kefir için probiyotikli ve antioksidan besinler tüketin.

Bu Konu için Etiketler